Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 lut 2012, 18:58

O ja :ico_szoking: Wreszcie Was doczytałam :ico_oczko:

Marta spoko staruszko Kochana...ja też się to tych starszawych zaliczam :ico_oczko:
A wiesz, że myslałam że ta liczba przy imieniu oznacza Twój wiek :ico_oczko:

gosia888, no my prawie równolatki, bo tylko 3 mieś. różnicy ;)
A autko bardzo fajnie wygląda:) Nie widziałam na żywo co prawda ale po zdjęciu widać że pojemne i dość wysokie.
mysłałam o wózku chicco
nie znam zupełnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 lut 2012, 19:00

Tośka_30, toś mnie ubawiła z tym moim rocznikiem 26 :ico_haha_01:
kurde ja jakoś sie lepiej czułam jak ta 2 z przodu była, teraz to troche antyk serio :ico_wstydzioch:
spałaszowałam bułkę z paprykarzem- jak można jeść takie świnstwo? a jakzobaczyłam w sklepie to myślałam że puszkę będę lizać to wzięłam i kupiłam i wpierniczam jak rarytas najlepszy :ico_szoking:
też nie wierzyłam w te ciąże nieznane aż przecztałam artykuł i to np. kobiety które są tęgawe i np myślą że miały menopauzę (po 40), tam było jakoś tak wyjaśnione że dzidiza może się nie wypychać do przodu tylko jakoś w górę bardziej ale to chyba żołądek w gardle się ma. opisany był przypadek że kobieta urodziła myśląc że robi wiecie co w wc i dzidzia zmarła :ico_szoking: :ico_olaboga: a inna to gdzieś na ogrodzie bo sie położyła bo ją brzuch bolał i też urodziła :ico_olaboga: to jest trudne do uwierzenia ale chyba możliwe. fajny był ten artykuł tzn ciekawy ale nie mam linka na niego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 lut 2012, 19:00

A wyprawka dla dziecka...no ja w sumie wszystko mam po Jolce. Wiadomo że jakieś tetry sie dokupi i środki higieniczne ale chyba nic poza tym.
Poprzednio juz po 26 tc miałam juz wstępnie wszystko skompletowane ale teraz znając mnie to pewnie na ostatnią chwile to zostawie.
Jak się zrobi ciepło to wezmę się za przebierabie ciuszków i pranie, ale to dopiero w czerwcu bo wszystko mam w szafach na strychu a tam zimno :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 lut 2012, 19:04

A wiesz, że myslałam że ta liczba przy imieniu oznacza Twój wiek :ico_oczko:
bo był - jak się zapisywałam na forum :ico_haha_01:
Fajnie że jest jesien nareszcie. oby jak najwięcej mam dołączyło :ico_sorki:

mój smyk już pół godz śpi. lata jak z motorkiem w d. cały dzien ale przyjdzie 17ta to go ten katar blokuje, stan podgorączkowy i nie ma bata, zasypia na siedząco. Wczorajprzespał od 18- 6.30 :ico_szoking:
boję się o której jutro zrobi pobudkę.
Kurde ja taki śpioch ostatnio, kto mi bedzie niunię w nocy przebierał i karmił? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 lut 2012, 19:06

Kurde ja taki śpioch ostatnio, kto mi bedzie niunię w nocy przebierał i karmił?
Ja dalej spei jak w 1 trymestrze....cala noc i w dzien po 2 drzemki dwugodzinne musza byc...ciagle jestem spiaca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 lut 2012, 19:06

Jak się zrobi ciepło to wezmę się za przebierabie ciuszków
to ja średnio raz w tygodniu przebieram :ico_haha_01: uwielbiam te malenkie fatałaszki :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 lut 2012, 19:09

Marta26, tak czytam o tych porodach i wierzyć sie nie chce...
Kobieta albo miała wyjatkowo ciężkie zaparcia albo wyjątkowo lekki poród :ico_szoking: W kazdym razie styraszne :ico_olaboga:
dzidiza może się nie wypychać do przodu tylko jakoś w górę bardziej ale to chyba żołądek w gardle się ma.
Ja mam czasami takie wrażenie...chociąz moja to sie wypycha i w górę i do przodu :ico_szoking:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

22 lut 2012, 19:10

Madleine, my bardzo podobnie te ciąże przechodzimy :) I wymioty i spanie...

Marta, mi ta trójka z przodu też przeszkadza, ale: chciałam do 30tki wyrobić się z zamążpójsciem i macierzyństwem i udało mi się :) a że się starzeję, cóż...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 lut 2012, 19:10

Madleine to ja tak dobrze nie mam z racji urwipołka mojego. śpię od ok 22 do 7i to już raj dla mnie. On potrafił wstawać ok 4-5tej wyspany jak skowronek. Ogólnie jest typem skowronka- ok 20tej już śpi a ok 7mej lata :ico_haha_01:
zauważyłam że brak mi ostatnio cierpliwości do własnego dziecka, irytuje mnie bo ciągle go pełno i ciągle czegoś chce a ja potrzebuję spokoju :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

22 lut 2012, 19:11

Marta ja też tak mam, brzuch mi przeszkadza w zabawach z Tyśką :(
Na szczęście mój dzieć do przedszkola chodzi :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość