Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 lut 2012, 12:38

ale wiecie co to jest bezczelność zaprosilibyście kogoś mówiąc ze dużo osób odmówiło to Was zapraszamy?
szczerze - nie szłabym.
Raz nas na wesele zaproszono w tyg. kiedy to wesele miało być i nie poszliśmy :ico_noniewiem:
Kasiala, mi chyba dzieciaki same imiona wybierają sobie :ico_haha_01: bo przy smyku miałam 100 typów ale Patryka nie było, w połowie ciąży samo przyszło :ico_haha_01:
teraz miała być Alicja ale Agatka wypłynęła i już nie wyobrażam sobie Alusi. Jak chłopiec będzie to Hubert ale chyba bym go wołała Agatka tak mi to imię spasowało :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 18-02-2012, 11:39 ]
Marta26, no to ja mam podobnie ale z mezem hehe
mój to niejadek, ma kilka ulubionych rzeczy ale mało tego :ico_oczko:
za to synuś pałaszuje co leci- no z paroma wyjątkami :ico_haha_01:

[ Dodano: 18-02-2012, 11:41 ]
kurde ja przez was ani zupy nie ugotuję a ok 14tej jedziemy do kina (na Kubusia Puchatka ) :ico_haha_01: .
Zmykam do kuchni! :ico_haha_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

18 lut 2012, 12:47

Marta26, dodalam imie na pierwszej stronie :ico_oczko:

DZIEWCZYNKI JAK KTORAS ZNA JUZ PLEC BADZ IMIE SWOJEGO MALUSZKA TO PISZCIE MI A JA DOPISZE!!!!!!!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 lut 2012, 13:14

Aniula, ja widzę tylko piękny napis Glitery.pl :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

18 lut 2012, 13:21

kurde ja przez was ani zupy nie ugotuję a ok 14tej jedziemy do kina (na Kubusia Puchatka ) :ico_haha_01:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Miłego oglądania :ico_oczko:

Ja mam na obiad rybkę i ziemniaczki z surówką...wszystko zaszykowane tylko włączyć :ico_sorki:
I na ciasto drożdżowe mnie naszło,więc zarobiłam i rośnie :-D

Może ma ktoś ochotę?
Dziewczyny czym się kierujecie wybierając imiona??
Hmmm...my mamy bardzo popularne nazwisko więc szukamy raczej rzadszych imion żeby później co drugie dziecko w szkole nie nazywało się tak samo :ico_oczko:
Chociaż Tymek ostatnio popularne chyba, ale jakoś inne nie wpada mi do ucha. Kiedyś właśnie o Hubercie myślałam że mąż nie chce :ico_noniewiem:
A dziewczynka jakoś sama z siebie Emilka wyszła.
Pierworodna jest Jolanta w sumie po mojej mamie, bo zawsze mi się marzyło nazwać tak córeczkę na jej pamiątkę...poza tym podoba mi się i jest mało spotykane w tych czasach:)

Kasiala ja bym nie poszła...kiedyś miałam takie zaproszenie na wesele.Niby na miesiąc przed ale kumpel który się żenił chciał zaprosić mojego brata a że brat go z góry przeprosił że mają małe dzieci i nie dadzą rady (akurat bliźniaczki się urodziły), to kumpel mu powiedział że w takim razie zaprosi mnie na to miejsce. Dziękuję..."zapchaj-dziurą"nie będę :ico_oczko:

Ok, lecę wstawić obiados :ico_ciezarowka:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

18 lut 2012, 13:37

Marta26, a to dziwne ja widze Agatka nie wiem o co chodzi :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 lut 2012, 13:45

Aniula, a ja u Ciebie i u siebie ten sam napis widzę. a inne dziewczyny-co widzicie na Iszej stronie przy suwaczkach moim i Aniuli?

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

18 lut 2012, 14:08

Ja widzę Glitery.pl :ico_noniewiem:

Ja takiego zaproszenia też bym nie przyjęła... :ico_nienie:

Co do imion - po prostu musi się podobać, dobrze się kojarzyć i żeby nikt nie miał problemu z jego wymawianiem (mój Mąż ma bardzo słowiańskie imię - jak wyjeżdzamy do Włoch do rodziny to przekrętasy są że hej... :ico_haha_01: ). Nie wiem jak by było w przypadku dziewczynki, ale wybierając imię dla Syna od razu chcieliśmy żeby brzmiało bardzo męsko - jakoś nie lubię dziwnych zdrobnień pasujących do chłopaków, ale już wogóle nie pasujących do dorosłych mężczyzn :ico_oczko:

A propos kucharzenia - ja dziś z obiadkiem odę na łatwiznę - będzie pomidorówka, ale za to zamierzam upiec szarlotkę ... mniammm... mam super przepis - dużo jabłek i mało ciasta (kruchego rzecz jasna) :-D Zapraszam :ico_oczko:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

18 lut 2012, 15:15

A ja własnie zjadlam pomidorowke:) Zaraz ziemniaczki z buraczkami i schabem z piekarnika. Kupilam dzisiaj 2 pary spodni z firmy Branco jedne sztruksy drugie jeansy i wydalam aaaa 240 zł:( musze niestety skrocic jeszcze. Idzie wiosna wiec pewnie w rybaczki trzeba bedzie zainwestowac, jakas spodnice.....najgorzej ze swieta tak wypadaja nijak i nie mam zadnej kurtki przejsciowej .

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

18 lut 2012, 16:13

Ale się najadłam :ico_haha_01:

Mamusia28, zaszalałaś z tymi spodniami. A święta może będą ciepłe,tzn mam nadzieję bo też nie mam żadnej takiej kurtali ani płaszczyka żeby na brzuch pasował.
A co co ciuchów na wiosnę to ja mam sporo. Taka jakoś z kuzynką i koleżanką przekazujemy sobie ciążówki i mam w garderobie 3 spódnice i jedne rybaczki:)
Może jeszcze jakieś bluzeczki dokupię bawełniane na lato.
(mój Mąż ma bardzo słowiańskie imię - jak wyjeżdzamy do Włoch do rodziny to przekrętasy są że hej... :ico_haha_01: )
Czy słowiańskie imię Twojego męża zaczyna się na Z? Bo mój ma ten sam problem... i wcale nie musimy za granice wyjeżdżać żeby ludzie przekręcali jego imię :ico_haha_01:

Kurcze,chyba muszę wybrać się z córą na jakiś spacer bo zasiedzę się w tej chacie :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 lut 2012, 17:36

ale się rozpisałyście :ico_brawa_01:
ja po basenie po obiedzie - jadłam u mamy młodą kapustę :ico_brawa_01: a teraz wcinam winogrona. Wiem że tuczące ale już tak wszystkiego sobie nie będę odmawiać. Znaczy i tak ja niczego nie odmawiam haha. Ale żeby zneutralizować to poproszę mamę by mi grejpfruty kupiła.

Aniula u nas ma być Maks - Maksymilian za 3 tyg będę miała usg więc pewnie potwierdzi. A z wyborem imienia trudna sprawa. Dla dziewczynki dużo mi się imion podoba ale dla chłopca gorzej. Albo się z kimś kojarzy albo Pawłowi nie podoba wszystko źle. Ten Maks to taki kompromis :ico_haha_01:

Kasiala
wspólczuje remontu. Ale fakt bez łazienki gorzej :ico_olaboga:

Madleine
ja wczoraj widziałam w sklepie właśnie truskawki i arbuzy i powiem Ci że i to i to tak mało zachęcająco wyglądało. Chociaż uwielbiam i arbuzy i truskawki. A właśnie kiedy będą arbuzy? Zdążę się nawpychać?

[ Dodano: 18-02-2012, 16:38 ]
z firmy Branco jedne sztruksy drugie jeansy i wydalam aaaa 240 zł:
nie znam firmy ale domyślam się że spodnie super :ico_brawa_01: pokaż zdjęcie :ico_sorki:

[ Dodano: 18-02-2012, 16:45 ]
Aniula, a ja u Ciebie i u siebie ten sam napis widzę. a inne dziewczyny-co widzicie na Iszej stronie przy suwaczkach moim i Aniuli?
ja widzę tylko napis zwyczajny na różowo że czekacie na Polę i Agatkę. Nie ma glittery żadnego ale chyba Aniula usunęła to już.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość