Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

28 lut 2012, 14:33

biniu Ty się kochana nie martw, najważniejsze żeby dzieciaczek zdrowy był :-) usg myli się i możemy tym się łudzić :ico_oczko: ja też się boję, bo zależy mi na porodzie SN, dlatego liczę na to że synuś nie zrobi mi niespodzianki i do kwietnia nie dotrzyma, bo wtedy na bank CC miałabym (przy jego obecnych przyrostach..) pocieszył mnie tekst ginki- musi dotrzymać do skończonego 36tc, czyli do 5.03.. a potem niech się dzieje co chce, tabletki odstawiamy :ico_haha_02:
jagodka :ico_szoking: no ładnie :ico_szoking:
rybka my w sobotę wybieramy się pokupować całą resztę dla małego i właśnie nastawiłam się na tą serię Nivei.. chciałam kupić ten żel do mycia, płyn do kąpieli z oliwką i krem jakiś, do tego chyba linomag do pupy i wsio.. mam nadzieję że starczy :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 lut 2012, 14:51

musi dotrzymać do skończonego 36tc, czyli do 5.03..
- no i git :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
żel do mycia, płyn do kąpieli z oliwką
- wydaje mi sie,ze ten zel wystarczy,tzn ja nie kupowalam nigdy jeszcze ekstra czegos do kapieli - tylko ten zelik,maz zawsze wlewa wode - psika ze dwa razy tym zelem,robi troszke pianki i git - do wloskow sobie pompuje znowu i takiego pachnisia wyciaga :ico_sorki: Potem balsamik i w ubranko :ico_brawa_01:
Pupy zadnemu z dzieci nie smarowalismy - dopiero jak sie cos dzialo,to jakis kremik i juz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 lut 2012, 14:55

ja mojego nie kremowałam. przez jakiś czas tylko po kąpieli natłuszczałam oliwką ciałko i tyle. a do kąpieli od początku miał BOBINI potem płyn do kąpieli i włosów z Biedronki z Nivei chyba - duża niebieska butla. A teraz na J&J i szampon i płyn, bo w promocji za 19,90zł były.
kremik do buźki miał tylko - hippa. uwielbiam zapach jego kosmetyków :ico_sorki:

naszego usg pokazywało ja dwa dni przed porodem 3700g a wyszedł 3810g więc wielkiej różnicy nie zrobili. a też przeterminowany 2tyg.
wszystko zależy od dzidzi. nie ma co się nastawiać negatywnie. niestety jakoś to dziecko trzeba wyjąć. ja mam nadzieję, że wam pójdzie mimo wszystko szybko i jak najmniejj boleśnie! :ico_sorki:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

28 lut 2012, 15:35

Witajcie!

Wlasnie wrocilam do domu i tak na chwilke wpadam do Was, bo zaraz obiadek musze zrobic a o 16 po Veronisie do przedszkola :-D . Ale od jutra bede sie meldowac juz codziennie od rana bo wkoncu mam juz wolne do konca ciazy :509:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 lut 2012, 15:43

justyna30, no nareszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 lut 2012, 15:51

biniu, buziak dla Ciebie za tak zajebistą morfologię! :-D
Co do pomiaru z USG, to oczywiście może być pomyłka do 0,5 kilo. W każdą stronę.
Mojemu Bartkowi wróżyli 3,5 kilo, a urodził się 3020. Więc praktycznie pół kilo mniej.



Co do kosmetyków to ja też jestem z opcji "jak najmniej".
No i "byle nie J&J" :ico_haha_01:
Dla młodego mam:
-zamiast oliwki -Olej ze słodkich migdałów. Zwykle wybierałam oliwkę Hipp, ale w UK nie ma jej. A jej skład to właśnie ten sam olej migd. Inne Oliwki jakie znamy jako składnik główny maja parafinę ciekłą czyli produkt powstaly z ROPY NAFTOWEJ :ico_olaboga:
-do kąpieli Babydream z rossmanna Ol-bad czy jakoś tak. Skład ma bardzo przyjazny.
To w sumie podstawa. Do pupy alantan/bepanthen który i tak mieć będę do sutków.


Dzisiaj odbieram gondolę do wózka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 lut 2012, 16:05

Dzisiaj odbieram gondolę do wózka :ico_brawa_01:
- fotka dla cioci Iwonki bo jestem ciekawa wygladu calosci wozka,straszak + gondola :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

28 lut 2012, 16:06

wydaje mi sie,ze ten zel wystarczy,tzn ja nie kupowalam nigdy jeszcze ekstra czegos do kapieli - tylko ten zelik,maz zawsze wlewa wode - psika ze dwa razy tym zelem,robi troszke pianki i git - do wloskow sobie pompuje znowu i takiego pachnisia wyciaga :ico_sorki: Potem balsamik i w ubranko :ico_brawa_01:
ogólnie to ja też nie chciałam nic innego, ale jakoś nie widzi mi się smarowanie oliwką po kąpieli... dlatego też chciałabym kupić płyn do kąpieli, bo będzie natłuszczał troszkę skórę, a dopiero gdy będzie się wtedy przetłuszczała to coś z oliatum/emolium dokupić..
justyna30 no w końcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja w odebrałam swoją morfologię no i jestem w szoku.. bo mi hemoglobina podskoczyła z 11,5 do 12,6 przez miesiąc, a nic szczególnego nie robiłam.. no i cud się stał bo po raz pierwszy od początku ciąży nie mam glukozy w moczu :-D :-D (albo w labku pomylili się :ico_nienie: )

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 lut 2012, 16:07

ciotka t. też zamawia focię ;-) z Mileną! :-D (moja ulubienica) :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

28 lut 2012, 16:07

martalka pochwal sie potem gondolka.. :-D
biniu nie martw sie jeszcze waga maluszka ...tak jak dziewczyny pisza wszyskie te pomiary moga sie mylic :ico_sorki:

[ Dodano: 28-02-2012, 15:09 ]
asienka :ico_brawa_01: za dobre wyniki :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość