Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 lut 2012, 13:53

już taka zaawansowana ciąża a ty dalej wymiotujesz
juz chyba bede wymiotować do porodu...mam serdecznie dosc... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ile mozna? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 lut 2012, 13:56

a ja musze się w ogóle gdzieś ubezpieczyć- tzn u meża chyba- o ile sie zgodzi :ico_oczko: bo moja umowa zlecenie wygasła 11 lutego, jestem na L4 ale to tylko oznacza że zus mi płaci zasiłek chorobowy a ubezpieczyc musi mnie chyba mąż (mam 30 dni jeszcze ubezp. po koncu umowy więc mam 2 tyg. na zorientowanie się)

W ogóle jak to jest- bo było tak że dzieci i kobiety w ciąży i połogu były bezpłatnie leczone, nawet jak nie miały ubezp. Znieśli to w tym roku? :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

22 lut 2012, 13:57

Madleine bo wiesz tak teraz sobie przypomniałam ze mi lekarz móił na początku ciąży że na mdłości pomaga witamina E może spróbuj i oby już Cię ominęło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 lut 2012, 13:58

Madleine, bidulo nasza, ja mam nadzieję że Ci jednak odpuści. Pamiętam to uczucie jak nic a miałam je ponad 4 lata temu :ico_chory: pociesze ćie że w kolejnej ciąży mam słabiej to i uCiebie może ta pierwsza najgorsza- marne pocieszenie ale zawsze jakieś, co? :ico_oczko:

[ Dodano: 22-02-2012, 13:00 ]
ja polecam coca colę- oczywiście w rozsądnych ilościach :ico_oczko: potem to pamiętam że nawet lokomotiv dla dzieci ssałam i też czasem po nim ulgę czułam

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 lut 2012, 14:02

ja polecam coca colę- oczywiście w rozsądnych ilościach potem to pamiętam że nawet lokomotiv dla dzieci ssałam i też czasem po nim ulgę czułam
Po coca coli mi za słodko ;-)
dzieci i kobiety w ciąży i połogu były bezpłatnie leczone
Z tego co wiem to to nadal obowiązuje :ico_noniewiem:
że na mdłości pomaga witamina E
a taka w tabletkach? juutro zapytam lekarza bo mam wizyte


We wtorek przeprowadzam sie na 2 tyg do brata bo wyjezdza a ja sie zaoferowalam zająć jego kotem.Może 2 tygodoniowy odpoczynek od "smrodu" mojego mieszkania mi pomoze :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 lut 2012, 14:03

co to torby to w 7mym miesiącu mam zamiar się za niązabrać bo to się nie zepsuje a nie chcę w razie czego na hura robić. Prać ciuszki bedę pod koniec 7go miesiąca chyba ale niewielka ilość- oj tak 10 szt śpiochów, kaftaników, parę czapeczek, pieluchy tetrowe i flanelowe, kocyk. Reszta już po porodzie na biężąco bedę dokładać :ico_oczko: przy smyku całą komodę ciuchów naprałam i poprasowałam w ciąży a potem połowa z tego leżała bo i tak używałam kilku ulubionych a pranie szło co 2-3 dni tak czy siak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 lut 2012, 14:04

co to torby to w 7mym miesiącu mam zamiar się za niązabrać bo to się nie zepsuje a nie chcę w razie czego na hura robić. Prać ciuszki bedę pod koniec 7go miesiąca
Tez tak zamierzam no i w 7 miesiacu czyli w maju bedziemy pokoik urzadzac bo polisę dostanie moj mąż i będzie kasiurka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 lut 2012, 14:12

bedziemy pokoik urzadzac
to u nas będzie tylko niewielkie przemeblowanie :ico_oczko: bo tak: smyk ma swój pokój ale w nocy drepta zawsze do naszej sypialni. i jak właził między nas to nie raz dostawałam kopa w plecy albo brzxuch bo miejsce sobie robił więc jakiś miesiąc temu wyniosłam się na noc do małego pokoiku w którym mamy tv i kompa. Itak wymyśliłam że tv wyrzucę w kwietniu do sypialni i zrobi się miejsce na łóżeczko wtym "moim" pokoiku. Także w nocy smyk bedzie dalej migrował do m. a ja z dzidzia w osobnym pokoju. :ico_oczko:

jak podrośnie to będą spać z urwisem w jednym pokoju a potem sięim zrobi osobne ale to daaaaalekie plany :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 lut 2012, 14:13

W ogóle jak to jest- bo było tak że dzieci i kobiety w ciąży i połogu były bezpłatnie leczone, nawet jak nie miały ubezp.
wiesz niby dalej jest ale co z tego jak gdziekolwiek idziesz to musisz pokazywać ubezpieczenie :ico_zly: i się kłóć z nimi :ico_zly: najlepiej niech Cię mąż dopisze do książeczki ubezpieczeniowej znaczy nie mąż tylko jego kadrowa ja tak mojego Pawła zapisałam jak nie pracował. Do tej pory jest w książeczkę wpisany mimo że ubezpieczenie ma ze swojej pracy.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

22 lut 2012, 14:16

Madleine w tabletkach witamina E ja brałam rano i wieczorem zapytaj lekarza on napenwo pomoże :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość