Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

29 lut 2012, 23:15

Mała ma Atopowe Zapalenie Skóry.
:ico_noniewiem: nieciekawie. Oby to kiedyś mineło.
Mleko i nabiał mogę jeśc ale na razie kazała mi zjeść troszkę sera chudego , jogurty naturalnego i poczekać koło tyg.Jeśli mała nie będzie mieć więcej chrostek to mogę jeść .Bo mleko wyszło jej bardzo słabo.
Zawsze to lepiej niż nic :-) .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 lut 2012, 23:16

Eryk waży już 7300g. Jak na 4 miesiące to chyba w sam raz :ico_haha_02: .
No ładnie waży .Moja ma prawie 5 miesięcy a waży 5620 g no ale moja kruszynka sie urodziła

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

29 lut 2012, 23:17

Ja też taki mam, x-lander tak ma. Jedyna chyba wada tego wózka.
Dokładnie.No i gondola dla mnie mogłaby być ciut dłuższa.
No właśnie i jeszcze to.

Mój Eryk nie wysoki, ma 4 miesiące, a w kombinezonie ledwo się mieści w gondoli.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 lut 2012, 23:20

Zawsze to lepiej niż nic :-) .
No dokładnie.Kochana jeśli mała będzie nabiał tolerować to dla mnie raj na ziemi.
Mój Eryk nie wysoki, ma 4 miesiące, a w kombinezonie ledwo się mieści w gondoli.
Moja tez jest juz na styk.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

29 lut 2012, 23:20

jula81 napisał/a:
Eryk waży już 7300g. Jak na 4 miesiące to chyba w sam raz :ico_haha_02: .

No ładnie waży .Moja ma prawie 5 miesięcy a waży 5620 g no ale moja kruszynka sie urodziła
Najważniejsze, że dziecko systematycznie przybiera na wadze.
Ważne żeby dziecko w wieku 4-5 miesięcy podwoiło swoją wagę urodzeniową.
Z tego co pamiętam to Twoja Lila miała coś 2800g więc jest akurat :ico_brawa_01: .

[ Dodano: 29-02-2012, 22:21 ]
Eryk urodził się 3650g wiec też jest x2 :-D .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 lut 2012, 23:24

Ważne żeby dziecko w wieku 4-5 miesięcy podwoiło swoją wagę urodzeniową.
Z tego co pamiętam to Twoja Lila miała coś 2800g więc jest akurat :ico_brawa_01: .
2450g miała więc podwoiła juz jakiś czas temu.

[ Dodano: 29-02-2012, 22:24 ]
Ide spac dobrej nocki

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 mar 2012, 00:22

szkieletorek, AZS ma Lilcia, ojejuś współczuję bardzo, ale mam nadzieję, że nie jest najgorzej, że może sie po maściach uda zaleczyc, i proszę cie smarój ją według zaleceń lekarza. Wiem, że będziesz, ale jesstem przewrażliwiona mocno, bo mojej koleżanki synuś ma AZS i to już taki powazny, że skóra do krwi pęka a oni zamiast natłuszczać dziecko to imprezy ważniejsze były, mały rajtuzki ma na nogach to dla niego katorga a ci potrafili krzyczeć, że ma sie zamknąć a nie płakać i marudzić. Eh szkoda mi słów.
A powiedz, pytałas skad to dziadostow sie bierze??? Wiem, że u alergików wystepuje często ale kojarze że u was żadne nei jest alergikiem nie?

Eryś ma dobrą wagę:)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

01 mar 2012, 00:46

Aguś na pewno ma niedobre czekoladki :ico_oczko: :-D
hihihi jak Wam jedne nie smakuja to mam duzo do wyboru :ico_haha_01: ostatnio zrobilismy zapas ale zjadam paczke ciastek i tabliczke czekolady dziennie i jakos szybko ida.. :ico_haha_01: bosh jak mi tego brakowalo :ico_sorki: :ico_sorki: teraz jak Olis juz nie reaguje zle na czekolade to nie moge sie powstrzymac :ico_wstydzioch:
powiem Wam,że jest tego prawie 800 zł :ico_szoking:
wow no to ladnie! :ico_brawa_01: to pomysl ile na nie wydalas :ico_sorki: no ale tak to juz jest :ico_oczko:
A Zuzię jakiś wirus dopadł, gorączkę ma, spała pół dnia, zwymiotowała rano, teraz jest ok, śpi :ico_noniewiem:
zdrowka dla niej :ico_sorki: :ico_sorki: widze, ze jakis wirus na naszym forum panuje :ico_olaboga:
Kocura a mialam Cie pytac bo to chyba Ty mowilas ze Macius tez ma nosek pomaranczowy? pytalas sie kiedys lekarza albo wiesz dlaczego tak? bo Oli ma od dawna, jeszcze zanim jadl marchewkowe sloiczki a nawet jakby co to przeciez nie mialby samego noska takiego od marchewki chyba :ico_noniewiem:
A w co grasz ??
Ja albo ,,literaki,, albo ,,kalambury,,.
w tysiaca albo remika :ico_sorki: jak cos dodaj akamisunia
Kwiatunio :ico_brawa_01: dla Izy za 5 miesięcy!!!
wlasnie ! :ico_tort: bo zapomnialam wczesniej napisac :ico_wstydzioch:

szkieletorek wspolczuje azs :ico_sorki: :ico_sorki: dobrze, ze juz przynajmniej wiesz co robic w sprawie roznych produktow, oby Malej szybciutko przeszlo :ico_sorki:
Ważne żeby dziecko w wieku 4-5 miesięcy podwoiło swoją wagę urodzeniową.
ja slyszalam ze do 6mca, ale i tak z tego co wiem wiekszosc dzieci kolo 5 ma napewno podwojona :ico_oczko:
2450g miała
a czemu tak malutko? wczesniakiem byla? nie wiem czy juz mowilas od kiedy tu jestesmy, ale nie pamietam :ico_wstydzioch:

Olis zasnal 30 min temu, nie wiem co mu sie znow dzieje ze tak ciezko go uspac.. przez jakis czas zasypial po kapieli na cycusiu od razu a teraz znow jest tak, ze oczy mu sie zamykaja, trze je ale nie moze odplynac.. :( teraz M ma popoludnia ale w przyszlym tyg juz ranki i nie bedzie mu sie usmiechalo siedzenie do 23-24 :/

[ Dodano: 29-02-2012, 23:52 ]
Oli wlasnie usiadl w lozeczku, rozejrzal sie dookola i padl spowrotem spac.. czasami mnie straszy jak tak robi :ico_olaboga: siedze sobie np jak on spi i spogladam na niego a on otwarte oczy i zero ruchu tylko sie patrzy. a potem zamyka i dalej spi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

01 mar 2012, 01:14

Hehe Antoś też tak robi, myślę, że koniec spania,a on zamyka i dalej kima :-D
Szkieletorek oj współczuję AZS :-(

Ja to na kurniku najwięcej klikałam w kości i chińczyka. Czasami literaki i kalambury :-) zawsze ze znajomymi grałam, w maturalnej klasie najwięcej:-) a w remika to lubię w realu grać ;-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

01 mar 2012, 10:25

witam,

ja na chwilkę wpadłam się przywitać bo na 10.30 jadę do dentystyki :ico_noniewiem: Iza śpi,okno ma otwarte :ico_sorki: bo nie wiem czy dam radę pójść dziś z Nią na spacer :ico_wstydzioch:

Kod: Zaznacz cały

Mała ma Atopowe Zapalenie Skóry.
ojej współczuję :ico_sorki:

Kod: Zaznacz cały

kwiatunio napisał/a: Agus napisał/a: ciacha z czekoladka i latte o matko aż mi ślina leci eee tam, Kwiatunio, Aguś na pewno ma niedobre czekoladki
tak sobie to tłumaczę :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości