Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

21 lut 2012, 17:02

może kiedyś sobie przypomnisz
hehe ja to chyba jak wnuki będe przytulać :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

23 lut 2012, 18:08

Witam was i się melduje :ico_oczko: widzę że Ania już pokazywała naszą małą Zołzie (tak na nią mówimy bo to mała terrorystka tylko u tatusia na rączkach albo u mamusi przy cycku ) Jest najkochansza na świecie ,wszyscy zakochaliśmy się w niej na maxa :-D Siostrze to tak odbiło na jej punkcie ze pilnuje jej jak cień i tylko ją tuli ,całuje i na rączkach trzyma :ico_sorki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ogólnie mój poród to jedna wielka tragedia ale Zozolek to cudowna nagroda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

24 lut 2012, 23:16

Ika202, śliczna córunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wczoraj szczęśliwie wróciliśmy z Jasiem ze szpitala, planowany był prawie dwutygodniowy pobyt, ale wyniki poprawiły się po kilku dniach i mogliśmy wyjść wcześniej. Jasiek ma kamień w nerce i miał mieć dietę bardzo restrykcyjną, żeby określić jakiego typu jest to schorzenie. Wygląda na to, że łagodniejsza odmiana i mamy stosować dietę bezsolną i oczywiście dużo płynów ma przyjmować. Musimy zwracać uwagę na składniki mineralne zawarte w wodzie, bo okazuje się że jest duża rozbieżność wśród wód :ico_szoking: A Adaś bardzo przeżył nasz wyjazd. Zawsze z nimi dwoma jechaliśmy do szpitala a tym razem tylko z Jasiem. Nawet pani w przedszkolu nas wzywała, bo zaniepokojona była jego zachowaniem.

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

26 lut 2012, 17:35

:-) Ika córcia przesłodka
Agnieś dobrze,ze juz po badaniach i Jaś czuje się dobrze. Teraz juz po powrocie mamy i brata mam nadzieje ze i zachowanie Adasia się unormuje

A u mie kiepsko mamy problemy z mężem coraz wiecej wkrada się żalow pretensji. Dzieci to odczuwają jak barometr tez stają się nieznośne a mnie czasem juz puszczają nerwy

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lut 2012, 11:45

Ika202, niunia sliczna,ciągle mogłabym na nią patrzeć :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agnieś81, fajnie,że wyniki są lepsze i to ta łagodniejsza odmiana choroby :ico_sorki: a co z Adasiem w przedszkolu?
A u mie kiepsko mamy problemy z mężem coraz wiecej wkrada się żalow pretensji. Dzieci to odczuwają jak barometr tez stają się nieznośne a mnie czasem juz puszczają nerwy
mam nadzieję,że jednak zły okres minie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 lut 2012, 10:15

czesc

Ika śliczna Zuzia! a czemu poród tragedia?

Ja nietstety większość czasu leżę, troche wstaję, nawet troszke wychodze ale praktycznie nic mi nie wolno, a pomocy niestey nie mam, wec w domu taki syf, ze niedługo mi sanepid kuchnie zamknie :ico_noniewiem: Mam problemy nadcisnieniem i ogolnie organizm bardzo sie buntuje. Lekarz mojego meza wezwal i oswiadczyl ze niezaleznie czy uda nam sie tym razem czy niestety nie, na tym absolutny koniec. Troce byłam w szpitalu, jestem na lekach i diecie bezsolnej (Agnies jak ty sobie z tym radzisz? dla mnie ochyda)

Z Kubą mamy problemy. Pisałam Wam chyba o przedstawieniu na dzien babci? poszlismy po tym do psychologa. Po badaniach, obserwacjach mamy diagnoze. Kuba ma niestety zaburzona integracje sensoryczną czyli nadwrazliwosc sluchowa i wzrokowa i podwrazliwosc dotykowa. Konieczna jest terapia w specjalistycznej przychodni. Całe szczęście mamy taką u nas w mieście (prywatną oczywiście :ico_noniewiem: ) zaczynamy w piatek

Michasiem walcze z odpieluchowaniem. Slicznie sika do nocnika, bez żadnych wpadek ale nie daje sobie zalozyc majtek wiec biega po domu od kilku dni golym tylkiem niestety

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

29 lut 2012, 11:01

Hej hej

Ika202, piękna księżniczka naprawdę no i nic dziwnego że się wszyscy zakochaliście :-D :ico_oczko:
A u mie kiepsko mamy problemy z mężem coraz wiecej wkrada się żalow pretensji. Dzieci to odczuwają jak barometr tez stają się nieznośne a mnie czasem juz puszczają nerwy
Z tego co pamietam nie pierwsze ciężkie chwile w waszym małżeństwie. mam nadzieję że i tym razem uda wam się przezwycieżyć problemy, które prędzej czy później w każdym związku się pojawiają :ico_sorki:
Mam problemy nadcisnieniem i ogolnie organizm bardzo sie buntuje.
To bardzo niedobrze i strasznie mi przykro z tego powodu. A co lekarz powiedział ze więcej ciedzi nie mozecie mieć? dobrze zrozumiałam?? A chciałaś mieć więcej??
Z Kubą mamy problemy. Pisałam Wam chyba o przedstawieniu na dzien babci? poszlismy po tym do psychologa. Po badaniach, obserwacjach mamy diagnoze. Kuba ma niestety zaburzona integracje sensoryczną czyli nadwrazliwosc sluchowa i wzrokowa i podwrazliwosc dotykowa.
No to czeka was rechabilitacja, dobrze ze macie taka przychodnię, trzymam kciuki za Kubusia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 lut 2012, 11:11

tak, ze więcje dzieci nie mozemy miec.
niby nie chcielismy tzn ja nie chcialam i mówiłam,z ena tym koniec. Mielismy jeszcze z meżem taka umowę, ze moze kiedys za kilka lat bo on bardzo by chcial jeszcze jedno. Ale teraz jak nie wolno to jednak szkoda.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lut 2012, 11:29

Mam problemy nadcisnieniem i ogolnie organizm bardzo sie buntuje. Lekarz mojego meza wezwal i oswiadczyl ze niezaleznie czy uda nam sie tym razem czy niestety nie, na tym absolutny koniec. Troce byłam w szpitalu, jestem na lekach i diecie bezsolnej
o kurcze,to się porobiło :ico_olaboga: no i zakaz posiadania więcej dzieci,trochę dziwnie z taką swiadomością,ale dla twojego zdrowia to lepiej już słuchać lekarza :ico_sorki: 3 dzieciaczków to i tak fajna gromadka :ico_oczko:
Kuba ma niestety zaburzona integracje sensoryczną czyli nadwrazliwosc sluchowa i wzrokowa i podwrazliwosc dotykowa. Konieczna jest terapia w specjalistycznej przychodni. Całe szczęście mamy taką u nas w mieście (prywatną oczywiście :ico_noniewiem: ) zaczynamy w piatek
a po czym to stwierdzili?
dobrze,że już diagnoza i szybko zaczniecie ćwiczyć :ico_sorki:
Michasiem walcze z odpieluchowaniem. Slicznie sika do nocnika, bez żadnych wpadek ale nie daje sobie zalozyc majtek wiec biega po domu od kilku dni golym tylkiem niestety
trzymam kciuki :ico_oczko:

Hania ma teraz szał na Barbie :ico_olaboga: :ico_olaboga: dostała pod choinkę Barbie na wrotkach, teraz w reklamach są Barbie Fashionistas,kąpie pieski i studio projektowe,a ona stwierdziła,że zbiera sobie na barbie kąpie pieski a babcia jak z Holandii przyjedzie - Hania stwierdziła "ma jej kupić Fashionistas" o czym babcia jeszcze nic nie wie :ico_haha_01: a my mamy jej kupić barbie studio projektowe :ico_olaboga: no oszaleć z nią idzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 lut 2012, 15:55

moi mają szął na "auta" i co chwila słysze co to mam nowego kupic do kolecji

aniawlkp Kuba np zatyka uszy jak ktoś śpiewa. Jak jest duzo dzieci to zupelnie wyłacza mu się myślenie za to robi się drażliwy. Jak mówi wierszyk to musi biegać w kólko. Ma badzo sztywna dłoń jak bierze kredę czy nożyczki itp sporo tego jest

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość