JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

21 lut 2012, 17:12

Moje paznokcie są już bardzo zniszczone i chciałabym coś z nimi zrobić
nie znam sie na tym manicure japońskim, ale jak chcesz poprawic swoje paznokcie to polecam Ci 2 rzeczy.
1) olejek rycynowy. Ja 2 razy dziennie smarowałam pazurki (rano i przed spaniem)
2) balsam do paznokci :
Obrazek

Przeczytałam o tym balsamie wczoraj w gazecie ZDROWIE i od razu kupiłam go na allegro. Podam Ci skład tego balsamu :
Kosmetyk naturalny przeznaczony do pielęgnacji paznokci.
Działanie:

Wzmacnia giętkie, łamliwe, rozdwajające się paznokcie
Stymuluje wzrost silnych paznokci
Odżywia paznokcie zniszczone i przywraca im połysk
Wygładza skórki otaczające paznokcie

Skład:

Wosk pszczeli, ekstrakt z kopru, skrzypu i ostropestu, olej rycynowy,
oliwa, D-pantenol, aminokwasy keratyny, witamina C, witamina E, ß-karoten

Stosowanie:

Balsam wcierać w płytki paznokci szczególnie u nasady
i otaczający je naskórek.

michalinka64
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2012, 17:52

21 lut 2012, 17:58

Ja robiłam sobie manicure japoński już kilka razy. Jestem bardzo zadowolona, bo paznokcie wyglądają ładnie, świeżo i przede wszystkim naturalnie. Wyraźnie poprawiła się ich kondycja, nie rozdwajają się.

szpileczka26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2012, 19:35

21 lut 2012, 19:42

Ja juz chyba 6 albo 7 razy robiłam sobie japoński manicure. Taki manicure zasila paznokcie w składniki witaminy, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Jest szczególnie polecany na kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie.Ja robię sobie go mniej więcej co 4-5 tygodni i moje paznokcie wygladaja bardzo zdrowo.Jedyny minus to to, że kilka dni nie powinno się malować paznokci.Ale i tak efekt jest fajny bo paznokcie bardzo się błyszczą.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

21 lut 2012, 19:50

michalinka64, szpileczka26, jakos dziwnie , zarejestrowalyscie sie i zaraz chwalicie ten manicure.
Mialam sie czegos dowiedziec o tym manicure ale juz mi sie odechciało.
Wasze IP da sie sprawdzic.

owall
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2012, 19:51

21 lut 2012, 19:53

sprawdzalem u kobiety ten balsam, niesttey nie dziala :/ pisze bo szkoda byscie tracili kase na to :( bynajmniej mojej pani nie pomogl

szpileczka26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2012, 19:35

21 lut 2012, 20:49

Nie rozumiem!!! Zarejestrowałam się i nie wolno mi się wypowiadać na forum? To co mam odczekać "ileś" czasu aby nikt się mnie nie czepiał? Dlaczego nie wolno mi wypowiadać swojej opinii skoro ktoś pyta? Poza tym nie reklamuję jakiegoś konkretnego produktu tylko mówię o czymś co jest ogólnodostępne dla każdego.A może Wasze forum nie jest dla każdego? Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, że ktoś mnie upomniała tylko dlatego, że wypowiedziałam się na forum świeżo po założeniu konta.Dziwnie się poczułam.Jak jakaś oszustka, którą nie jestem.

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

21 lut 2012, 21:49

Widziałam kiedyś w ulotce jednego z gabinetów kosmetycznych niedaleko mnie właśnie taki rodzaj manicure, ale tak jakoś wyszło, że do tej pory się nie wgłębiałam co to konkretnie jest. Dziewczyny, które skorzystały z tego zabiegu - możecie przybliżyć mi jak to wygląda, na czym polega?

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

22 lut 2012, 10:35

Jak jakaś oszustka, którą nie jestem.
za duzo tu bylo takich osob ktore wchodza zachwalaja cos i znikaja.
a jak zobaczyłam ze 2 nowe osoby juz wchodza zaraz po zarejestrowaniu i zachwalaja to od razu mi sie czerwona lampka włączyła.
Forum jest po to by sobie pomagac i doradzac a jak ktos tylko chce zareklamowac cos to juz nie jest "smaczne".
Tak pisz ile chcesz. Mam nadzieje ze jestes uczciwa i oby tak było. :-)

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

22 lut 2012, 14:06

JoannaS, daj po jakimś czasie znac jak sie sprawdził ten balsam, dobrze?

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

22 lut 2012, 14:15

Dam znać :-)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość