ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 lut 2012, 18:53

ja tez slyszalam od pani doktor zeby nie sadzac samemu, tzn nie podnosic tak samemu za raczki do siadu i jak o tym powiedzialam w domu to moja mama i tesciowa takie galy zrobily :ico_szoking: bo one tak nauczone sprawdzac wlasnie sile dzieci :ico_noniewiem:

nina wiesz Kalusia troche starsza od Alanka, fizycznie pewnie jeszcze w tyle ale moze chociaz intelektualnie troszke do przodu :ico_oczko: :-) zartuje..ciesze sie strasznie ze bystra dziewczynka, bo te wodniaczki co ma ponoc czasem zaburzaja rozwoj czy to fizyczny czy intelektualny, a u niej jak na razie nic takiego nie obserwuje :ico_sorki:
dzis np spiewam jej "brawo brawo brawisimo" a ona pokazuje, tzn laczy raczki do brawa :-D spryciulka moja :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 lut 2012, 18:54

izuś_85 napisał/a:
heh no będą mieli z kim do wigili siadac
i od kogo kasę pożyczać
ne zawsze miedzy rodzeństwem jest tak kolorowo :ico_olaboga: :ico_placzek:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 lut 2012, 18:54

ja nie chce mieć 3 dziecka
Ja też .Chociaż jak będzie jakaś wpadka to nie usunę .
rozmawiałam z kobietkami tam podczas czekania i tak sobie pogadałyśmy, ze wiele mam pogania swoje dzieci robiac im krzywde
No ja uważam że gdy dziecko dorośnie i dojrzej do tego to zacznie siadać chodzi itd
Czasem nie powiem pociągniemy ja za raczki ale to na moment tylko i mam nadzieje że krzywdy w ten sposób nie zrobię / Jak będę u lekarza to zapytam .

My byłyśmy na spacerku .Sypało strasznie ale i tak było miło a małej założyłam folię przeciwdeszczową. Teraz Lili obudziła się z ostatniej drzemki i bawi w bujaku.

A ja wczoraj tak się rozkleiłam przed mężem że brakuje mi swojego grosza zarobionego. Nie wyobrażam sobie małej zostawić z kimś zresztą kto by mnie przyjął.Ale wymyśliłam że dziecko bym mogła komuś bawić . Gdyby ktoś u nas szukał niani tylko że musiałby chyba przywozić do mnie to bym się zgodziła.P nie za bardzo zadowolony bo mówi że dosyć tych dzieci ale fajnie by było mieć jakieś swoje pieniądze.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 lut 2012, 18:57

ne zawsze miedzy rodzeństwem jest tak kolorowo
pewnie tak, ale ja mam tylko przykład mój i siostry i M. i jego rodzeństwa i między nami jest ok :ico_oczko:

[ Dodano: 17-02-2012, 17:58 ]
Sypało strasznie ale i tak było miło a małej założyłam folię przeciwdeszczową
twardzieli z Was :-D
Myśmy dziś nonono nie ruszyli za próg :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 lut 2012, 18:59

jak miło jak wchodze do czystego domu, podłoga jest umyta gary nie leżą w zlewie
super że się sprawdza i najważniejsze że dzieci zadowolone :ico_brawa_01:


moja już ma takie nerwy że za chwilę chyba wyleci z bujaka tak się buja nerwus jeden :ico_noniewiem: juz A dziś rano stwierdziliśmy ze Iza da nam popalić ,że nie będzie to taki aniołek jak Julka :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 lut 2012, 19:01

Sypało strasznie ale i tak było miło a małej założyłam folię przeciwdeszczową
twardzieli z Was :-D
Myśmy dziś nonono nie ruszyli za próg :-D
Ja uwielbiam chodzic gdy sypie snieg ale gdy nie ma wiatru

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

17 lut 2012, 19:06

heh no będą mieli z kim do wigili siadac
i od kogo kasę pożyczać :ico_brawa_01:
I komu dzieci podrzucić do pilnowania :-D albo gdzie na wakacje wysłać.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 lut 2012, 19:09

I komu dzieci podrzucić do pilnowania albo gdzie na wakacje wysłać.
hehe, więcej plusów niż minusów :-D

[ Dodano: 17-02-2012, 18:10 ]
Aaaa.... ja od wczoraj znów jestem kobietą, uuu.... okres dostałam!

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 lut 2012, 19:11

ja od wczoraj znów jestem kobietą, uuu.... okres dostałam!
witaj wśród nas :ico_oczko: :ico_sorki:

[ Dodano: 17-02-2012, 18:46 ]
iza wykapana śpi :ico_sorki: Julka koło 20 też do spania :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

17 lut 2012, 19:57

hej
ellibel - daj spokój - normalnie mówisz- mała daje ci trochę i synek malutki - to ci si enie dziwie .. j achciałabym mieć 3 dziecko :ico_wstydzioch: .. córeczkę ... ale nie teraz ... teraz padam na twarz ... mały budzi sie 2-3 razy w nocy nadal .. ja wróciłam do pracy - Hubert juz mniej zazdrosny - prawie wcale .. - tak jak piszecie 4 lata dobra różnica :-D
tez chciałamn 3 lata a tak tez moze byc . ale ja juz stara sie robie wiec na 3 dziecko moge juz nie zdazyc :-D
kwiatunio, - ja cie chciałam pochwalic i zazdroszce juz 8 kilo schudłąs????super1! mi zostało 4 do z przed ciazy .... i mam dosc tego ..
co do męza - ja tez sie kłóce troche..zmeczona jestem.. :ico_wstydzioch: w pracy syf mi sie zrobil ...ech...
lady - super twoja kala :ico_brawa_01: - ja sie ciesze , bo bartuś zaczal sie przekrecac na brzuszek i plecki i juz smiga po podłodze.. uff- gada baba, mama , guuu , sam zaczal trzyma c butelke i wogóle rozwinał sie zdecydowanie lepiej :-D
ide was dalej doczyatc :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość