szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 lut 2012, 12:22

Lat mam 22;) W sumie w tym roku już 23 :ico_haha_01:
zaraz kończę 23 :ico_szoking: jak ten czas leci
Jakie wy młodziutkie. Bardzo chciałam w takim wieku mieć dziecko .
z października jestem:)
OOO a z którego?
Ja i Lili też październik.Ja 24 a Lili 10 .

Domek już posprzątany tylko teraz odkurzę .P gotuje obiadek z małą na dole . Potem wybieramy się na długi spacer bo ciepełko i słonecznie bardzo jest.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

21 lut 2012, 12:25

Jakie wy młodziutkie. Bardzo chciałam w takim wieku mieć dziecko .
to ile Ty masz lat? Po zdjęciach myślałam, że z 20 - max22

[ Dodano: 21-02-2012, 11:27 ]
Domek już posprzątany tylko teraz odkurzę .P gotuje obiadek z małą na dole . Potem wybieramy się na długi spacer bo ciepełko i słonecznie bardzo jest.
my wczoraj zrobiliśmy z meżem obiad jak Alanek spał na ostatnią drzemkę. Ale fajnie z mężem się gotuje, już dawno razem nie gotowalismy. A na spacer się nie wybieram bo wieje niesamowicie wiatr i by nas zdmuchnęło chyba :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 21-02-2012, 11:28 ]
a żeby nie zapeszać to Alanek wczoraj 2 razy i dzisiaj raz zasnął bez płaczu, oby tak dalej :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 lut 2012, 13:49

szkieletorek ja z 3go jestem:)

ja pierwsze dziecko też po 25roku chciałam, ale też wyszło inaczej :ico_oczko:
My właśnie wróciliśmy ze spacerku, tak dawno nie byliśmy że :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Pół godzinki tylko żeby zacząć Oli :ico_olaboga: v znowu przyzwyczajać:) akurat przechodziliśmy koło sklepu z butami i takie wyprzedaże :ico_szoking: Kupiłam sobie takie fajne botki co i na teraz i na jesień i nawet na wczesną wiosne mogą być zza 35 zł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

21 lut 2012, 14:07

a chcialam dziecko urodzic jeszcze na studiach..zalozylam sobie ze zanim obronie magisterke urodze dziecko, troche podrosnie i bede mogla swobodnie szukac pracy..udalo mi sie, tyle ze pracy szukalam az za dlugo jak dla mnie (a moze praca mnie :ico_haha_01: :ico_oczko: )..
kolejne dziecko planowalam nie wczesniej niz po 3 latach i jak bede miala umowe na stale i tez sie tak stalo wiec jestem szczesciara :-D
gdyby tak ewentualnie miala jeszcze rozwazac zajscie w 3 ciaze to najpozniej w wieku 30 lat (czyli za kolejne 3 latka) :ico_oczko: no ale poki co nie rozwazam, choc moj maz bardzo chcialby miec syna :-)

[ Dodano: 21-02-2012, 13:09 ]
a nina, no ja mam warriora i on ma super duza gondolke, takze na razie Kalinka sie miesci :ico_oczko:
a macierzynski spokojnie mogl byc do roku, przynajmniej mialabym pewnosc ze zobacze wszystkie "pierwsze razy" Kalinki, a tak albo bede miala to szczescie byc akurat przy niej albo nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

21 lut 2012, 14:45

lew jest mój, ten z avka i to mój pierwszy tatuaż, jeszcze mam na nodze róże
widzialam juz na nk, choc niedokladnie przez te pomniejszone zdjecia teraz, ale na fb sie przyjze jak mnie zaakceptujesz :-D

czyli z tym mlekiem to rozumiem, ze mieszacie jak cos goraca wode z proszkiem a potem dodajecie troche mineralnej? bo myslalam, ze nie mozna mieszac tak ale w sumie co mialo by byc w tym zlego :ico_noniewiem:
a ten mega ból jest od wyłażącej 8.
no mi sie to juz ciagnie od jakichs 4 miesiecy, ale sie waha, raz puchnie i boli z tydzien a potem schodzi i jak gdyby nigdy nic, ale nie chce cos sie przebic :/ moze Ci krzywo jakos rosnie i dlatego? najlepiej wlasnie na zdjecie isc to bedziesz wszystko wiedziala :ico_sorki:
Przed porodem często robiłam sobie takie drobne warkoczyki na całej głowie, a teraz jakoś czasu nie mam :ico_noniewiem:
oo fajnie ze sobie sama robilas :ico_brawa_01: a dlugo Ci to zajmowalo?
to wrzeszczał z takim żalem "mamamama nie nie mamama"
heheh slodziak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale zauważyłam, że mój Alanek też nie chce kupionych słoiczków.
ehh wiesz co ja bym strasznie chciala mu robic sama, ale moich tak samo nie chce :ico_placzek:
że wszystko tylko ciumka a nic porządnie nie je
no Olis tez tak czasem robi, martwie sie wtedy zeby glodny nie byl no ale tak jak mowisz w koncu stwierdzam ze jak zglodnieje to sam sie upomni :ico_oczko:
o matko to już zaraz kończę 23 :ico_szoking: jak ten czas leci
hihihi ja w kwietniu 24 :ico_szoking:
moja mama urodziła mnie jak miała 31
to moja miala 22.. a 32 jak urodzila moja siostre :ico_noniewiem: wydaje mi sie ze nie ma idealnego wieku na dzieci, wszystko i tak zalezy od tego jak sie nimi zajmiemy i jak je wychowamy :ico_oczko:
ja chciałam pierwsze dziecko urodzić po 25roku życia ale wyszło wcześniej :)
ja to juz chcialam od baaardzo dawna, ale jakos zawsze balismy sie podjac te decyzje, tak zwlekalismy zeby miec wiecej kasy itp itp, tyle lat mielismy oboje stala prace i nie moglismy sie zdecydowac a w koncu sie udalo jak z pracy sie zwolnilam :ico_haha_01: :ico_haha_01: wiec w najgorszym mozliwym finansowym momencie, ale jakos dalismy rade, costam jeszcze popracowalam na szczescie.. choc w sumie dobrze ze tak wyszlo bo nie chcialabym teraz wracac do pracy z macierzynskiego, poza tym teraz chyba naprawde dojrzelismy oboje do dziecka i tak jak sie ulozylo jest git :ico_oczko:
a żeby nie zapeszać to Alanek wczoraj 2 razy i dzisiaj raz zasnął bez płaczu, oby tak dalej :ico_sorki:
trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Kupiłam sobie takie fajne botki co i na teraz i na jesień i nawet na wczesną wiosne mogą być zza 35 zł :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01:
ja tez musze sie wybrac bo mi sie moje ulubione rozwalily :ico_placzek: chodzilam w nich hmm z 5 mcy i wywalilam w koncu rachunek z 2 tyg temu bo sprzatalam, i tydzien temu patrze a mi sie zamek odpruwa od buta, niewiele i nic nie widac, ale w miare jak bede chodzic to pewnie niedlugo sie rozwala.. :/ i tak mnie wkurza ze wywalilam ten rachunek ze :ico_zly: a w zyciu nie mialam tak wygodnych butow, chyba sobie kupie takie same :ico_haha_01:
w wieku 30 lat (czyli za kolejne 3 latka) :ico_oczko:
to Ty tez mlodziutko Milenke urodzilas.. a tak jakos wyobrazalam sobie ze masz z 35 lat :ico_wstydzioch: nie wiem czemu.. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 lut 2012, 14:57

witam,

ja dopiero się obrobiłam, sprzątałam dla A robiłam obiad i od rana byłam Izunią u lekarza i masakra znów ma antybiotyk ale teraz silniejszy :ico_placzek:

ale Wy młodziutkie jesteście :ico_olaboga: ja w wieku 23 lat miałam już Julkę a 6 dni po moich 30 urodzinach przyszła an świat Izunia :ico_oczko:
a żeby nie zapeszać to Alanek wczoraj 2 razy i dzisiaj raz zasnął bez płaczu, oby tak dalej
oby :ico_sorki:
a ten mega ból jest od wyłażącej 8
współczuję :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

21 lut 2012, 15:29

oo fajnie ze sobie sama robilas :ico_brawa_01: a dlugo Ci to zajmowalo?
zależy czy cieniutkie czy grube. Cieniutkie robiłam z przerwami, ale jakby tak czas połączyć do siebie to ponad godzinkę wychodzi. Grubsze ok. 20-30minut

[ Dodano: 21-02-2012, 14:30 ]
ja dopiero się obrobiłam, sprzątałam dla A robiłam obiad i od rana byłam Izunią u lekarza i masakra znów ma antybiotyk ale teraz silniejszy :ico_placzek:
ojeje biedna Izunia :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 21-02-2012, 14:32 ]
to Ty tez mlodziutko Milenke urodzilas.. a tak jakos wyobrazalam sobie ze masz z 35 lat :ico_wstydzioch: nie wiem czemu.. :ico_wstydzioch:
mi się też wydawało, że ladybird taka mocno dorosła hehe :P i też nie wiem czemu :) może dlatego, że dużo wie i zawsze takie mądre wypowiedzi ma :-D

[ Dodano: 21-02-2012, 14:33 ]
Pół godzinki tylko żeby zacząć Oli :ico_olaboga: v znowu przyzwyczajać:) akurat przechodziliśmy koło sklepu z butami i takie wyprzedaże :ico_szoking: Kupiłam sobie takie fajne botki co i na teraz i na jesień i nawet na wczesną wiosne mogą być zza 35 zł :ico_brawa_01:
super, że udało wam się wyjść na spacerek. Jednak świeże powietrze to podstawa u niemowlaka. No i ekstra, że butki takie tanie. Ja też muszę sobie coś kupić na wiosnę, bo wszystko się rozwaliło. A ja tak nienawidzę butów kupować, bo mam felerne nogi i ciągle mam odciski nawet w na maxa wygodnych butach. Mam kilka swoich ulubionych i chodzę w nich na okrągło :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 21-02-2012, 14:35 ]
nawet nie wiedzialam, że od słodyczy aż tak bardzo się tyje. Dwa dni nie zjadłam nic słodkiego, bo jakoś daleko do sklepu hehe i 2kg mniej :ico_szoking:. U mnie słodycze to pdostawa, bo jak nie będę ich jadła to niedługo mnie widać nie będzie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

21 lut 2012, 17:01

ooooo jakie wy wszystki młodziutkie jesteście :-D 35 .... to mam ja :-D o i ja stara jestem :-D ale fajnie - naprawde - ja tez chciałam miec dzieci wczesniej - ale wyszło tak , ze mojego meza poznałąm później :-D jak miałm 29 lat - zareczylismy sie 2 tyg póxniej hyhyyh a 3 m-ce pózniej zaszłąm w ciaze i wzielismy slub o :-D
fajnie bedziecie miały później - bo jak bedziecie miec tyle lat to juz dzieci odchowane i bedzie mozna szalec :-D ide was poczyatc :-D dzien dobry wszystkim

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

21 lut 2012, 17:07

marcz śliczne fotki, naprawdę młodo wyglądasz :ico_szoking: .

Ja chciałam dziecko tak koło 25 latek, ale mój R nie chciał wtedy jeszcze. Potem jak sie zdecydowaliśmy to zaczęły się problemy i wyszło leczenie 2 lata, ale udało się i miesiąc po 30 urodzinach urodził się Eryk. Planuje jeszcze jedno, ale tak za 4 latka. Wiem, ze znowu trochę nam to zajmie więc może i będzie później jak w ogóle nam sie uda.
Widzę, że niektóre z Was to szybciutko macie dzieci. Ja instynkt macierzyński miała bardzo wcześnie bo już ok. 18 dziecko mi się marzyło, ale ważne było dla mnie wykształcenie, potem praca no i czekałam, aż mój R też poczuje się gotowy być tatusiem :-D .
nawet nie wiedzialam, że od słodyczy aż tak bardzo się tyje. Dwa dni nie zjadłam nic słodkiego, bo jakoś daleko do sklepu hehe i 2kg mniej :ico_szoking: . U mnie słodycze to pdostawa, bo jak nie będę ich jadła to niedługo mnie widać nie będzie :ico_puknij:
Tak, odstawienie słodyczy naprawdę duzo daje. Przekonałam sie o tym jak sie dowiedziałam w ciąży, ze mam cukrzycę. Zaprzestałam ich jeść i waga szybko leciała w dół. Teraz jednak trudno bez nich żyć :ico_oczko: .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 lut 2012, 17:42

Jakie wy młodziutkie. Bardzo chciałam w takim wieku mieć dziecko .
to ile Ty masz lat? Po zdjęciach myślałam, że z 20 - max22
hheh chciałabym mieć tyle. W październiku będę mieć 27
my wczoraj zrobiliśmy z meżem obiad jak Alanek spał na ostatnią drzemkę. Ale fajnie z mężem się gotuje, już dawno razem nie gotowalismy.
Oj ja też bardzo lubię .
Choć rzadko to się zdarza.
Alanek wczoraj 2 razy i dzisiaj raz zasnął bez płaczu, oby tak dalej :ico_sorki:
No to fajnie oby tak dalej.
Moja nadal płacze ale już bardziej to pod marudzenie podchodzi i krócej trwa.
Zresztą ona dziś jak by inna dziewczyna.Pogoda uśmiechnięta od rana gadułka.Może ten skok miała.
Kupiłam sobie takie fajne botki zza 35 zł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ooo to taniutko.
byłam Izunią u lekarza i masakra znów ma antybiotyk ale teraz silniejszy :ico_placzek:
Uuuu a co znów wyszło małej ?
Zdrówka dla was.

[ Dodano: 21-02-2012, 16:52 ]
Byłyśmy z niunia jakieś 1,5 godz na spacerku.Chętnie bym chodziła o wiele dłużej ale oczywiście musiałam się znów zmoczyć.Makabra mówię wam.

Teraz mała ma ostatnia drzemkę a ja pije kawkę z siostra , wcinamy owoce i buszujemy po necie .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości