Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

29 lut 2012, 20:19

evelka ja do lezacych chyba tez dołącze.. poszlam niedawno z mezem do sklepu doslownie 10 min spacerem moze nawet nie.... i co w drodze powrotnej zaczely mnie lapac lekkie skurcze, zrobilo mi sie slabo tuz przed sama klatka i nie moglam oddychac normalnie.... :ico_olaboga: przestraszylam sie.. jutro rano mam wizyte ..powiem ginkowi o tym.. mam nadzieje ze lenka nie pcha sie na swiat... :ico_sorki: z kuba takich przygod nie mialam... :ico_nienie:

[ Dodano: 29-02-2012, 19:21 ]
przepraszam ale was dzis nie doczytam.. ide sie kłade.... napisze jutro po wizycie

DOBRANOC !!

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

29 lut 2012, 20:25

asiab jeszcze troszke i bedziesz miała Uleńkę przy sobie :ico_brawa_01: ..widzisz jaka jesteś dzielna...teraz nawet ze szpitala nie chcesz wychodzic hihi :ico_oczko: no ale rzeczywiście po co jeżeli tydzień po wypisie znow by cie kładli na cc....Trzymaj sie!!!

agasio
czekamy na ciebie i na zdjęcie Oleńki :-D

martalka piekny wózek :ico_haha_02:

[ Dodano: 29-02-2012, 19:26 ]
napisze jutro po wizycie
koniecznie!!!

a my jutro na bioderka...i gapa ze mnie bo nawet nie mam skierowania :ico_puknij: ...wiec jutro rano jeszcze do przychodni lece :ico_olaboga: :ico_noniewiem: ale kto nie ma w głowie to ma w nogach :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

29 lut 2012, 20:43

a ja jutro mam badanka :-) krew, mocz, toxo i czystosc pochwy ... :-D
ta moja cholerna pizama z Laredute jeszcze nie przyszla a zamowilam ja 11 lutego :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: -fakt tam pisze ze od 10-15 dni roboczych jest przesylka ale juz brakuje mi cierpliwosci i napisalalm im maila :ico_zly:
sylwia powodzenia na wizycie :-D
justynka wlasnie zajrzalam na fotki tego wozeczka i jest bardzo fajny :ico_oczko:
Nawet dywam mam bialy :ico_puknij:
:ico_haha_01: pewnie niezle sie to wszytsko brzudzi .. widac kazda plamke :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 lut 2012, 20:45

Martalka, super wózek! świetny! a jak się Mili tam siedzi? Nie ma ona tam mało miejsca w nogach?
Wiesz co? Jak kiedyś będziesz sprzedawała ciuszki te po maluchach chyba odkupię wszystkie! :ico_haha_01: takie cudowności! :ico_sorki:

asia, trzymajcie się! Może bardziej kaloryczne rzeczy jedz? A może i usg się myli co do małego przyrostu wagi. :ico_sorki: Ale widzisz jak szybko zleciało. Ważne, że wyniki spadają :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

29 lut 2012, 20:52

jak kronprincessa hehe?
dzisiaj smialam sie do kolezanki ze bede rodzic w tym samym szpitalu co kronprincessa to i moze w tej samej sali mi sie uda :-D
A ma ktos Kasiu z twoich znajomych ten Brio sing? Albo moze wiesz czy dobry jest :ico_noniewiem:

[ Dodano: 29-02-2012, 19:54 ]
ta moja cholerna pizama z Laredute
a jaka pizamke zamowilas? taka do karmienia bo ja wlasnie szukam a w Laredout jeszcze nie patrzylam

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

29 lut 2012, 20:58

justynka wyslalam ci linka z ta pizamka :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 lut 2012, 21:15

no majka coraz gorzej tzn nie chce nic jesc i mało pije

nie daje sobie smarować ale na siłe jej robie

a z M już lepiej
ma anginę ropną straaaaszną ale na szczęście antybiotyk

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

29 lut 2012, 21:15



justynka wyslalam ci linka z ta pizamka
Dzieki :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 lut 2012, 21:25

Sylwia, moze nie bedzie tak zle,ja ostatnio tez mam coraz czesciej skurcze a dzis na badaniu wyszlo,ze wszystko ok,szyjka dluga i zamknieta :ico_sorki:
.i gapa ze mnie bo nawet nie mam skierowania
- a w szpitalu nie dali? Ja mialam wpisane w ksiazeczce Zuzi juz wyznaczona date :ico_sorki:
ale juz brakuje mi cierpliwosci i napisalalm im maila :ico_zly:
- oj ja tez jestem taka,jak ja sprzedaje i ktos mi wplaci kaske - to wysylam w ten sam dzien i tego oczekuje od kogos :ico_nienie:

Bylam u lekarza,widzialam Szymusia - jest sliczny,ma takie pyzate policzki i wyglada jak Andrzejek - cudny jest.Wazy według niego 1550 jest wiekszy o 7 dni,wiec na bank baedzie duzym chlopczykiem ale mowi,ze nie jakos strasznie duzym - w granicach 4 kg i zrobi mi CC 1 maja :-D Jesli samo sie nic nie zacznie,to mam sie stawic ze skierowaniem wlasnie tego dnia.Nie chce robic szybciej ( termin mam na 7),bo jak twierdzi - trzeba dac malemu szanse,zeby sie rozwijal we mnie jak najdluzej - bo i tak moze miec klopoty przez ten cukier,a jak go za szybko wyjma,to tylko mu pogroszyc moga - wiec mowi,ze 1 maj,to tak optymalnie :ico_brawa_01:

A jak fajnie buzke otwieral :579: :579: :579: I raczke przy buzce trzymal,a policzek przytulony do lozyska mial,doktor mowi,ze mam na scianie przedniej,maly siedzi glowa w dol i wszystko ma pieknie rozwiniete :ico_brawa_01: Jeju,juz bym chciala go miec :ico_wstydzioch: A Andrzejek zakochany w braciszku i tez juz sie nie moze go doczekac :ico_oczko:

[ Dodano: 29-02-2012, 20:27 ]
jagodka - kurcze ale was obsiadly te choroby :ico_zly:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 lut 2012, 21:25

Ja juz patrzylam za ta pizamka ale u nas w ofercie nie bylo.

Co do wozia to duzo ich jezdzi po ulicach wiec pewnie jest dobry i porzadny. Oczywiscie ladny tez! A jaki kolor ci sie podoba?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość