Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

małe piersi :)

23 lut 2012, 12:31

Szukałam podobnego tematu ale nic nie znalazłam.
:)

Dziewczyny czy stosowałyście jakieś kremy, tabletki może masaże na powiększenie biustu? Jeśli tak to z jakim skutkiem?
A może któraś poddała się powiększeniu kwasem hialuronowym, własnym tłuszczem a może silikony?
Ja jestem zrozpaczona. Przed ciążą miałam mały biust, po karmieniu zmizerniał zupełnie. Coraz częściej myślę o operacji plastycznej niestety to wiąże się z kwotą ok 10-12 tyś na co mnie nie stać (bynajmniej narazie :))

Więc może znacie jakieś metody naturalne na polepszenie sytuacji? :D :) Podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami i wiedzą :)

lilo

23 lut 2012, 13:20

Miluśka, a dawno skończyłaś karmić?
Bo ja zawsze po karmieniu dzieciaków miałam dużo mniejszy biust ale tak pół roku po odstawieniu wracał do normy.
A tu masz coś odnośnie tego tematu :ico_oczko: http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=12014
Ostatnio zmieniony 30 cze 2012, 18:04 przez lilo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

23 lut 2012, 14:35

lilo, ja karmiłam bardzo krótko bo tylko 3 msc czyli prawie rok już nie karmię... :

Awatar użytkownika
Novamoda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 20 gru 2011, 14:19

03 mar 2012, 19:43

Uważam , że trzeba się zaakceptować takim jakim się jest :) Małe jest piękne, nie wiem skąd te ubóstwianie wszystkiego co duze, naprawdę :) a po karmieniu piersią biust wraca do normy, także będzie w porządku :)

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

05 mar 2012, 13:49

A staniki typu push up?
stanik kiedyś trzeba zdjąć ;)
Małe jest piękne,
:ico_noniewiem:
trzeba się zaakceptować takim jakim się jest
chciałabym. ale gdzie się nie odwrócić tam ładne piersi. Reklamy, filmy itp.

teraz lato idzie odsłanianie dekoldów ... zwykłu push up nie wystarczy... ;/

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

05 mar 2012, 14:15

Miluśka, a może przesadzasz ? Na prawde sa takie małe. Jaki masz rozmiar miseczki? moja kolezanka ma C i tez narzeka ze ma małe inna kolezanka ma A i tez narzeka ze ma małe. :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 mar 2012, 19:02

Ja mam również małe piersi do tego jeszcze straciły jędrność po karmieniu a karmiłam tak jak ty tylko 3 miesiące.
Nie ma niestety kremów cud, które spowodują że biust się powiększy. Jedynie co mogę doradzić to ćwiczenia, ale one tylko spowodują że biust się ujędrni. Ja sama widzę po sobie że jak ćwiczę to jest dużo lepiej.

Rozumiem że ci to przeszkadza, ale faktycznie można oszukać naturę odpowiednio dobranym i powiększającym biustonoszem.
Najważniejsze to zaakceptować samego siebie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

06 mar 2012, 14:44

Miluśka, ja mam ten sam problem, też mam małe piersi, po karmieniu dwójki dzieci z czego młodszego karmiłam 10 miesięcy moje piersi wyglądają jak dwa małe flaczki. Nie dośc ze są mniejsze niż były to jeszcze strasznie zwiotczały.
Przyznam szczerze że też nie umiem się z tym pogodzić bo chciałabym mieć chociaż małe C a nie małe B.
Małe jest piękne,
A ja słyszałam ze duże jest piękne :ico_oczko:

A do tego teraz jestem na diecie i moej piersi najmocniej to odczuły :ico_placzek: no ale kupiłam sobie taki krem do biustu NIVELAZIONE w Rosmannie i pwoiem Ci że skóra się ujędrniła. Zawsze to coś ale cudów nie ma chyba że operacja ale na to tzreba mieć sporo kasy :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

06 mar 2012, 14:47

Dziewczyny ja kiedys rozmawiałam nietylko z mężem ale i z innymi facetami, i wiecie ze oni uwazaja ze sztuczne piersi sa okropne, ze tylko naturalne nawet te małe.
Sa faceci ktorzy lubia duze ale to sa tacy ktorzy mogliby 24h na cycki patrzec . :ico_puknij:
a taki normalny facet woli zdecydowanie naturalne.
moje piersi po karmieniu tez nie sa cudne ale nie zrobilabym operacji.

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

07 mar 2012, 12:03

ja mam 70 B i to małe B.

fajne są te sposoby własnym tłuszczem ale kurde bym musiała w totka wygrać.

ja na chwilę obecną jestem na etapie masażu. wiadomo że rewelacji nie będzie ale ujędrnią się. no i pompki. tylko przy tym to mi się taki biceps wyrobił że hoho ^^,
krem do biustu NIVELAZIONE w Rosmannie
wypróbuję bo teraz używam z AVON jakiegoś ale zapach jest niefajny i taki... taki sobie jest ;)
Dziewczyny ja kiedys rozmawiałam nietylko z mężem ale i z innymi facetami, i wiecie ze oni uwazaja ze sztuczne piersi sa okropne, ze tylko naturalne nawet te małe.
podobno tak uważają i fajnie ale wiesz nawet jak mi powie tak 100 facetów do końca nie będę przekonana.

szukam dobrych stron małych piersi, słucham narzekań koleżanek na duży biust...

np. Kate Hudson jest według mnie przepiękna i można być piękną z mały piersiami ale ale ale ale..........

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość