Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 lut 2012, 18:33

Uuuu a co znów wyszło małej
niestety ta sama infekcja :ico_olaboga: do tego ma zapalenie spojówek :ico_placzek: i płacz okropny jak zakraplam oczka :ico_placzek:

ja z kawusią :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 lut 2012, 18:34

Cześć!

Hehe, to ja też ta starsza półka forumowa jestem- 31 lat mam, jeszcze przez chwilę, hehe...
No, kurczę, mnie też się wydawało,że ladybird masz koło 30 :ico_szoking:
I fajnie,że macie w młodym wieku dzieciaczki :ico_brawa_01:
Nam tak jakoś zeszło :ico_wstydzioch:

szkieletorek, duże wyprzedaże w Gemini?
Ja wczoraj wpadłam tylko do ccc z Zuzią,żeby jej pantofelki do przedszkola kupić i o Tesco zahaczyłam.

Dzisiaj odwieźliśmy Zuzię do babci i ominął nas spacer z Maciem :ico_noniewiem:
Ale przywiozłam nakładkę-spacerówkę na stelaż i jak Maciek wstanie to go przymierzę :-D

Moja gondolka też ma podnoszenie pod główką, tylko głupio, bo żeby ją znowu na płasko opuścić to trzeba najpierw całkiem do pionu podnieść :ico_puknij: więc nie korzystam z tego.

kwiatunio, zdrówka dla Izuni :ico_sorki:

Snajper przetestowany :-D wygrał mi butki dla Zuzi :ico_brawa_01:

kwiatunio, i smakują Izuni chrupki???
Maciek tak strasznie się krzywił jak dotknął ust :ico_szoking: do buzi nawet nie wsadził. Nawet jak w łapce miał to się krzywił :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 lut 2012, 18:53

i smakują Izuni chrupki???
co Ty, jak Jej dałam to pluła na odległość :ico_haha_01: i strasznie się krzywiła tak jak twój Maciusia :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 lut 2012, 18:56

szkieletorek, duże wyprzedaże w Gemini?
Wiesz co czy ja wiem czy duże?
No ja chodziłam tylko po dziecięcych i jak dla mnie nadal te ceny sa wysokie nadal.To co maej kupiłam to było w przyzwoitych dla mnie cenach .
To zależy jakie ty masz max cenowy .

Pograłam na kurniku z siostra a teraz mała wstała.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 lut 2012, 19:05

szkieletorek, no właśnie jak pisałaś o tych butkach i spodniach to fajne ceny, jakby więcej takich było to bym pochodziła :ico_haha_01:
Chociaż w sumie nic konkretnego nie potrzebuję dla dzieci teraz, ale jakby się coś trafiło to czemu nie :ico_oczko:
co Ty, jak Jej dałam to pluła na odległość
hehe, no to pojadły dzieci :ico_brawa_01:
Zuzia to wsuwała!

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 lut 2012, 19:09

kwiatunio napisał/a:
co Ty, jak Jej dałam to pluła na odległość
hehe, no to pojadły dziec
dokładnie ale daj polizać delicje albo czekoladkę to mniam mniam wie do czego służy języczek :ico_oczko: :ico_brawa_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

21 lut 2012, 19:22

ooooo jakie wy wszystki młodziutkie jesteście :-D 35 .... to mam ja :-D o i ja stara jestem :-D
ja mam same koleżanki od 28 w górę, a właściwie większość po 30, jedna nawet ma 42latka i razem do niedawna w szkolnej ławce siedziałyśmy jak na fryzjerkę się uczyłam :ico_brawa_01: i nie uważam ich za stare. Właśnie o wiele lepiej się z takimi dogadać niż z dziewczynami w moim wieku (nie obrażając marcz, bo Ty jesteś w porządku).

My już po obiadku. Pyszna ta sałatka meksykańska na ciepło z ryżem. Wzięłam dwie dokładni :ico_olaboga:. Mąż też jadł aż mu się uszy trzęsły.

No mojemu Alankowi chyba już przeszły gorsze chwile, dzisiaj cały dzień radosny, rozgadany, zero płaczu... achhh wróciło moje dziecko :ico_sorki:

[ Dodano: 21-02-2012, 18:23 ]
dokładnie ale daj polizać delicje albo czekoladkę to mniam mniam wie do czego służy języczek
a można tak dać polizać? Nic się z brzuszkiem nie dzieje? To ja swojemu też dam, zobaczymy reakcję :-D

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 lut 2012, 19:30

kwiatunio napisał/a:
co Ty, jak Jej dałam to pluła na odległość
hehe, no to pojadły dzieci :ico_brawa_01:
Zuzia to wsuwała!
Moja też wsuwa;) Kupiłam te długie takie paluchy to pól wsunie nawet nie wiem kiedy;) Więcej już nie chce;)

[ Dodano: 21-02-2012, 18:56 ]
kwiatunio biedna ta Izunia Twoja :ico_placzek: Buziaki dla niej :-) I szybko do zdrówka żeby wróciła!!!

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 lut 2012, 20:25

Izunia zasypia, oczywiście straszny płacz przy kropelkach nawet kąpiel nie pomogła i był krzyk :ico_placzek:
a można tak dać polizać? Nic się z brzuszkiem nie dzieje? To ja swojemu też dam, zobaczymy reakcję
pewnie nie można :ico_oczko: ale co Jej się stanie jak 3 razy poliże języczkiem ? ja uważam że nic :ico_sorki: u nas ie ma problemów po tym z brzuszkiem :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

21 lut 2012, 21:07

ale co Jej się stanie jak 3 razy poliże języczkiem ? ja uważam że nic
w sumie to racja. Przecież tego nie je :-)

[ Dodano: 21-02-2012, 20:08 ]
marcz fajne fotki, a mój Alanek też taką minę robi jak u babci bezzębnej ... fajnie to wygląda :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości