Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

29 lut 2012, 14:05

moni26, przerąbane miała....
Ja tylko przy Łukaszu musiałam miec nogi wyzej, wiec pod "tylne" nogi łóżka podłożyliśmy po 2 grube słowniki. Nie odczulam różnicy w leżeniu

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

29 lut 2012, 14:13

evvelka, trzymam kciuki, żeby było dobrze.

Ja posprzątałam dwa pokoje, pomyłam podłogi i odkurzyłam kurze i dywanik. Mam dość, kurcze jakie to sprzątanie męczące :ico_oczko: reszta zostaje na jutro i pojutrze.
Zamówiłam sobie nowe firanki na werandę, mają być w poniedziałek więc wtedy umyję wszystkie okna przy okazji, mam nadzieję, że zdążę przez porodem bo mam ich aż 9 + duże drzwi balkonowe i to sama góra a dół chyba mamie zostawię albo dopiero po porodzie ogarnę:ico_zly:
Mięsko na obiad mam od wczoraj to tylko kaszę ugotuję.

No i jak K. wróci z pracy to jedziemy jakieś wózki oglądać bo przyjdzie mu samemu dokonać wyboru a to byłoby duże ryzyko chyba :ico_oczko: Bo chyba ja tutaj jeszcze wózeczka nie mam z tych wcześniejszych terminów co??? Mam nadzieję, że ten co mi się podoba będzie się dobrze prowadził :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 lut 2012, 14:14

W DDtvn bylo wczoraj zdajsie o tym odroczonym porodzie :-)
Poswiecenie mega wielkie ale warte !
Ta kobieta miala trojaczki. Jedno dziecko zmarlo bedac w lonie, a dwojka urodzila sie dzieki tej metodzie :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 lut 2012, 14:17

ć w pozycji Trendelenburga
az z ciekawości zobaczyłam co to za metoda... :ico_szoking: to jest dopiero poświecenie tak lezec... :ico_sorki:
wczoraj na tvn w DDtvn była o tym mowa, zajrzyj sobie na ich stronkę i tam jest

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 lut 2012, 15:31

ja też o tym słyszałam jakiś tydzień temu!!!
jestem pełna podziwu dla mamy, ale też dla lekarzy, którzy nie poszli na łatwiznę tylko wzięli się do roboty.
Ileż razy się słyszy, że nic nie da się zrobic????? A tu jedno zmarło, a TYLE DNI potem rodzi się dwójka żywych bobasów :ico_brawa_01: Naprawdę szacun.

[ Dodano: 29-02-2012, 14:32 ]
evvelka, musi być dobrze.
Poki skurcze szyjki nie ruszają, byle tygodnie leciały. także leż i będzie dobrze!!!! &&&

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

29 lut 2012, 15:42

biniu_s, ale mnie zaraziłaś piosenką Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego teraz słucham na okrągło słyszałąm wcześniej tą piosenkę ale nie miałam ochoty nic słuchać a teraz :ico_sorki: :597:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 lut 2012, 15:42

No i mam. Wózek z gondolą

Obrazek

oraz z gondolą i Mileną:
(tu gondola poszła ciiut do przodu (sa dodatkowe zaczepy) i jest jakby niżej.
Obrazek

Obrazek

i z góry:
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 29-02-2012, 14:50 ]
no to teraz realne foto kosza
Obrazek

komplecik z nexta
Obrazek

body nie z nexta ;)
Obrazek

3 pak
Obrazek

i drugi
Obrazek

i kolejne pajace :ico_noniewiem:
Obrazek

dresiko-pajac na spacery w chłodne dni
Obrazek

koszula nocna w stylu, nie budź mnie jak mnie w nocy przewijasz
;)
Obrazek

szuflada z ciuszkami i chustami które "ocalały" wielką czystkę :ico_haha_01:
Obrazek

szuflada pieluchowa
Obrazek

i to już koniec :ico_oczko: znaczy nareszcie koniec zdjęć, bo ciuszków zdecydowanie mało mam :P
ufff

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

29 lut 2012, 16:01

martalka super gondola :ico_brawa_01:
cudny kosz i cudne ubranka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

29 lut 2012, 17:04

Martalka, super zakupki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A powiedz mi przymierzałaś się juz do wózka z Milką i godnolką? Nie obijasz sobie nóg jak pchasz? Bo moze to tylko zdjęcie pod takim katem... :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 lut 2012, 17:07

kurde jak mnie nie ma caly dzien,to wy piszecie jak wsciekle :ico_zly:

Rano bylam na rehabilitacji z Zuzka,pozniej bylam u ginekologa,robil USG,Szymus bez watpienia jest synkiem i 100% mezczyzna - niestety glowka malutka a brzuszek spory,wiec ogolnie CC na bank i mam dwie opcje - kwiecien i on osobiscie zrobi CC ale w Slawnie ( tam gdzie Asiab jest),albo 2 maja w Koszalinie. Tylko on sie obawia,ze maly bedzie wymagal opieki na noworodkach,a taki oddzial jest w Koszalinie i musieli by nas rozdzielic :ico_zly:

Cale szczescie mam dzis wizyte u tego prywatnego,ktory pracuje tu w Koszalinie,wiec zobaczymy co on powie :ico_oczko:

Aha - synek wazy 1,5 kg,co odpowiada 31 TC,wiec wedlug niego jest wiekszy o 5 dni dokladnie :ico_sorki:

Pisala do mnie tez Agasio,prosila,zeby podziekowac wszystkim za gratki,mowi,ze Olenka kochana,tylko je i spi.Jesli nie dostanie zoltaczki,to w piatek wroca do domku i w sobote skrobnie na forum :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

surtsey - przelecialam z grubsza mieszkanko i nie znalazlam tego materaca ale mam jeszcze dwa miejsca do sprawdzenia i mysle,ze dokopie sie tam w sobote,wiec wstrzymaj sie ze strojeniem kosza :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mamazuzy - ten kawalek moje dzieci uwielbiaja :-D A ten pokrowiec na kanape fajowy,nie wiedzialam,ze jest cos takiego :ico_szoking:

jagoda - kurka,biadna mala sie nameczy z tymi aftami :ico_zly:

wisnia - to jak ustnei masz zaliczyc,to pewnie ci zaliczy,super :ico_brawa_01:

evelka - jej to lez i odpoczywaj,to jeszcze nie czas na niego :ico_nienie:

Martalka - swietny jest ten wozek,super wyglada z gondola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Reszta zakupow tez superowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość