eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

17 lut 2012, 22:35

Mad ja też dziś własnie czytałam o higienie jamy ustnej w Mam dziecko , ale ja na razie nie czyszczę małemu dziąsełek i chyba nie będę dopóki zębolki się nie pojawią

Moje dziecko nas dziś zaskoczyło bo położyłam go na brzuchu a ten cwaniak poleżał z minutke i potem sam przeturlał się na plecy :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 lut 2012, 22:36

eSKa, dzięki :ico_sorki: dzisiaj już nie dam rady zabrać się za czytanie bo oczy mi za bardzo lecą ;-)

Martyna też ma podczas zasypiania ten odruch moro... Lekko się wybudza ale zaraz ponowne wpada w głęboki sen.

Aaaa muszę się pochwalić, że dzisiaj sama wykąpałam Martynkę. D. był tylko w asyście gdybym nie dawała rady. Ale poszło ładnie :-) Pytałam o to ostatnio położną, bo jak tatko pojedzie w trasę to nie raz spadnie na mnie ten obowiązek no i bałam się. Ale nie jest to takie straszne :-)

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

17 lut 2012, 22:37

martam brawa dla ciebie że umiesz pogdodzić dom ze szkołą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a to dopero sie przekonamy po sesji w maju :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: jak na razie to zaliczylam pare razy zajecia ale juz musze zaczac pisac prace semestralne i mysle, ze moze to byc bardzo bolesne w tym roku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Mad, martam wam dziewczynki już przesłałam więc możecie się zabierać do lektury :ico_oczko:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lece, bo Mala placze , maz kapie Filipka a ja usilowalam barszczyk bialy na jutro ugotowac...chcialam sie wlasnie troszke pouczyc jutro a na dodatek przyjeżdza moja fryzjerka, bo odrosty na pół glowy mam i wstyd z domu wychodzic... wiec czesc obiadu juz dzisiaj chcialam miec gotowe...
dobrej nocki!!!1

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 lut 2012, 22:37

Moje dziecko nas dziś zaskoczyło bo położyłam go na brzuchu a ten cwaniak poleżał z minutke i potem sam przeturlał się na plecy
No super ! W końcu ma już prawie 2 miesiące to będzie coraz bardziej zaskakiwał :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

17 lut 2012, 22:38

mysmy wlasnie filipka dosc mocno opatulali kocykiem, takim stosunkowo cienitkim, i spal bardzo dobrze..
ja na początku go tak owijałam kocykieem i teraz pomyslałam że lepiej mu będzie spać luźno ale widzę ze nic z tego, chyba do tego wrócimy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 17-02-2012, 21:42 ]
dzisiaj sama wykąpałam Martynkę.
ode mnie dla ciebie mega brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo ja się muszę przyznać że Kubusia jeszcze nie kąpałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a Olka zaczęłam jak miał chyba z 4 miesiące :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , mój A na szczęście na razie jest w domu wieczorami i to on ma w tym wprawę, głupio się przyznać ale ja jakoś się boje, tzn gdybym musiała to pewnie też jakoś bym sobie poradziła na razie u nas to jest "obowiązek" mężusia :ico_oczko:

[ Dodano: 17-02-2012, 21:44 ]
maz kapie Filipka
mały zawsze tak późno chodzi spać???

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

17 lut 2012, 22:46

dzieki Mad

kolezanka mi wlasnie powiedziala ze dostala becikowe w Pl jej syn ur sie w UK a zameldowany jest w PL i opieke miala w UK i becikowe jej przyznali

moja Hania bedzie zameldowana w Pl jak my wszyscy, moja mama zabiera angielski akt ur. przetlumaczy go w polsce i zarejestruja tam dziecko i nadadza pesel wiec bedzie prawnym obywatelem polski. A jesli chodzi o wizyty u ginekologa to ja mialam regularne w polskiej klinice wiec moze mi to zalicza jak nie to nie szkodzi nie zalezy mi na tym becikowym ale jak sie jej nalezy to czemu ma nie dostac.

martam ambitna babeczka z ciebie jest a co wogole studiujesz i czy to jest kurs jakis czy studia ? ja po skonczeniu Level 1 narazie dalam sobie spokoj z nauka w Londynie ze wzgledu na dzieci ale w przyszlosci zamierzam przeszkolic sie na polozna

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

17 lut 2012, 22:53

wizyty u ginekologa to ja mialam regularne w polskiej klinice wiec moze mi to zalicza jak nie to nie szkodzi
jasne ale spróbować warto tym bardziej że mała będzie zameldowana w Polsce

[ Dodano: 17-02-2012, 21:55 ]
a ja na dobranoc wam jeszcze ciacho postawie za przekroczenie 4000 postów :-D :ico_tort:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

17 lut 2012, 23:23

mały zawsze tak późno chodzi spać???
nie, zwykle o 19:30 juz dawno w łózku...tylko męzowi dzisiaj sie zachcialo "na dobre i na zle" ze mna ogladac...a z reszta my jestesmy godzine za Wami, wiec az tak późno nie jest:))))
Mad. napisał/a:
dzisiaj sama wykąpałam Martynkę.
ode mnie dla ciebie mega brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo ja się muszę przyznać że Kubusia jeszcze nie kąpałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a Olka zaczęłam jak miał chyba z 4 miesiące :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , mój A na szczęście na razie jest w domu wieczorami i to on ma w tym wprawę, głupio się przyznać ale ja jakoś się boje, tzn gdybym musiała to pewnie też jakoś bym sobie poradziła na razie u nas to jest "obowiązek" mężusia :ico_oczko:
a to u mnie ze wzgledu na to, ze maz na nocki pracuje ja musze ja kapac...ale nie ma klopotu, i filip i Hania bardzo lubia wieczorne kapiołki:)))
martam ambitna babeczka z ciebie jest a co wogole studiujesz i czy to jest kurs jakis czy studia ? ja po skonczeniu Level 1 narazie dalam sobie spokoj z nauka w Londynie ze wzgledu na dzieci ale w przyszlosci zamierzam przeszkolic sie na polozna
_________________
ja studiuje na trzecim roku Management in Business, mam zamiar sie specjalizowac w accountingu czyli rachunkowisci ale zobaczymy:)))

[ Dodano: 17-02-2012, 22:25 ]
a ja na dobranoc wam jeszcze ciacho postawie za przekroczenie 4000 postów :-D :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 17-02-2012, 22:26 ]
a teraz na prawde juz sie zegnam:))) dobrej nocki!!!!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

17 lut 2012, 23:46

my jestesmy godzine za Wami, wiec az tak późno nie jest:))))
hihi zapomniałam :-D
filip i Hania bardzo lubia wieczorne kapiołki:)))
u nas teraz już Kubuś też lubi się kąpać ale 2 pierwsze kąpiele chyba mu się nie podobały :ico_oczko:

ja też już uciekam
Dobranoc

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

18 lut 2012, 09:03

hej
A mnie chyba jakis kryzys laktcyjny dopadl wyraznie czuje ze mleczka jest mniej i piersi nie sa tak nabrane jak kiedys :(:(:(
No i Amelka duzo ulewa:( momentami to mam wrazenie ze ulala wszystko co zjadla :( wazylam ja na wadze domowej wczoraj to wazy ok 5.1 kg wiec jakby nie patrzec przybiera tylko nie wiem czy nie za malo :(
Mam dola na maxa przez to wszystko :(

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość