Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 lut 2012, 22:33

na dodatek ciągle ma problem jak ja sikam skoro nie mam siusiaka
To mu powiedz matko wyrodna że masz "siuskę" zamiast "siusiaka" zamiast trzymac chłopca w niepewności :ico_haha_01:
Ja mojej tak tłumaczyłam bo wciąż mnie pytała co dzidzia miała w pieluszcze , jak zauważyła u synka koleżanki że ma inaczej niż ona i kuzynki (bo kuzynów brak) :ico_oczko:

Madleine, spokojnie, doczekasz sie kopniaków:) W Pierwszej ciązy to mogą się pojawic nawet dopiero w 22tc. Chociaż rozumiem że czekanie jest strasznie męczące bo ja teraz też się martwilam.

gosia888, takie regularne kopniaki to mam od zeszłego tygodnia czyli od 19 tc. A pierwsze ale nieregularne ruchy poczułam w 18 tc.

Mad., to oby tak dalej :-) Macierzyństwo to cudowne uczucie...ani sie nie obejrzysz a powie słodkim głosikiem "mama" a potem "mamusiu kocham Cie bardzo". Te słowa sprawiają że człowiek o zapomina o wszystkim co złe.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

24 lut 2012, 22:36

Powiem Ci Marta ze jak czytam o tym Twoim urwisku to mi się humor poprawia :ico_haha_01: powiedziałam mojemu slubnemu o
"przyjdz kórestwo twoje"
to się uśmiał razem ze mną hahaha nie mogę wyję ze smiechu.

No a ja zjadłąm sledzika i on teraz się mści na mnie :ico_zly: tak mi się odbija ze zaraz chyba :587: no i nie zapeszając trochę mniej mnie nonono boli :ico_sorki:

Wiecie co moja znajoma miałą wypadek samochodowy... i złamała kość łonową i rękę (operację na rękę miała musieli ją poskładać żeby funkcjonowała) i teraz bidulka ma leżeć 4-6tygodni bez ruchu na wznak zero chodzenia, wszystko jej chłopak koło niej musi robić zmieniac pampersa, myś... koszmar niezła próba dla nich bo nie sa długo ze sobą osobiście chyba wolała bym żeby mama lub iostra się mną zajęła w takiej sytuacji... (w sensie gdy bym krótko z facetem się znała bo teraz jak już małżeństwo to inaczej)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

24 lut 2012, 22:38

Qanchita, no spoko, on wie że ja mam taka dziurkę specjalną do sikania tylko problem jest taki że on chce zobaczyć. Dziurkę która ma wyjść dzidziuś też chce oglądać. :ico_haha_01:
kiedyś pyta tatusia" tato a kto zrobił Ciebie mamaę i mnie". Chodziło mu chyba bardziej o to skąd się w ogóle ludzie biorą a mój mąż- pacan mówi" no mnie zrobił dziadziuś". ja myślałam że padnę a smyk zażądał szczegółów to sie m. szybko zmył. ja poprzestałam na tym że stworzył nas pan Bóg. Kurde jak mam mu tłumaczyć to i owo jak wiem że on powem w pkolu dzieciom wykłady robi? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 24-02-2012, 21:41 ]
i teraz bidulka ma leżeć 4-6tygodni bez ruchu na wznak zero chodzenia, wszystko jej chłopak koło niej musi robić zmieniac pampersa, myś.
OMG :ico_olaboga: no faktycznie niezła próba :ico_olaboga: biedna dziewczyna, na pewno się czuje kiepsko fizycznie a do tego jeszcze takie uzaleznienie od kogoś. Oby szybko wracała do zdrówka!!!!

[ Dodano: 24-02-2012, 21:43 ]
a mój ślubny właśnie z pracy wrócił, głowę mi urwie że mam leżakować a przed kompem siedzę- boi się powtórki z poprzedniej ciąży jak mi szyjka się "zgładziła" zaraz na początku 7go mc. A ja jakoś uleżec wieczorem nie mogę,. w dzien leżałam :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 lut 2012, 23:14

Obrazek

To moj dzisiejszy coraz wiekszy brzuchol :)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 lut 2012, 01:53

Madleine, bardzo zgrabny brzuszek :ico_brawa_01:
Dziurkę która ma wyjść dzidziuś też chce oglądać. :ico_haha_01:
Powiedz Mu, że pępkiem wyjdzie :ico_haha_01: Mi rodzice chyba do 6 roku życia takie kity wciskali :ico_oczko:
Kurde jak mam mu tłumaczyć to i owo jak wiem że on powem w pkolu dzieciom wykłady robi? :ico_noniewiem:
No tego też bym się bała... Bo wiadomo że dodatkowy problem w tym że usłyszy jedno a dopowie sobie drugie :ico_oczko:

Kasiala, biedna koleżanka :ico_olaboga: Dużo zdrówka dla niej :ico_sorki:

A co do kości ogonowej to właśnie miałam już wczoraj narzekać...bo boli mnie jak siedzę:/ Zawsze miałam z nią problemy np na zajęciach w-fu bo jest bardzo wystająca :ico_zly:

Kurcze,godzina taka sroga a ja nie mogę spać. Chyba za dużo wrażeń miałam. Ostatni dzień w pracy (niby fajnie ale jakiś żal czuję),ostatni dzień Jolki u niani - dobrze że mąż ją odbierał bo ja chyba wyłabym jak bóbr...taka ckliwa jestem :ico_oczko:
Musimy kupić jej jeszcze jakiś ładny prezencik i zaprosić na uroczystą kawę...
Jak myślicie,co można kupić w podzięce?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

25 lut 2012, 09:27

Powiedz Mu, że pępkiem wyjdzie
:ico_haha_01:
a ja włąsnie chce prawdę ale jakąś dostosowaną do wieku :ico_sorki: może książeczke jakąs mu kupię. miałyśmy taką z siostrą ,zapytam mamę czy gdzieś ja ma

witam z rana z bułeczką i herbatką :-)
Jak myślicie,co można kupić w podzięce?
oj nie wiem a ile lat ma ta niania?

[ Dodano: 25-02-2012, 08:30 ]
Qanchita stawiasz kochana nam tu coś pysznego dziś za półmetek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

25 lut 2012, 11:41

Marta26, widze ze zaczely sie u was trudne pytania az boje sie pomyslec ze nas tez to czeka :-D

Kasiala zycze zdrowka dla kolezanki :ico_sorki: :ico_sorki:


Qanchita ja tez nie pomoge nigdy nawet nie mialam opiekunki :ico_noniewiem:

Wczoraj bylismy na urodzinach przyjaciela bylo super troche poszalelismy :ico_haha_01:
Za to dzis Nadia wstala z goraczka :ico_sorki: o 12,00 przyjezdza pani doktor mam nadzieje ze to nic powaznego :ico_placzek:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

25 lut 2012, 11:45

dzień dobry :)
coś dawno nie pisałam... całymi dniami śpię bo ta pogoda... :ico_zly:

Madleine - śliczny masz ten brzusio :ico_brawa_01:

Marta26 - super masz tego małego mężczyznę, można się uśmiać z jego tekstów :ico_oczko: przynajmniej Ci wesoło w domu:) mi mama do 7 roku życia tłumaczyła że mnie w kapuście znalazła ;D bo mnie bocian tam przyniósł :ico_haha_01:

możliwe że już teraz mogłam czuć ruchy naszej Niuni? bo wczoraj takie dziwne uczucie miałąm w brzuszku, jak nigdy... takie jakby rybki :ico_haha_01:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

25 lut 2012, 13:07

Cześć dziewczynki - rozpoczynam dzisiaj 18 tydzien. Niestety troche mnie rozlozylo przeziebienie chciala zapytac czy stosowalyscie Prenatal GripCare? Od rana lecze się czosnkiem, cebula, jem owoce z witamina C ale nadal czuje sie strasznie slaba:( mam 37 stopni ale nie wiem czy to nie temperatura normalna w ciazy? Tamtum verde mozna ssac czy tylko w spray sie stosuje?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 lut 2012, 14:01

Mamusia ja stosuje prenalen syrop i mi pomaga. Do ssania lekarz sebidin kazal. Tantum verde do ssania tez mozna.
Marta Tomek zadaje pytania ktoredy dzidzia wyjdzie mowilam mu ze kobieta ma 3 dziurki, pytal sie czy to boli itp ale na szczescie nie zadal jeszcze pytania skad sie tam wziela bo nie wiem co bym odpowiedziala, moj juz starszy wiec. nie moglabym sciemniac mam nadzieje ze niepredko zapyta.
Pisze z tel wiec slabo sie pisze, jestem na basenie ale ze jestem chora to na widowni

[ Dodano: 25-02-2012, 13:02 ]
A ja dzisiaj w piaty miesiac wskoczylam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość