Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 lut 2012, 22:03

Hejo, ale tu cisza...
Weekend się skończył i od jutra do roboty rano... ale mi się wstawać nie chce. Ostatniej nocy Stasiu znów sięzbudził, nie chciał kaszy, ale i zasnąć nie mógł i tak od 4 do około 6 nie spal, miałam go dość i rano patrzeć na niego nie moglam, mąż się zajął, przebrał i nakarmił. Miałam czas na dojście do siebie i ochłonięcie i prysznic, który mi bardzo pomógł...

Uciekam spać niedługo.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

13 lut 2012, 08:54

Witam wszystkich lecę zaprowadzić Lucka do szkoły stawiam :ico_kawa: mamy troszkę śniegu no i ja od środy do pracy wracam uhuhu zacznie się teraz sajgon ha ha

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 lut 2012, 13:43

I ja się witam... :ico_kawa:
Spać mi się chce... u nas też pada troszkę śnieżek, ale tak sobie prószy tylko i mało go.

Ja w urzędzie, nudzi mi się, papiery do archiwum szykuję i spąc mi się przy tym chce.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 lut 2012, 20:15

dziekujemy za zyczonka :ico_brawa_01: ;*:*

a to pare zdjęć

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek




dostała złote kolczyki, o stoliczku i krzeselkach wiecie dawno, dostala takze 2 misie, saksofon grajacy, hustawke zaczepiana na futryne drzwi (jestem z Niej mega zadowolona) :) i dzisiaj ma byc chrzestny bo dopiero wrocil z Norwegii :)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 lut 2012, 23:31

Tynusz1, wszystkiego najlepszego dla Julki :ico_prezent:
Julcia śliczna, torcik extra a i Ty niczego sobie :ico_oczko: Julki nie poznałam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 lut 2012, 12:03

witam
BUZIAKI DLA CIEBIE MANENKA I NELLCI!!!!pisz jak u was!!!!!!!
u nas zęby idą 6 naraz..........ale Korniszon dobrze to znosi!!!! :ico_sorki:
dla wszystkich co obchodzili i będą obchodzić urodzinki!!!!!!!
Obrazek

chciałam parę zdjęć wgrać ale nie mam strony żadnej....innym razem...

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 lut 2012, 17:16

Tynusz super fotki i mała normalnie lustrzane Twoje odbicie :ico_szoking:

My na 18.30 idziemy prywatnie do allergologa, bo mały cały wysypany :ico_placzek:

Normalnie nie wwiem co mu dawać jeść :ico_placzek:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

14 lut 2012, 17:26

Tynusz1, Tak jak wcześniej mówiłam bomba fotki urodziny widać były udane zazdroszczę Wam ,że macie w rodzinie dzieciaczki .Stefan będzie tylko z bratem bo synek siostry ma ospę i ona też więc nie wiadomo czy się wykuruje do soboty .Planuję tort z orzechami zobaczymy jak wyjdzie ???
u nas zęby idą 6 naraz..........ale Korniszon dobrze to znosi!!!! :ico_sorki:
No dzięki Bogu bo 6 na raz to dopiero wyczyn masakra...A mój synuś już za kilka dni będzie w końcu miał 5-tego zęba ufff

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

15 lut 2012, 11:41

hej
my od piątku od godz 20 jesteśmy już w domku
wpadłam tylko dziś na chwilę jak Nell śpi , nie na mnie :ico_sorki: to już sukces
ogólnie jest mi i jej bardzo ciężko, ja w życiu nie pomyślałam, że tak może być :ico_placzek:
Nell ciągle płacze, ale to ciągle,a najgorzej w nocy , najlepszy sen mamy od 6.30 do 8.00 :ico_olaboga: ja śpię na siedząco , w dzień , kiedy tylko dam radę i to najczęściej z Nell na rekach :ico_olaboga: , nogi, ręce, kręgosłup tak mnie bolą, że czuję się gorzej zajechana niż po porodzie :ico_olaboga: jak jej daję jeść to aż mi się ręce trzęsą jak u starego człowieka :ico_olaboga:
A Nell płacze i płacze, marudzi i jęczy, od czasu do czasu się uśmiechnie, ona nie chce jeść to co może , przestała pić mleko, nie chce jeść tych obiadków jakie może czyli ten mus, więc robię je swoje i blenderem miksuje, jak widzi, że my jemy to płacze bo ona chce to co my a nie może do 3tyg po operacji, uczy się pić, ciężko jej to idzie, bo się często krztusi, zapowietrza, łyka powietrze jak szalona, przez co potem ją brzuch boli :ico_olaboga: i wtedy zaczyna płakać strasznie, a jak płacze to ja podniebienie zaczyna boleć i wtedy dajemy już środki przeciwbólowe i takie kółko się zatacza :ico_olaboga:
jakiś koszmar ja chcę już się z niego obudzić :ico_placzek: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
w życiu nie myślałam, że to aż tak może być, Nell wszystkich się boi, na K nawet płacze , a w nocy to normalnie tragedia płacze i płacze i płacze, rzuca się po łóżku, krztusi, wyje, znowu rzuca się , płacze :ico_olaboga:
jestem jak rozjechana przez walec przez to :ico_placzek:
BOŻE DAJ MI WIĘCEJ SIŁY !!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dziękuję wam wszystkim za kciuki, za pamięć, za wsparcie
:ico_buziaczki_big:

Tynusz1, wszystkiego najlepszego dla Juleczki :ico_tort:
piękna z niej księżniczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i torcik super wyszedł :ico_brawa_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

15 lut 2012, 17:20

manenka, Kochana trzymam kciuki życzę Ci byś miała siłę to przetrwać .Strasznie mi Nelci szkoda niewyobrażam nawet sobie jaka ona musi być przerażona wszystko ją boli widać .......brak mi słów .Jedno wiem napewno ,że jeszcze trochę i to będzie jak jakiś miniony koszmar ,jak sen tego Ci życzę z całego serca by ten ból minął by Nel nie cierpiała i byś ty miała siłę ....
Pozdrawiam i ściskam Cię mocno.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość