nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 lut 2012, 09:44

Aguś już Ci pisałam, że nie mogę nadziwić się, że Oli taki sprytny. Z dnia na dzień czymś nowym Cie zaskakuje :-) :ico_brawa_01: .
6 miesiąc to chyba taki przełom w rozwoju dziecka
to prawda, dużo więcej już dziecko może, uczy się wszystkiego w trybie przyśpieszonym, ale też dużo więcej chce i trzeba mocniej uważać
aż wstyd że nie pamietam :ico_wstydzioch:
dużo masz na głowie, więc zapomniałaś o tym. A pytałam, bo mam kilka filmików na facebook'u i chciałam wam wrzucić, ale zastanawiam się czy mi zaraz nie wywalą, bo chyba nie można tak liknów wlejać tak?
a obecnie jest na etapie "dada, tata, jaja" i widze ze sprawia jej wielka radosc jak slyszy dzwieki ktore wydaje i probuje je coraz glosniej :-D
strasznie takie słówka cieszą prawda? Nie tylko rodziców. Mój Alanek też taki dumny z siebie odkąd mówi mama i baba to szczęśliwy jest kiedy się go chwali lub klaszcze brawo. Czasami, żeby zwrócić na siebie uwagę specjalnie się drze "mama mama mamo" śmieszne to :ico_brawa_01:

[ Dodano: 16-02-2012, 08:51 ]
https://www.facebook.com/video/video.ph ... 1440406582 na tym filmiku mój synuś uczy się mówić mama :)
https://www.facebook.com/video/video.ph ... 3999350993 a na tym się słodko śmieje :) nakręcony jak miał 3miesiace :)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 lut 2012, 10:59

witam,

ja na chwilkę wpadłam z kawusią, pranko się pierze, w miarę ogarnięte w domku, część prasowania za mną :ico_sorki: nocka była masakryczna :ico_chory: Chciałam przebrać Izę koło 1 i tak się wybudziła że po 2 a Ona nie chciała spać to zabrałam Ją do nas a że w naszym łóżku Ona śpi tylko na mojej ręce wtulona we mnie to koło 4 się przebudziła, dałam jej mleka ale włożyłam już do łóżeczka a tam sobie gadała :ico_noniewiem: i chyba tak do 5 a pobudka już koło 7 więc teraz już śpi :ico_sorki:
Nie wiem co się z Nią dzieję bo przecież w ciągu dnia nie śpi dużo a wieczorem około 19 nie można z Nią wytrzymać bo tak płacze :ico_noniewiem:

Kod: Zaznacz cały

A to tak wcześnie będzie sie już budzić na karmienie ? Moja najwcześniej o 24 a zazwyczaj o 1-2 lub 3 .
Iza zasypia koło 19 i tak co 3 max. 4 godziny na jedzenie się budzi czyli coś koło 10,1,4 i później je koło 9 :ico_noniewiem:

Agus Oli jest rewelacyjny w tym łóżeczku :ico_brawa_01:

Kod: Zaznacz cały

Powiedzcie mi czy wasze dzieci tez tak piszczą?


Iza tylko kwiczy, piszczy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 lut 2012, 11:02

Hejka. U nas sniegu a sniegu i dalej sypie :ico_szoking: jest pięknie i ciepło ale nie mam jak wyjśc na spacer bo dośc intensywnie sypie, no mże do południa przestanie to może dam radę upchać ten wózek :-D
Słuchajcie moija niuńka dzisiaj sama się podniosła do siedzenia, bosz jak to super wyglądałao i to tak niespodziewanie... juz zapomniałam jak to Kuba robił a teraz od nowa tyle radości, ale jak sama zdziwiona była, że się jej udało :ico_brawa_01: :ico_szoking:

[ Dodano: 16-02-2012, 10:03 ]
Nina świetnie mówi mamamama no rewelacja , to moja tak nie mówi ale za to piszczałka z niej jest jak tralalaa :ico_oczko:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 lut 2012, 11:05

Chciałam przebrać Izę koło 1
a po co ją przebierasz w nocy?

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 lut 2012, 11:06

już Iza wstała :ico_olaboga:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 lut 2012, 11:07

Słuchajcie moija niuńka dzisiaj sama się podniosła do siedzenia, bosz jak to super wyglądałao i to tak niespodziewanie... juz zapomniałam jak to Kuba robił a teraz od nowa tyle radości, ale jak sama zdziwiona była, że się jej udało :ico_brawa_01: :ico_szoking:
:ico_brawa_01: dla Majeczki. Mój Alanek jeszcze nie potrafi podnieść się sam z pozycji leżącej. Z pół leżącej to już dawno, ale z leżącej jakoś nie załapał jak się to robi :-P. Za to z siedzącej do stojącej bez problemu :ico_szoking:
Ostatnio zmieniony 16 lut 2012, 11:19 przez nina0226, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 lut 2012, 11:07

kwiatunio napisał/a:
Chciałam przebrać Izę koło 1
a po co ją przebierasz w nocy?
pampersa bo rano ma wszystko mokre :ico_noniewiem:

[ Dodano: 16-02-2012, 10:08 ]
niuńka dzisiaj sama się podniosła do siedzenia,
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 lut 2012, 11:10

pampersa bo rano ma wszystko mokre :ico_noniewiem:
acha a czy jej to przeszkadza? Bo mój Alanek też od czasu do czasu budzi się mokrusieńki, ale ja go nie przewijam w nocy bo by się rozbudził i była by d u p a ze spania :ico_noniewiem: A skoro śpi znaczy, ze mu nie przeszkadza. Czasami rozbudzi się koło 8 i jeszcze taki mokry po 15minutach potrafi zasnąć :ico_szoking:. Owijam go wtedy w grubszy kocyk, żeby się nie zaziębił i śpi :P

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 lut 2012, 11:31

a czy jej to przeszkadza?
nie, bo śpi :ico_oczko: więc chyba nie będę Jej ruszać :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

16 lut 2012, 11:37

Hej:)

nina super gada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Słodkie jak nie wiem :ico_brawa_01: A ten drugi filmik też zabójczy, najpierw wygląda jakby wystraszony był a potem śmiech :ico_haha_01: super :ico_brawa_01:

U nas nocka w miarę choć Oliv dużą część nocy u nas przespała :ico_wstydzioch: Jak ją karmiłam to przysnęłam i już została :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Co do tych nauk w kościele to w sumie trwało to pół godz i tylko ksiądz nam powiedział co i jak kiedy będzie, bo to w trakcie mszy chrzest...

Fajnie że wasze dzieci już takie rzeczy robią... Moja raz się przewróciła z pleców na brzuch i raz z brzucha na plecy i od tamtej pory nic :ico_noniewiem: Chyba za leniwe dziecko mam :ico_haha_01: Ale za to jak kombinuje w łóżeczku :ico_haha_01: Tak się ułoży żeby rękami zabawek z karuzelki dotykać jak to zabawnie wygląda :ico_haha_01:

A siedzenie to jej się tak podoba, że z pozycji półleżącej też nam się do siadania wczoraj [podnosiła, ale jeszcze sama nie umie usiedzieć do przodu bardzo leci :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość