Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

21 lut 2012, 14:30

Włożyłam te pół czopka małej i minęło 15 sekund dosłownie jak pocisnęła mega kupeczkę :ico_brawa_01: czopka też wypchała :-)

Ika202, śliczna Wasza Zuzinka :-) :ico_brawa_01:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

21 lut 2012, 14:51

Włożyłam te pół czopka małej i minęło 15 sekund dosłownie jak pocisnęła mega kupeczkę :ico_brawa_01: czopka też wypchała :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ika202, śliczna Wasza Zuzinka :-) :ico_brawa_01:
zgadzam sie!!!!

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

21 lut 2012, 14:59

a my po spacerku bylismy 50 min a wiatr u nas taki ze momentami wozek sam jechal jak mocniej zawialo teraz Amelia spi Igor je jabłko a ja chwile popatrze w tv i bede robila obiad dzis pomysl na makaronowa patelnie winiary
Ika cudna Zuzinka :)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

21 lut 2012, 15:20

Mad i super czyli te czopki to super sprawa :ico_brawa_01:
a waga super Martynki

Ika Zuzanka sliczna cos duzo nam sie czarnych czuprynek na forum supnelo :ico_brawa_01:
a co wplynelo na zmiane imienia jesli mozna wiedziec?
i mialas cc czy naturalnie jednak rodzilas ?

Aga26 jak dzis Hani wcisnelam 120ml i byla zadowolona bo zwykle 90ml ledwo zjada a chcialabym zeby wciagnela tyle co twoj Borysek przynajmniej za godzine by sie nie domagala znow

margolcia daj znac jak ci ten pomysl wyjdzie

[ Dodano: 21-02-2012, 14:24 ]
ach no i dołączam do klubu zdołowanych mamuś :ico_placzek: ja nie wyściubiam nawet nosa z domku ,nie mogę na siebie w lustrze patrze :ico_zly: już bym chciała ,żeby się cieplutko zrobiło i wszystko się poukładało :ico_sorki:
ja tez dalaczam, :ico_placzek: ale wole jak jest chlodno bo w zadne ubrania w przed ciazy nie mieszcze sie i laze w tych ciazowych i wygladam strasznie szczegolnie w kurtce, a jak bedzie cieplo to masakra bo wszystko bedzie widac i kurtka juz nie zaslonie

[ Dodano: 21-02-2012, 14:27 ]
dla Amelki Kubusia i Lili Obrazek

Kaja
wszystkiego najlepszego Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 lut 2012, 15:33 przez Beatka78, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

21 lut 2012, 15:37

My też zaliczylismy 1,5h spacerek. Podobnie jak u Mad jak wychodzilismy to piękne słoneczko było a wracając zaczął wiać zimny wiatr. No ale dzieciaki dotlenione i ja przy okazji też :ico_oczko:
ika Zuzia śliczna :ico_brawa_01: A to nie mialas cc czy jakieś komplikacje byly ? Dobrze że już w domku jesteście
mad piękna waga Martynki :ico_brawa_01: i fajnie że ją odetkalo szybciutko
beatka Borys jak wciagnie butle i cyca to i tak pospi max 3h no chyba ze gdzieś jeździmy to wtedy i z 5h pospi :-)

Jej dziewczyny ta pierś coraz bardziej mnie boli :ico_placzek: ciągnie mnie gdzieś aż na plecach :ico_placzek: dzwonilam do ginki ale powiedziała że jak pierś jest miekka i nie ma goraczki to to nie jest zapalenie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

21 lut 2012, 16:19

Aga ja tez tak mialam z jedna piersia i przystawilam Hanie ze dwa razy do piersi, myslalam ze umre z bolu ale zaraz po tym mi ulzylo

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 lut 2012, 16:33

Ika śliczna Zuzia :ico_brawa_01: a mówiłam ,że bedzie miała czarną czuprynkę :-D

jednak jadę z Lenką do lekarza bo coraz gorzej , teraz ledwo zasnęla ciągle pokasłuje i flegma jej w oddychani przeszkadza :ico_placzek: miałam jutro jecha ale boję się ,że przez noc jej się pogorszy albo co innego nie daj boże się wydarzy :ico_sorki:

Mad to u was tania ta szczepionka u nas 1 wkłucie 250 ta w 2 wkłucia 190 :ico_noniewiem: ja jeszcze nie wiem jaką wezmę ,dziewczynki te zwykłe brały i też jakoś zniosły :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

21 lut 2012, 16:49

a co wplynelo na zmiane imienia jesli mozna wiedziec?
Po cięciu pytam się męża gdzie moja Iza co z nią a on mi odpowiedział że to nie jest moja Iza tylko jego ukochana Zuzia laleczka nieduża i tak zostało bo skoro on zobaczył ją pierwszy i tylko na nią spojrzał i od razu wiedział że to Zuzia to najwyraźniej to musi być jej imię :ico_oczko:
mialas cc czy naturalnie jednak rodzilas ?
cesarke
czy jakieś komplikacje byly ?
komplikacje ,pękła mi macica i wszystko działo się za szybko ,po podaniu narkozy zaraz mnie cieli jednak nie zaczęła działać do końca jak tylko o tym pomyśle czuje ten straszny ból jak tna mnie na żywca a ja próbuje krzyczeć i nie mogę :ico_placzek: dzięki Bogu nie trwał to długo pamiętam tylko ból cięcia i rozwierania ciecia ,intubacja też im do końca nie wyszła mam teraz problem z żuchwa i gardłem ,ale to już i to jest najważniejsze i teraz jestem z moją królewną w domku a nie ja na sali a ona w inkubatorze i moge ja tulić i całować cały czas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jeżeli chodzi o karmienie to mleczka mam ogrom aż za dużo a to w sumie dlatego że w szpitalu dostałam laktator elektryczny i miałam pobierać pokarm dla małej więc praktycznie cały czas był w ruchu :ico_sorki:

[ Dodano: 21-02-2012, 15:53 ]
bede robila obiad dzis pomysl na makaronowa patelnie winiary
ja też miałam dzisiaj na obiad tylko nie Winiary sama robię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

21 lut 2012, 17:02

Ika202, o matko :ico_szoking: to żeś kochana się nacierpiala :ico_olaboga: dobrze że już jesteście w domku :ico_sorki:

My się zaraz na usg bioderek zbieramy

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

21 lut 2012, 17:24

Ika o jeny :ico_szoking: naprawde masakra, tos przezyla swoje, nie dziwie sie ze zgina cie na sama mysl jak do tego powracasz :ico_sorki:
dobrzez ze juz Zuzia jest z toba i fajnie jej to imie pasuje

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości