Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

29 lut 2012, 21:13

Hejka wieczornie,

A się kąpie, ja za chwilkę idę znów poćwiczyć :ico_sorki: i pooglądam jednym okiem mecz Polska - Portugalia :ico_sorki: ale pewnie i tak łomot dostaniemy :ico_noniewiem:
ciacha z czekoladka i latte
o matko :ico_brawa_01: aż mi ślina leci :ico_oczko:
a Izunia to ma klaczkow :ico_szoking: Julka tez tyle miala w jej wieku?
Julka tak jak każdy niemowlak włosów nie miała prawie wcale a Iza ma ich tyle od początku ale teraz Jej się zrobiły takie dorosłe :ico_sorki:
chyba niebardzo podobne?
nie bardzo podobne są Julka do A a Iza bardziej do mnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

29 lut 2012, 21:44

ja woze Oliwka przodem do mnie. mamy to 'okienko' w daszku spacerowki ale lepiej mi jak go widze caly czas. bedzie starszy to go przelozymy w druga strone :ico_oczko:


Ide pograc na kurniku, choc ostatnio caly czas przegrywam :ico_zly:
Też myślałam żeby póki co zamontować przodem do siebie ;-)

Na kurniku też kiedyś grałam ;-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 lut 2012, 22:00

Cześć!
Agus napisał/a:
ciacha z czekoladka i latte


o matko aż mi ślina leci
eee tam, Kwiatunio, Aguś na pewno ma niedobre czekoladki :ico_oczko: :-D

szkieletorek daj znać jak po wizycie!
I fajnie,że sprzedalaś co nieco, to zawsze cieszy!
Ja dziś też mam dobry humorek, bi sprzedałam ostatnie rzeczy po Zuzi :ico_brawa_01: 8 kartonów poszło, trochę to trwało, ale sukces :-D
Pani wzięła też rożek i wpadło 85 zł :-D
Od początku zapisywałam sobie, co za ile sprzedałam i powiem Wam,że jest tego prawie 800 zł :ico_szoking: Gdybym to odkładała to by było, a tak to do portfela i nawet tego nie poczułam, hehe...
Teraz już na bieżąco bedę sprzedawać, po Maćku i po Zu.

A Zuzię jakiś wirus dopadł, gorączkę ma, spała pół dnia, zwymiotowała rano, teraz jest ok, śpi :ico_noniewiem:

zirafka no niezła Majeczka,że nie zasnęła!
Pamiętam,że jak Zuzia już siedziała porządnie i w spacerówce jeździła to też już nie zasypiała na spacerze. Dobre to było, bo potem w domciu spała, a ja mogłam np. obiadek zrobić.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

29 lut 2012, 22:01

Witam nareszcie :ico_oczko:
U nas dzisiaj była tak piękna pogoda, że normalnie już by tak mogło zostać:)
Z Oliwką na spacerku godzinkę byłam później jeszcze na balkonie się wietrzyła, a ja się za mycie okien wzięłam... Masakra... Ale firanki poprane okna umyte :-D Ale padam na ryjek. Bo takie firanki mamy co prasować jeszcze trzeba i dwie godziny prasowałam je jeszcze :ico_zly:

My spacerówkę mamy taką, że jest tylko w jedną stronę i jest tyłem do mnie Oliwka, nie da się jej przełożyć. W sumie mi to nie przeszkadza, Oliv też nie :ico_oczko:

Malinka trzymajcie się tam!! Ty to i tak super dzielna jesteś!! I powodzenia dla Patryka! Oby coś szybko znalazł!!!

kwiatunio super masz córy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kocura och wiem wiem, że sobie sama naważyłam :ico_zly: Tak to jest jak człowiek na wygodę idzie, później cierpi. A tak sobie mówiłam zanim urodziłam, że dziadostwa nie będę uczyć. "Język niemowląt" przeczytałam miała się stosować i du*a :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: No cóż teraz muszę zęby zacisnąć i uczyć od nowa :ico_chory:

W ogóle taki miałam parszywy nastrój przez ostatnie dni, że normalnie bez kija nie podchodź. A tu dziś okres, wyjaśniło się wszystko :ico_haha_01:

Uciekam spać kobitki, mam nadzieję że jutro będzie pogoda jak dziś bo jeszce pościel muszę wyprać i ogólnie mieszkanko posprzątać :-) Dobrej nocki:)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 lut 2012, 22:10

A tak sobie mówiłam zanim urodziłam, że dziadostwa nie będę uczyć
hehe, chyba każda tak ma, a potem życie życiem, spoko, spoko, super jestś mamuśka :-)
a ja się za mycie okien wzięłam... Masakra...
wrrr... no i u mnie maskara jak słonko przyświeci to rolety zaciągam, bo wstyd :ico_haha_01:
My spacerówkę mamy taką, że jest tylko w jedną stronę i jest tyłem do mnie Oliwka, nie da się jej przełożyć.
bo Ty masz już typową "parasolkę" i takich to chyba wogóle nie ma,żeby przodem dziecka do rodzica jeździło.
A te spacerówki, co można na stelażu po gondolu założyć to mają opcje montażu w obie strony. Ja też zakładam, żeby mnie Maciek widział.
A tu dziś okres, wyjaśniło się wszystko
no to teraz już tylko lepiej będzie :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 lut 2012, 23:00

słońce u nas pieknie świeci i jest naprawdę porawie , że wiosennie.... ach....
U nas też dziś tak było. Tylko czasem zachodziło i wiatr był ale mimo wszystko do słońca było cudnie.Mała w słoneczku mi spała 2 godz .
Pytanie do dziewczyn,które przesiadły się na spacerówki - dzieciaki siedzą przodem czy tyłem do Was? :-)
Ja mam jeszcze gondole ale w mojej spacerówce jest opcja tylko tyłem do mnie.
Ide pograc na kurniku
A w co grasz ??
Ja albo ,,literaki,, albo ,,kalambury,,.
ja się za mycie okien wzięłam... Masakra... Ale firanki poprane okna umyte :-D Ale padam na ryjek.
Kurde u mnie okna takie brudne że wstyd ale nie mam jakoś chęci.Może na Wielkanoc umyję hehe

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

29 lut 2012, 23:10

martasz napisał/a:
Pytanie do dziewczyn,które przesiadły się na spacerówki - dzieciaki siedzą przodem czy tyłem do Was? :-)

Ja mam jeszcze gondole ale w mojej spacerówce jest opcja tylko tyłem do mnie.
Ja też taki mam, x-lander tak ma. Jedyna chyba wada tego wózka.

Kwiatunio :ico_brawa_01: dla Izy za 5 miesięcy!!!
Śliczne córy, a Izy czupryna niesamowita.

U nas też dziś pięknie było, aż się ze spaceru wracać nie chciało. Oby jutro też tak było.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 lut 2012, 23:11

No a my po wizycie .Mała śpi więc mam czas .
Dziś zasnęła później bo późno wróciliśmy z zakupów.

A co do wizyty.
Mam maść robioną dla małej. Teraz mam smarować i jak jej troszku zejdzie to odstawić. Mała ma Atopowe Zapalenie Skóry. Powiedziała mi że 50 % winy ponosi tylko jedzenie więc nawet jak w 100 % odstawie to mała może mieć chrostki.
Mleko i nabiał mogę jeśc ale na razie kazała mi zjeść troszkę sera chudego , jogurty naturalnego i poczekać koło tyg.Jeśli mała nie będzie mieć więcej chrostek to mogę jeść .Bo mleko wyszło jej bardzo słabo. Jedynie białko kurze i pszenica.Napisała mi co mam jeść tylko że wprowadzać stopniowo . Jutro podam jej kaszkę ryżowa , na razie mam tylko jej to dawać albo kleik ryżowy a z czasem marchewka itp.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

29 lut 2012, 23:12

Zdrówka dla wszystkich dzieci :ico_sorki: .

My wczoraj byliśmy na szczepieniu. Tym razem obyło się bez gorączki :ico_sorki: .

Eryk waży już 7300g. Jak na 4 miesiące to chyba w sam raz :ico_haha_02: .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 lut 2012, 23:13

Ja też taki mam, x-lander tak ma. Jedyna chyba wada tego wózka.
Dokładnie.No i gondola dla mnie mogłaby być ciut dłuższa.
U nas też dziś pięknie było,Oby jutro też tak było.
Oooo tak .Chętnie jutro pójdę na 2 godz na pole. Wzięłabym kawkę na ławkę i do słoneczka siedziała.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości