moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

16 lut 2012, 21:25

Ale czuję po kościach, że pokaże jeszcze co potrafi hehe
hehe tak z troski pytam :-D jak nasza była malusia to nawet nie wiedziałam że dziecko mam w domu. noce przesypiała od 22 do 6 rano :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

16 lut 2012, 22:58

przedstawiam wam Zuzankę Izabelkę :-D
jaka słodka....i ma takie włoski jak moj Patryczek :-D
Noce ładnie przesypia, jedna lub dwie pobudki w nocy to maksiumum
alez super...moj Patryk niestety bierze przykład ze swego strszego brata...budzi mi sie co 1-1,5...jestem już tak padnięta...ze czesto z nim zasypiam podczas karmień...inaczej bym chyba nie funkconowała

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

16 lut 2012, 23:02

ze czesto z nim zasypiam podczas karmień...inaczej bym chyba nie funkconowała
My na jednym nocnym karmieniu zasypiamy razem i potem tatko małą odkłada do wózeczka po ok. 1,5h spania razem hihi :-)

Właśnie... muszę zmienić na pierwszej stronce suwaczek Iki :-)

Ciekawe czy szyszunia jest już w domku z Laurką i co powiedzieli pediatrzy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

16 lut 2012, 23:12

moni dzieki dlatego wlasnie o tym wam pisalam bo mnie to niepokoi,
dzis juz spi na drugim boku i narazie jest ok , nie wraca glowka

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 lut 2012, 23:44

wpadłam, podczytałam i ukradłam przepis na to ciasto z kaszki manny :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Beatka78, naasz Tobik też miał tendencje do kładzenia główki na lewą stronę. jednak ja byłam tarda i go często przekładałam. a potem podkładałam zwiniętą pieluchę tetrową czy flanelową. i jakoś podziałało. kilka razu odwracał główkę, ale potem się przyzwyczaił i ma śliczną okrągłą :ico_sorki: ale uparciuch był z niego :ico_haha_01:

Mad., Martysie piękniutka! ma słodki nochalek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

17 lut 2012, 09:32

Witam z :ico_kawa:
ja dziś totalnie niewyspana najpierw Kuba sobie umyślał przerwę w spaniu od 2 do 4 a potem nie mogłam zasnąć do 5:30 bo się wczoraj wkurzyłam mocno na mojego A i tak mi w nocy to w głowie siedziało że zasnąć nie mogłam :ico_noniewiem: i teraz też zamias spać razem z dzieciakami to jakoś nie mogę

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 lut 2012, 13:17

Witam popołudniowo :-)

U nas nocka bardzo fajna. Zasnęła o 23 i spała do 5 rano. Potem cycuś i spanko do niespełna 9. Naprawdę cieszy mnie to.
Kąpiemy małą co 2 dzień narazie i zauważyłam, że w te dni w które jest kąpana szbciej i lepiej zasypia. Kąpiel chyba bardzo ją wycisza. A ta statnia sporą frajdę jej sprawiła bo nawet pozowała do zdjęć hehe :ico_haha_02:

Ja też rozglądam się już za wiosenno letnimi nawet ciuszkami dla małej. Suma sumarum mało dziewczęcych typowo mamy i chciałabym to nadrobić :-)

Zapisałam nas na wizytę do pediatry pierwszą na wtorek na 10.00.
Będe musiała pójść sama. Już w głowie mam jak zniosę wózek. Zrobię chyba tak że małą ubiorę jak na wyjście włożę do gondoli i zostawię na chwilę w niej aż zniosę sobie stelaż wózka na dół. Szybko się wrócę i wezmę gondolę wraz z małą.
Jak myślicie ? Nie będzie to mało odpowiedzialne ? :ico_noniewiem: Inaczej sobie tego nie wyobrażam po prostu.

Do ZUSu dzwonię od kilku dni i dalej mojej dokumentacji nie mają. Jestem wściekła bo nie będziemy mieli płynności finansowej :ico_zly:
Ile czekałyście na becikowe od momentu złożenia wniosku ?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 lut 2012, 13:43

Mad., ja codziennie tak robię. Najpierw znoszę stelaż, potem gondolę.
To mnie pocieszyłaś i umocniłaś w moim przekonaniu :ico_sorki: :ico_sorki:
Co do becikowego to my złożylismy ok. 20-25 stycznia jakoś i jeszcze nie mam pieniedzy.
Moja szwagierka 2 tygodnie zaledwie czekała... ciekawe od czego to zależy. Ja muszę dopiero złożyć wniosek bo nie miałam kiedy. Czekam na lepszą pogodę to podjadę z małą. Chyba że moja mama weźmie wolne to pozałatwiam sobie wszystko.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 lut 2012, 14:32

Albo jak sie usłużny sąsiad trafi, ale u mnie marne szanse, bo wiekszosc to emeryci
U mnie też same staruszki. Więc nawet nie liczę na czyjąś pomoc ;-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

17 lut 2012, 16:35

:ico_kawa: popołudniowo ??
jak dobrze ze ja mam tylko 8 schodków do pokonania aby wyjść z domu :) heh biorę wózek pod pachę i idziemy :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość