Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

13 lut 2012, 12:11

agasio jestem za :ico_oczko:
Czy u ciebie poród SN w ogóle wchodzi w grę ?? bo jak by Cię nagle złapało to co w tedy ??
nie wchodzi w grę tylko cesarka :ico_placzek: lekarz powiedział jak odejdą wody, zacznę krwawić,albo odejdzie mi czop mam przyjechać ,a w nocy znowu mnie bolało brzuch twardy i ruszyć się nie mogłam ,jednak stwierdziłam że nie jadę do szpitala bo jeszcze w środku nocy będą mnie irytować i męczyć po czym stwierdzą że jeszcze czas :ico_sorki: :ico_sorki: Pamiętam jak nasza martam jeździła tak daleko i ją odsyłali :ico_zly: Powiem wam że teraz od rana brzuch już mnie nie boli jest normalny ,krocze też nie boli ,tylko czuje w krzyżu taki tępy ból :ico_sorki: Ale miałam dzisiaj straszny sen śniła mi się moja operacja i mnóstwo krwi i to mojej :ico_olaboga: i jak tu się nie przestraszyć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

13 lut 2012, 12:58

utaj zdjęcie Igusi:
jaka słodziutka :ico_brawa_01:
poprostu przesliczna :ico_sorki: :ico_brawa_01:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

13 lut 2012, 13:04

Powiem wam że teraz od rana brzuch już mnie nie boli jest normalny ,krocze też nie boli ,tylko czuje w krzyżu taki tępy ból Ale miałam dzisiaj straszny sen śniła mi się moja operacja i mnóstwo krwi i to mojej i jak tu się nie przestraszyć
biedna :ico_pocieszyciel:
Ile kobieta musi przejsc, zeby matka byc... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

13 lut 2012, 13:07

Ile kobieta musi przejsc, zeby matka byc...
i to po raz czwarty :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale już niedługo :ico_sorki:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

13 lut 2012, 14:38

:ico_kawa: ??
witamy kolejne forumowe bliźniaki :ico_brawa_01: Gratulacje!!

my już po chrzcie :) uff... mamy to z głowy
malutka całą mszę przespała nawet oka nie otworzyła na polaniu głowki wodą
tylko postękiwała sobie
podczas przyjęcia wstała raz na karmienie a tak to spała
co prawda wieczorem troszke dała czadu no ale wcale jej sie nie dziwie
musiała odreagowac wrazenia no i ja nie żałowałam niczego sobie na przyjeciu bo i ciasto jadłam i sałatki :ico_wstydzioch:
a tutaj obiecane fotki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

13 lut 2012, 16:53

margolcia, a jak malutka ślicznie wyglądała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja chrzest planuje na 6 maj razem bym miała dwie imprezki :chrzest i ur mojej Werci :ico_oczko: młoda jest zachwycona że będzie razem z siostrą świętować tylko chce osobny torcik :ico_haha_01: :ico_haha_01: No i duży plus to że już pewnie ciepło będzie i mała troszkę podrośnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

13 lut 2012, 18:16

agaa Iga przeliczna, normalnie zakochalam sie w twojej coreczce i te usteczka mmm cud miod i karmelki

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

13 lut 2012, 19:16

slyszalyscie moze o tym systemie wspomagajacym karmienie np firmy Medela
Jest to rewelacyjny produkt, który umożliwia jednocześnie:
- pobieranie pokarmu z piersi (tyle ile jest)
- pobudzanie produkcji mleka u mamy
- naukę ssania piersi - dokarmianie dziecka odciągniętym mlekiem mamy lub sztuczną mieszanką (dzięki temu maluch nie denerwuje się przy piersi, że "nic nie leci", a z kolei "śpioch" wypije trochę mleka zanim zaśnie)
Obrazek

chce sobie to zakupic bo mala coraz czesciej dostaje butelke bo nie chce piersi
a mi pokarm zanika
i mysle ze to bedzie super pomysl zeby laktacje przywrocic a mala nie bedzie sie przy tym denerwowac bo bedzie jej mleko z rureczki leciec, narazie sztuczne a pozniej bede oddciagac i dawac moja az laktacja sie wyrowna i calkiem ja na piers przestawie, co bardzo bym chciala i nie daje mi to spokoju i doluje mnie

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

13 lut 2012, 19:17

dziewczyny nie wiem czy już was z tym tematem molestowałam ale proszę:
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=12822

chodzi o pomoc przy mgr :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 lut 2012, 19:22

margolcia, gdzie Ty masz ten brzuszek ciążowy ? :ico_haha_02: Chyba wszystko już Ci pouciekało - super :ico_brawa_01:
Rodzinka razem szczęśliwa widać na zdjęciach. A Amelka ładnie rośnie ! :ico_brawa_01:
slyszalyscie moze o tym systemie wspomagajacym karmienie np firmy Medela
Nie słyszałam nigdy o tym i w umie troszkę abstrakcyjnie to dla mnie wszystko wygląda. Ale jeśli ma pomóc z laktacją by naturalnie karmić to można spróbować :-)
i calkiem ja na piers przestawie, co bardzo bym chciala i nie daje mi to spokoju i doluje mnie
Mnie strasznie w szpitalu dół łapał jak szłam po kolejną butelkę MM... Teraz na szczęście udaje mi się tylko i wyłącznie piersią małą karmić. Nie dopajam jej niczym.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość