Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lut 2012, 11:28

Aniu, ostatnio jakieś foteliki 9-36 były w biedronce za 149zł i miały testy zderzeniowe robione w Przemysłowym Instytucie Zderzeniowy.
w ogóle dobrze wypadły w tym teście?

już zakupki zrobione :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 lut 2012, 11:33

Aniu, nie wiem bo widziałam tylko w ulotce, że testy pozytywne. Może na stronie instytutu są wyniki :ico_noniewiem:

[ Dodano: 21-02-2012, 10:37 ]
Przemysłowym Instytucie Zderzeniowy.
Miało być Motoryzacji a nie Zderzeniowy.

[ Dodano: 21-02-2012, 10:38 ]
już zakupki zrobione :-D
Szybka jesteś :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lut 2012, 11:47

Aniu, nie wiem bo widziałam tylko w ulotce, że testy pozytywne. Może na stronie instytutu są wyniki :ico_noniewiem:
to chyba dobrze wypadł :ico_noniewiem:
ja nawet nie wiem czy Hani fotelik jest po tych testach :ico_wstydzioch:
Szybka jesteś :ico_haha_01:
bo ja mam bliziutko do sklepu i sama wyszłam to tak szybko się udało :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 lut 2012, 11:54

Ja pójdę jak młody wstanie. Muszę kupić pieczarki bo robię dziś zapiekankę z kurczaka i pieczarek.

Emilia, do tych silikonowych foremek też trzeba papilotki? Nigdy w takich nie piekłam i nie wiem.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 lut 2012, 12:09

Witam dziewczynki.

Wpadam tylko sie meldowiac ze zyjemy, ale chorujemy.

Dawid ostatnio dostał goraczki, myslałam ze to na zabka bo mu wychodzi ale temperatura podskoczyła do 40 wiec szybko do lekarza, to jakis wirus, myslałam ze trzydniowka, bo wszystko z nim było dobrze, ale goraczka dalej była wiec dostalismy antybiotyk, podobno znowu jakis wirus panuje.

To jest masakra jakas, kilka nocy nie przespanch ciagły płacz itd, teraz jest juz lepiej po antybiotyku, ale ja jestem padnieta.

Zycze zdrowia wszystkim dzieciaczkom i wam, trzymajcie sie :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 lut 2012, 12:17

Wiola :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

21 lut 2012, 12:25

Witajcie kobietki...
Ledwo was doczytałam, mój młody jak zawsze budzenie nocne :/ czy on kiedyś prześpi noc to ja nie wiem :-D

Co do urodzinek to my chyba będziemy robić 2 razy :-D raz u mnie w Sandomierzu bo sporo rodzinki tu jest i raz w Elblągu na nowym mieszkanku bo tam z kolei cała rodzina mojego K... zaliczymy 2 imprezy :-) u mnie tort zrobi moja ciocia jest cukiernikiem to mam z głowy ;-) a w Elblągu będę musiała sama piec :-D już to widzę... ja i moje zdolności do pieczenia :-D
Teraz nieubłaganie zbliżają się urodziny mojego K tyle że daleko jest to z imprezki nici :/ tylko życzenia przez tel. zostają...

Widzę że sezon na chorowanie- ciąg dalszy... u nas już lepiej ale katarek czasem wraca

Nie wiem co komu miałam napisać :ico_olaboga: już jestem tak zmęczona że szok

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 lut 2012, 12:55

Emilia, dopiero teraz zobaczyłam, że Twój Marcel świętuje razem z moim siostrzeńcem, tylko on rok starszy :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 lut 2012, 13:48

my po kawce u sasiadki

Murchinson fajne chlopaki sie rodza 26 lutego :ico_oczko: :ico_brawa_01:

a z tym fotelikiem, to hmmm, raczej pytanie do policjanta, moj P zajmuje sie ciezszymi autami :ico_oczko:
tylko ten najmniejszy fo :ico_oczko: telik montuje sie tylem do kierunku jazdy :ico_noniewiem: nie ma chyba fotelikow, ktore sie montuje inaczej
jak siostra byla jeszcze na szkole policyjnej, to wlasnie pytala swoich wykladowcow o rozne rzeczy zwiazane z fotelikami dla dzieci bo mialam sporo watpliwosci
glownie chodzilo mi o to czy wlasnie ten fotelik Tobi moze byc zamontowany przodem z przodu i okazuje sie ze tak
dzwonilam teraz do siostry i ona mowi ze nie ma takiego przepisu wiec nie wiem za co Twoi znajomi dostali mandat i to taki wysoki (zadzwoni do kolegi i potwierdzi, dam znac)

my mamy kolor zielony fotelika - nie znam konkretnej nazwy, to z kolekcji 2008
Emilia, do tych silikonowych foremek też trzeba papilotki? Nigdy w takich nie piekłam i nie wiem.
wiesz co nie wiem
ja mam jedna foremke sylikonowa serduszkowa tez z lidla i bardzo fajnie sie w niej piecze, ciasto wcale nie przylega do formy, wiec mysle ze nie ma potrzeby wkladania papierowych papilotek

wiola85, zdrowka dla Was :ico_sorki:

Mariola_Larose, dla Was tez zdrowka

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lut 2012, 15:19

moja niunia sobie poszła na drzemkę kilka minut temu :-) do placków jak się dopadła to 4 zjadła :-D

wiola85, zdrówka dla Dawidka dużo :ico_sorki: :ico_sorki: współczuję ci bo te choroby coś was nie mogą opuścić :ico_sorki:

Mariola_Larose, ooo 2 imprezki :-D to się Igorek rozszaleje podwójnie :ico_brawa_01: nocek współczuję,w końcu nadejdzie ten dzień kiedy całą prześpi :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość