Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

21 lut 2012, 18:11

czy używała któraś z Was dla dziecka majteczek treningowych? warto je kupić? myślę o nich jako o majtkach do zakładania na dwór, gdyby pęcherz Loli nie wytrzymał ;)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

21 lut 2012, 18:21

Samanta, ja nie. Bo ja odpieluchowałam starszych ciut później niż Ty Laurę (i latem ;) ), więc wpadki zdarzały się chyba tylko w nocy.
Ale moim zdaniem, żal zakładać pieluchę na wyjścia. Majtki to majtki. nawet jak się zwą treningowe, nie mieszają dziecku w głowie... :D

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

21 lut 2012, 20:15

No trochę nas, Was ubyło... No ale cóż, nic na siłę.

Anja, a skąd jesteś? Może któraś z nas będzie w stanie pomóc Ci w kwestii lekarza.
Ja nie zrobiłabym wypalania nadżerki gdybym planowała jeszcze dziecko. Szukałabym innego lekarza, który zrobiłby wymrażanie.

Sama też zastanawiam się nad moim ginkiem. Jestem z Niego bardzo, ale to bardzo zadowolona, po prostu uwielbiam tego człowieka, zawsze mnie rozbawia niemalże do łez, jest przemiły, zawsze pomocny, kompetentny, mogę się umówić na wizytę z dnia na dzień i do tego na NFZ :ico_oczko: Przy czym w razie potrzeby przyjmie prywatnie, więc super. Problem jedynie w tym, że zajmuje się ciężarną do porodu, a dalej trzeba radzić sobie samemu... Nie przychodzi na porody. A co do położnej, która była przy mnie w trakcie porodu, mam mieszane uczucia. W ogóle nie wiem czy szpitala nie zmienić na łódzki na kolejny poród :ico_oczko: No jakoś muszę to wszystko przemyśleć.

Goździk, zadowolona jesteś z jakości ciuszków Endo?? Pytam, bo znów jest wysyłka za free i się zastanawiam :-)

Martalka, a po porodzie domowym jedziesz z Maluszkiem jeszcze do szpitala? Jak to wygląda?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

21 lut 2012, 21:42

Witajcie z wieczorka :-)
karo-22, średnio kolorki wyglądają jakby sprane :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
wykonanie jest oki ale wizualnie to wyglądają jakby były po drugim dziecku :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
w sumie nie polecam w tej cenie
używała któraś z Was dla dziecka majteczek treningowych?
ja miałam przy Julci ale one w sumie bardzo od zwykłych majteczek sie nie różnią
po prosty na sisi maja jakby grubszy frotowy materiał tak wiec jak dziecko sie posika to i tak nie uratuje ubranka jedynie popuszczenie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

21 lut 2012, 23:27

a te majteczki nie maja powłoczki nieprzemakalnej jak pieluszki AIO???


Karo, z maluszkiem zostaję w domu. Pierwsze badania, podanie wit K, jakieś szczepienia (o ile chcę szczepić od razu) zostaną podane w domu.
Położne przychodza co kilka dni, krew na fenuloketonurię też pobierają.
Taaakkk... zostaję z dzidzią we własnym łóżku. dziecko jest od początku nasze, a nie do dyspozycji szpitala ;)

Podobnie jest w PL. moja koleżanka jedynie wzywała prywatnie lekarza pediatrę na pierwsze badanie.

karo, mało który lekarz przychodzi do swoich pacjentek które rodzą akurat.
ja mialam takiego, ale mnie już nie "odwiedził", bo w szpitalu już nie pracował. Wcześniej (będąc nawet ordynatorem) przychodził do pacjentek.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

21 lut 2012, 23:45

Martalka, mało który? To u nas chyba odwrotnie. Tzn Ci którzy ze szpitalem mają coś wspólnego, to przychodzą na porody bez problemu. I w mojej okolicy widzę wielu takich lekarzy, a mój akurat urzęduje razem z ojcem jedynie we własnej przychodni.

Goździk, z tym, że wyglądają Endo jak sprane mnie nie zaskoczyłaś, bo na fotkach też tak wyglądają :ico_oczko: Tzn te kolory jakieś takie mało żywe, ale coś tam bym wybrała. Chodziło mi raczej o sam materiał i jego jakość. Np jak wyglądają po praniu?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

21 lut 2012, 23:51

Zachowanie tych co pracują w szpitalu, to mnie w sumie to denerwuje.
(ten twój wydaje się jednak inny).
Ja zauważyłam, że jak się na takiego trafi przypadkiem w szpitalu przy porodzie, to same gbury. A dla własnych pacjentek (z prywatnego gabinetu zwykle- oczywiście) jak miodek słodcy i opiekuńczy...
Dla mnie to strasznie nieprofesjonalne. I na starcie jak dla mnie lekarz spalony.
Ale to juz odbiegłam od tematu. tak mi się ulało z lekka :ico_oczko:

NICOLA_1985

22 lut 2012, 00:25

hej
mnie ostatnio jakoś nie było bo doła załapałam ale muszę sie pozbierać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
piękne fotki brzuszków i dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

22 lut 2012, 10:30

Nicola, ja chyba podobnie - jakoś mi ostatnio smutno jest... i brzuszek wczoraj troche pobolewał...

Martalka, zgadzam się z Tobą - nie fajnie jak lekarz jest wobec "swoich" słodki, a wobec inny gbur w tym samym czasie. No bo zawsze można jeszcze wziąść pod uwagę czynnik zmęczenia, jakiegoś osobistego zmartwienia lekarza, złego samopoczucia - ale wówczas dla wszytstkich jest taki sam - jak każdy.

U nas w szpitalach jest tak, że jest wręcz zabronionione aby lekarz pracujący w tym szpitalu, a nie będący akurat na dyżurze przyjeżdzał do porodu swojej prywatnej pacjentki. Ale to chyba są jakieś ustalenia wewnątrzszpitalne skoro nie ma tak w całej Polsce :ico_noniewiem:

Karuś, ja kupiłam Dawisiowi 2 bluzeczki z Endo - bardzo mi się podobają jeżeli chodzi o materaił w dotyku, ale jak się zachowują po praniu nie wiem bo jeszcze nie prałam - są jeszcze troche za duże. Kolorki też są w miarę ok - brązowa wygląda na troche wyblakłą, ale pomarańczowa jest soczysta. Jedynie moje zastzreżenie to krój - obydwie mam w tym samym rozmiarze, a jednak jedna jest tak uszyta że jest strasznie szeroka i jakby krótsza, a druga jest super - wąska i długa - w sam raz na moje wysokie Dziecko :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

22 lut 2012, 11:30

witam!!!

ja po lekarzu, zwolnienie przeduzone ale mam sie oszczedzac i dosalam nestatyne dopochwowo.

od wczoraj zuzia chodzi bez pampersa leje gdzie popadnie ale zaraz mnie wola ze zrobila tu siku a jak sie jej pytam gdzie trzeba zrobic to ciagnie mnie do lazienki i pokazuje nocnik

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość