nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 lut 2012, 19:55

nina0226, Twoje dziecko przesypia noce czy nie bo juz nie mogę się połapać. Raz piszesz że przesypia a innym razem o nocnym karmieniu cyckiem jego :)
raz przesypia raz nie, a co? masz jakiś pomysł, żeby zawsze przesypiał całą noc czy bez powodu pytasz?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 lut 2012, 20:44

włączam mu vive i dziecka nie ma
hehehe moja tez lubi muzykę ale by było głośno.Lub bym ja śpiewała mimo ze fałsz straszny
jak już zasnął to nie miałam jak go w nieść do domu. Wcześniej odpinałam gondolę a stelaż z kołami zostawał na korytarzu
Ooo no faktycznie. Ja tez odpinam gondole a stelaż zostawiam w budynku gospodarczym i tym sposobem nie muszę kół czyścić.

Po obiedzie byłam z małą u znajomej na godz.Potem pojechałam do kolejnej i posiedziałam do 19.Dłużej się nie dało bo mała już była bardzo śpiąca.
Teraz sobie śpi smacznie w swoim pokoiku.Chcemy ją już dać do swojego pokoju bo z koszyka wyrasta i ciasnawo ma. Na razie zobaczymy jak będzie przez weekend bo siostry nie ma więc będzie spala z otwartymi drzwiami .Jeśli będzie dobrze czyli max 2 pobudki to zostawimy ją i kolejne noce będzie spała z nianią.

Kocura twój synek śpi z siostrą w pokoju czy u was?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 lut 2012, 21:01

Dobry wieczór :-)
Kocura twój synek śpi z siostrą w pokoju czy u was?
z nami jeszcze. Potrwa to pewno do lata. Najpierw musi zacząć przesypiać całe noce, a potem zaczniemy przenosiny. Zamieszkają w naszej sypialni, bo jest ciut większa niż Zuzi pokój. A w naszej nowej sypialni chcę jeszcze zrobić szafę. Będzie jeszcze łóżko i nic więcej się nie zmieści :ico_haha_01:

Ooo, i powiem Wam,że i u mnie sprawdza się, że półroczne dziecko potrzebuje "adoracji". I nie jest za ciekawie. Jak wcześniej budził się na jedzonko, to teraz zaczyna się drzeć jak od razu do niego nie wstanę :ico_zly: I obawiam się,że teraz będzie duuużo trudniej przestawić go na butlę. Z Zuzią to chyba idealny moment wyczuliśmy, bo jak zaczęła dostawać butlę w dzień to potem w nocy już się nie budziłą, a cała "operacja" zakończyła się jak miała pół roku.

Mnie to szkoda dzieci w chodzikach :ico_noniewiem:
Przecież to ich nie uczy chodzenia, więc po co?
Pewno można przez to zyskać chwilkę i mieć spokój, ale równie dobrze można na chwilkę dziecko do łóżeczka wstawić.
Ja mam kojec, więc pewno się i przy Maćku przyda. Często go nie używaliśmy, ale się przydawał.

[ Dodano: 24-02-2012, 20:02 ]
A tak wogółe to jest u nas jakieś dziecko, które przesypia całe noce????
Poproszę o przepis :ico_sorki: :ico_oczko:
Powiem Wam,że mnie coraz gorzej się w nocy wstaje :ico_noniewiem:
Zamiast się przyzwyczaić po pół roku to :ico_olaboga:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 lut 2012, 21:06

hehehe moja tez lubi muzykę ale by było głośno.Lub bym ja śpiewała mimo ze fałsz straszny
no mój też lubi jak mu śpiewam. Muzykalne dzieci mamy hehe :-P, a tak serio to chyba każde dziecko lubi muzykę, ale zazwyczaj wyciszająco działa na dzieci jakaś muzyka poważna a na mojego eska rock hehe :-D
Chcemy ją już dać do swojego pokoju bo z koszyka wyrasta i ciasnawo ma. Na razie zobaczymy jak będzie przez weekend bo siostry nie ma więc będzie spala z otwartymi drzwiami .Jeśli będzie dobrze czyli max 2 pobudki to zostawimy ją i kolejne noce będzie spała z nianią.
a to siostra mieszka z wami tak?

[ Dodano: 24-02-2012, 20:09 ]
A tak wogółe to jest u nas jakieś dziecko, które przesypia całe noce????
Poproszę o przepis
Powiem Wam,że mnie coraz gorzej się w nocy wstaje
Zamiast się przyzwyczaić po pół roku to
mi też się jakoś coraz gorzej wstaje, tym bardziej, że ostatnio Alankowi zachciało się wstawać nawet 2-3razy. Jak ja miło wspominam czas kiedy Alanek miał 2miesiące i spał od 20 do 6rano zjadł i spał sobie dalej do 9 - ja chce żeby ten czas wrócił :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 lut 2012, 21:20

hej laski

wpadam bo mam wreszcie chwile dla siebie :ico_sorki:
Przemek poszedł z Majką do babci a ja młodego wykapałam i połozyłam spac :ico_oczko:

jutro pierwsza nocka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
wczoraj dostałam od klienta pierwszy napiwek :ico_brawa_01: heh ale sie cieszyłam, miło usłyszeć pare komplementów :-D

mój Kondziutek robi postępy, podnosi głowe na łokciach sie opiera :ico_olaboga: jenyyyy tak wcześnie :ico_puknij: i gapić chce przed siebie w spacerówce, no ale nie ma co :ico_nienie: jeszcze miesiac wytrzyma :ico_sorki: musi hehe sam sobie nie podniesie oparcia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
i pełza po łóżku całym :ico_brawa_01:

poza tym moje te najstarsze dziecko (czytaj Przemek) sprawił sobie szczura :ico_haha_01:
od babci wysępił klatkę no i szczur jest :ico_olaboga:
na szczęscie sama go wybrałam i wziełąm oswojonego maluszka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 lut 2012, 21:24

to siostra mieszka z wami tak?
My mieszkamy u rodziców w domu i mam siostrę o 5 lat młodsza która jeszcze za mąż nie wyszła.Rodzice mieszkają na dole a my na górze mamy sypialnie salon ,oraz pokoik Lili.Siostra ma swój pokój tez na górze więc gdy jest w domu to nie da się spać z otwartymi drzwiami bo ona się tłucze i mała by obudziła.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 lut 2012, 21:25

izuś_85, no to pięknie Ci idzie w pracy :-)
I widzę,że Ci się rodzinka powiększyła :ico_haha_01:

Aaa co do podnoszenia główki- Maciek wyciąga wysoko łepek i mam wrażenie,że pupki zaraz dotnie, albo mu odpadnie :ico_szoking: :-D
I wiecie co? Zaczął spać na brzuszku :ico_olaboga: A tak nie lubił, a teraz sam się tak układa.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

24 lut 2012, 21:38

szkieletorek a myślałam, że o siostrę się martwisz, że Lila ją obudzi:-D

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

24 lut 2012, 21:40

masz jakiś pomysł, żeby zawsze przesypiał całą noc czy bez powodu pytasz?
Oj chciałabym :) Ja mam pobudki co pół godzinki co godzinę. Mam juz dość. Szczególnie teraz jak sama jestem. Myślałam że Ty masz jakiś pomysł :)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 lut 2012, 21:44

szkieletorek a myślałam, że o siostrę się martwisz, że Lila ją obudzi:-D
heheh nie
Siostra jeśli jest w domu to tylko na noce zazwyczaj bo dużo pracuje.A jak wróci wieczorem a raczej w nocy z pracy to śpi tak twardo że ciężko ją obudzić.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość