Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

01 mar 2012, 16:21

jolcia, podobno to jest normalne.. nie masz się czym przejmować :-)
to jest oznaka że piersi są już przygotowane do karmienia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jolcia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2011, 14:56

01 mar 2012, 16:24

kurczę teraz tak boli a co dopiero jak będzie w nich mleczko. no nic trzeba przecierpieć mam nadzieję że zaraz przejdzie

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 mar 2012, 16:25

jolcia, zdarza się że od początku ciąży już siara wycieka z piersi więc się nie przejmuj. Jak mocno brudzi to kup sobie wkładki laktacyjne i noś w staniku. Ja też mam pełno żył widocznych na piersiach i są obolałe :ico_noniewiem:
A taką poduszkę widziałam :-) Ale teraz jak już mam L4 to aż tak dużo nie jeżdżę.

[ Dodano: 01-03-2012, 15:28 ]
kurczę teraz tak boli a co dopiero jak będzie w nich mleczko.
No początki karmienia nie są przyjemne ale potem już się wszystko unormuje :ico_oczko:
Polecam krem do hartowania sutków - Maltan chyba się nazywał. Mi bardzo pomagał w I ciąży.

Awatar użytkownika
jolcia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2011, 14:56

01 mar 2012, 16:30

jutro jade na badania krwi to skocze przy okazji do apteki i zakupie sobie takie wkładki, jak na razie to nie ma tego aż tak dużo ale na pewno się przydadza jak nie teraz to później.
no ale juz spokojniejsza jestem

[ Dodano: 01-03-2012, 15:32 ]
no to kremik też powędruje do koszyka

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

01 mar 2012, 17:07

Dziewczyny, a podobno są jakieś spacjalne pasy dla kobiet w ciąży. Widiziałam kiedyś prezentacje w ddtvn, ale pojęcia nie mam ile kosztują i gdziej je można zakupić :ico_noniewiem:

jolcia, ból powinien Ci niedługo minąć. Na pewno nie będzie tak do dnia porodu. Potem początki też bywają trudne, ale nie trwa to długo i są sposoby żeby sobie ulżyć. Przed porodem można brodaweczki troche "pohartować", a później jeszcze będąc w szpitalu poprosić położne o naświetlanie obolałych sutków (tak 1 min parę razy dziennie) - mi bardzo pomagało. No i jak pisze Quanchita - są maście i kremiki łagodzące :ico_oczko: Będzie dobrze :-)

Awatar użytkownika
jolcia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2011, 14:56

01 mar 2012, 17:21

teraz już mnie nie boli :ico_haha_02: choć nadal są bardzo obrzmiałe no ale w moim stanie to normalne.
jezeli chodzi o pasy to na allegro poszukaj tam przecież wszystko jest

miska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 lut 2012, 17:15

01 mar 2012, 18:49

Hejka, przepraszam ze nie zagladalam ale wczoraj wieczorkiem takie mnie skurcze lapaly w bokach niewiem czy to maluch sie tak rozciagal czy co bo az mnie rozrywalo, no ale polezalam troche i przeszlo ale za to nocke mialam do kiitu co godzina sie budzilam ah szkoda slow a rano jak maly sie obudzil to w najlepsze bym sobie spala, DZIS tez sie licho czuje rano to nawet sniadania nie jadlam a teraz to konia z kopytami bym zjadla bo mi przeszlo, a rano jak spojrzalam na chleb t zaraz mnie mdlilo

JOLCIA na kiedy masz termin bowidzie ze mamy podobnie na suwaczkach:) i to chyba ty pisalas o tej wydzielinie z piersi , sadze ze to normalne bo z maksem tez tak mialam
ze mi lecialo a bolalo jak niewiem

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 mar 2012, 18:58

miska, przepraszam, że dopiero teraz... niewychowana jestem...wiem :ico_noniewiem:
Witaj Kochana na naszym forum :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Termin mamy bardzo zbliżony, ciekawe jak to w życiu wyjdzie :ico_oczko:

[ Dodano: 01-03-2012, 18:02 ]
Julchik a co Ty za naświetlenia na sutki miałaś żeby ulżyć? Bo ja pierwsze o tym słyszę :ico_noniewiem: Ja tylko pamiętam jak drugiego dnia po cc miałam kryzys bo mała płakała z głodu całą noc i poszłam do położnej pytać co mam robić bo chyba mleka brak a ta wiedźma jak mi ścisnęła brodawkę to myślałam że z bólu zemdleję :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 mar 2012, 19:24

A propo pasów słyszałyście ten dowcip?
Strażak wyciąga faceta z wypadku samochodowego i mówi do niego. Widzi pan nie zapiął pan pasów i żebra połamane, cały pan potłuczony, poobijany a pasażer obok miał zapięty pasy i widzi pan jak równiutko siedzi? Jak żywy...

Moje sutki tak bardzo mnie nie bolały :ico_sorki: pamiętam tylko jak miałam nawał pokarmu to położne kazały kapustą przykładać i pomagało :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

01 mar 2012, 19:24

Qanchita, jak Ci sie spieszyło to płać :ico_oczko: :ico_haha_01: ja nie zapomne jak uczyłam się jezdzić i jechałam "L" to na widok policji przyspieszałam bo nie chciałam żeby sie śmiali że laska za kółkiem jedzie jak ślimak :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a niedawno jechał za mną radiowóz no i było ograniczenie do 40 więc ja jechałam 50 (za dyche to mandatu nie wlepią chyba :ico_noniewiem: ) a te młotki nie wytrzymali i mnie na podwójnej ciągłej wyprzedzili :ico_puknij:
ja wpadłam zobaczyć jak Tosia po wizycie a ona nic nie pisze. Tooooooooooooooooosia ,jak tam, OK? u mnie brzuch kamienny często, co on świruje?! :ico_nienie:

[ Dodano: 01-03-2012, 18:27 ]
a ta wiedźma jak mi ścisnęła brodawkę to myślałam że z bólu zemdleję :ico_szoking:
też to przeżyłam, niech takie babsztyle gwint ściśnie! mówię babie że mam mleko tylko w jednej piersi, ta że nie na pewno w drugiej jest. Ścisnęła jakbym była dojną krową i co? ani kropli. Ależ zdziwiona była :ico_zly:
Moje sutki tak bardzo mnie nie bolały
ja niestety miałam aż strupki, jaki to był ból :ico_chory: młody się dobrze przysysał ale ssał tak łapczywie że mi od razu położna powiedziałą że mi zmasakruje piersi. no i tak było ale jakoś przetrwałam :ico_sorki:
kawałdobry, hehe

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość