Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lut 2012, 19:33

aniawlkp Kuba np zatyka uszy jak ktoś śpiewa. Jak jest duzo dzieci to zupelnie wyłacza mu się myślenie za to robi się drażliwy. Jak mówi wierszyk to musi biegać w kólko. Ma badzo sztywna dłoń jak bierze kredę czy nożyczki itp sporo tego jest
no to faktycznie wiele co mogło niepokoić :ico_olaboga: oby dało się to ćwiczeniami wyeliminować albo złagodzić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

29 lut 2012, 20:40

Troce byłam w szpitalu, jestem na lekach i diecie bezsolnej (Agnies jak ty sobie z tym radzisz? dla mnie ochyda)
Właściwie to jeszcze do końca się nie przestawiliśmy. Wyeliminowałam część produktów, np. ser żółty który Jasiek uwielbia :ico_olaboga: I poszukuję przypraw, które nie zawierają soli. Widziałam też sól o obniżonej zawartości sodu.
Trzymam mocno kciuki, zobaczysz wszystko będzie dobrze. A bałaganem się nie przejmuj, teraz to mało ważne.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

29 lut 2012, 21:45

witam
ika gratuluję córeczki
kilolek bedzie dobrze
Agnieś81, nie wyobrażam sobie zycia bez soli,mój małżonek jak je pomidora lub ogórka to sypie sobie tyle soli ze pomidor robi się biały a on nie da sobie wytłumaczyć i co jakis czas dostaje kolki nerkowej i laduje w szpitalu.

Mam jeszcze pytanie jestem w trakcie leczenia kanałowego zeba i dziś mi go zatruła ale cały dzień mam dziwny posmak w buzi nic nie mogę jeść ani pić bo ten posmak zabija smak innych potraw.Czy to minie?

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 mar 2012, 11:24

myszka105, na pewno minie spokojnie :ico_oczko:
A jak tam wasze staranka o dzidziusia??

kilolek ja tez myślę że trójeczka to już fajna gromadka i roboty bedziesz miała na jeszcze kilka dobrych lat. Może w tym czasie Twoje zdrówko się unormuje i bedziecie mogli sie postarać o jeszcze jedno. trzeba miec nadzieję :ico_oczko: :ico_sorki:

Ja tam z tymi moimi chłopakami to czasami szału dostaję, ciągle czegos chcą najlepiej jeden przez drugiego aż ciężko ich ogranąć. Kacper np wczoraj jak do nieggo mówię bo dłuższej dyskusji żeby już przestał gadać bo nie ma o tym zielonego pojęcia to od do mnie (żeby było na jego) nie czerwonego :-D :-D

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

01 mar 2012, 11:46

myszka105, na pewno minie spokojnie
A jak tam wasze staranka o dzidziusia??
mam nadzieję że minie bo siedzę i cały czas czuję tą trutkę w buzi aż chwilami na wymioty mnie bierze.

A co do staranek to klapa w poniedziałek powinnam dostać @ i na pewno dostane bo objawów ciążowych zero,ale jestem optymistką i mam nadzieję że się uda następnym razem.
trójeczka to już fajna gromadka i
mi się marzy trójka dzieciaczków ale muszę się pośpieszyć bo 31 lat już na karku.
Ja tam z tymi moimi chłopakami to czasami szału dostaję, ciągle czegos chcą najlepiej jeden przez drugiego aż ciężko ich ogranąć. Kacper np wczoraj jak do nieggo mówię bo dłuższej dyskusji żeby już przestał gadać bo nie ma o tym zielonego pojęcia to od do mnie (żeby było na jego) nie czerwonego
ja mam 1 dziecko ale chwili wytchnienia brak co chwile coś chce,jak tylko usiąde to woła co 1 min

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 mar 2012, 18:50

myszka, bo z 1 dzieckiem jest trudniej niz z 2 w podobnym wieku. Ja mamw tej chwili swoje z głowy. Musze tylko pilować by sę nei pozabijali.

Dzieki evik, moze kiedys

Agnies
a gdzie taką sól widziałaś?
Ja spróbuję sie przejć do sklepu ze zdrową zywnością moze tam coś znajdę. Tylko tu jest jedynie taki malutki, wiec wątpliwa sprawa. Całe szczęscie ja nie musze całkiem dstaić tylko ograniczyć ile sie da, więc chleb np kupuję zwykły, wędliny też. Najgorsze są dla mnie obiady, bo tak to da się przezyc

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

01 mar 2012, 19:07

Najgorsze są dla mnie obiady, bo tak to da się przezyc
no własnie jak tu nie solić zupy czy ziemniaków

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 mar 2012, 19:32

jakos ziemniaki czy makaron to jeszcze mi wchodzą ale mięso zupelnie, o zupie to juz nawet nie chce wspominac

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

01 mar 2012, 21:32

Agnies a gdzie taką sól widziałaś?
w kauflandzie, tylko nie pamiętam jakiej firmy :ico_puknij: bo nie kupiłam. W karcie mam zapisane żeby wyeliminować sól, a nic nie ma na temat soli o obniżonej zawartości sodu. Najgorsze jest to, że gdzie się nie obejrzysz jest sól :ico_olaboga: Odkąd zaczęłam czytać ulotki jestem przerażona :ico_olaboga:
Ja tam z tymi moimi chłopakami to czasami szału dostaję, ciągle czegos chcą najlepiej jeden przez drugiego aż ciężko ich ogranąć.
Ja mam tak samo :ico_olaboga: Kilka dni temu wracaliśmy z mężem z pracy i spotkał nas na klatce schodowej sąsiad - zażartował żebyśmy zabierali naszych chłopaków do domu i dali kobiecie (mojej sąsiadce - opiekunce) odsapnąć :ico_oczko: ale oprócz naszych ma jeszcze swoją trójkę

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 mar 2012, 00:36

no niestety sól jest doslownie we wszystkim aż ciężko uwierzyć, ze kiedyś ludzie nie znali soli albo nie mogli sobie na nią pozwolić.
No nieźle 5 dzieci pod opieką :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość