Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

20 lut 2012, 10:29

Ja już jako mały berbeć miałam w domu Cartoon Network, a "Yatamana" czy "Czarodziejkę z księżyca" oglądałam pasjami. Ale prawda jest taka, że nie były to za mądre bajki i mimo godzin oglądania nie zapadły mi w pamięć. Za to dobranocki przywołuję w pamięci bez problemu.

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

20 lut 2012, 22:43

Właśnie mi się przypomniało, że w analogowej leciał też Gigi a to już dopiero mądre nie było :P

Awatar użytkownika
bez_obcasa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 13 sty 2012, 22:10

22 lut 2012, 18:27

Oj, Gigi ni kojarzy mi się najlepiej, nie znosiłam tego drącego się karzełka z brzydką twarzą, który tylko wył, ryczał, krzyczał. Raaaanyyyy

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

22 lut 2012, 22:42

U nas ostatnio show robi piątkowa dobranocka "Stacyjkowo" :-) Dodatkowo oczywiście Klub Przyjaciół Myszki Miki, Dora, bajki na Pulsie (Tom&Jerry tak, ale już Scooby Doo nie pozwalam małemu oglądać, bo to głupie strasznie) no i oczywiście bajki Disneya.
Ostatnio wyszło dużo fajnych bajek które gorąco polecam! Pośmieją się nie tylko szkraby ale i rodzice! np Roboty, Rodzinka Robinsonów, Dzielny Despero, Megamocny (my zasiadamy w trójkę-całą rodziną i oglądamy :-D ) .
Cartoon Network w ogóle nie włączamy, osobiście uważam, że bajki, które wyświetlają nie nadają się dla 4-latków. Za to Boomerang często puszcza bajki mojego dzieciństwa, jak "Zwariowane Melodie" :-)

Awatar użytkownika
bez_obcasa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 13 sty 2012, 22:10

24 lut 2012, 15:12

A ja dziś idę na Muminki do kina! jupiii :D

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

24 lut 2012, 15:23

To udanej zabawy życzę! My byliśmy ostatnio na Kocie w butach. Mój M. był Kotem w butach, synek Kicią a ja....Jajcem! buahahahaha! :ico_smiechbig:

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

24 lut 2012, 22:38

A kojarzycie tę bajkę Artur? Ona też była bez przemocy ale nie była nudna. To już chyba dla takich wczesnoszkolnych dzieci ale nie wiem czy gdzieś da się rade ją obejrzeć bo to był serial na tvn4 albo rtl- już nawet nie pamiętam.
Czarodziejki z księżyca pamiętam, też "starla i jeźdźcy" (total kicz ale co tam:p) I zgadzam się z tych bajek nic nie wyniosłem ale nie dlatego, że mam złą pamięć tylko tam nic nie było! Co odcinek nowy potwór- piosenka z tranformacją i rach-ciach po potworze. To raczej nie rozwijało ale taki schemat raczej w serialach dla dzieci przeważa.
Może jakąś relacje z muminków? Ciekawi mnie najbardziej jak dzieci odebrały te animacje kukiełkową.
Zazdroszczę i też pójdę poszukać biletów po weekendzie.

Awatar użytkownika
bez_obcasa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 13 sty 2012, 22:10

26 lut 2012, 18:42

Moje drogie, Muminki pierwsza klasa. Zakochałam się zwłaszcza w Piżmowcu. Dialogi są zabawne, cały film pozytywny i pięknie zrobiony. Bawi i cieszy i dzieci, które piszczały w kinie, jak i dorosłych :D

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

26 lut 2012, 22:32

No to fajnie. Ja z małą pójdę może w przyszły weekend, bo siostra ma dyżur popołudniowy w robocie.
PS. Co to jest piżmowiec? Nie kojarzę takiej postaci.

Awatar użytkownika
bez_obcasa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 13 sty 2012, 22:10

01 mar 2012, 22:09

Ja też nie kojarzyłam właśnie. A tam był pan Piżmowiec, poważny filozof! :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość