margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

02 mar 2012, 17:21

nostromo nie załamuj się i ciągle miej w głowie że " szczęśliwe dziecko= szczęśliwa mama"
Gabi my byliśmy na spacerze 1.5 godz u nas słonecznie ale wietrznie :ico_olaboga: no ale dzieciaczki się dotleniły na maxa :D a to najważniejsze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 mar 2012, 18:03

Hejka :-)

U nas dzisiejszy dzień minął bardzo przyjemnie. Rano pojechaliśmy do fashion housa do sosnowca więc się nieco obkupilam bo problemy z wejściem w niektóre części garderoby miałam a i dzieciakom coś kupilam więc humor od razu lepszy :-D

Popoludniu zaliczylismy pediatre bo ta wysypka małego nie dawała mi spokoju i okazało się że to jednak skaza bialkowa. Tak więc odstawiam nabiał a mały dostal bebilon pepti jak bym mu musiała dac butle.

Oj, młody wzywa. Zajrze później

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

02 mar 2012, 18:41

jestem juz po wizycie

bede zyc Obrazek pani doktor mnie zbadala na wylot lacznie z usg dowcipnym
okazalo sie ze to co wystaje to nie szyjka tylko gorna scianka pochwy ktora sie nie obkurczyla jeszcze
to jest tak jak z brzuchem, byl duzy teraz trzeba czasu zeby sie uelastycznil i zmniejszyl
tak samo u mnie ze sciankami pochwy musialy sie bardzo rozciagnac zeby Hania wyszla i teraz trzeba czasu i cwieczen Kegla zeby wrocilo to do normy
ale sex moge juz uprawiac :ico_brawa_01:
kamien spadl mi z serca

nostromo u mnie bylo dokladnie tak samo jak u ciebie i nic sie nie martw, krzywdy Filipkowi nie robisz u mnie drugi syn byl na butelce i dopiero raz od urodzenia mial antybiotyk jak byl chory a tak to wogole nie choruje, Hania jest na butelce i jest zadowolona

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 mar 2012, 19:57

Ja też na jakieś ciuchowe zakupy wybrać bym się musiała bo kompletnie nie mam co po tej ciąży na siebie włożyć.

W ogóle w lewej piersi mam chyba mniej pokarmu. Karmię małą na przemian co karmienie. Zawsze jak trafi na lewą, chwilę poje, a potem wrzask :ico_noniewiem: Jak ścisnę sutka to mleko kapie - ale druga pierś np. podczas naciśnięcia tryska.
Jak odciągam laktatorem to też mniej wyciągam z lewej... Troszkę mnie to martwi, bo bardzo chcę karmić piersią chociaż do skończenia 3 miesięcy przez Martyśkę.

Mam nadzieję, że zapowiadane jutrzejsze słonko i cieplejsza pogoda nadejdą i pójdziemy na spacerek :-)


Beatka78, no i widzisz.. a tak się zamartwiałaś niepotrzebnie. Super, że wszystko gra w Twoim podwoziu. Teraz tylko męża w obroty brać hehe...

Macie w ogóle ochotę na przytulasy ? bo mnie narazie zupełnie to nie w głowie. A to chyba dlatego, że nie czuję się atrakjcyjne w głównej mierze przez mój brzuch. To że wisi to jedno... kupię gorset i zacznę ćwiczyć to coś z tego będzie. Ale te rozstępy. Jestem cała pociachana :ico_placzek: nie wiem co mogłoby spowodować że zbledną i staną się mniej widoczne.Nie wyobrażam sobie pójścia na basen czy pokazania się na plaży :ico_placzek:
Jak z tym u Was ?

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

02 mar 2012, 20:11

Mad wiem ze ciezko jest z tymi rozstepami ja na sobie tego nie doswiadczylam bo po trzeciej ciazy dalej ani sladu ale kolezanka miala i uzywala na to czysty kolagen wiem ze duzo za niego placila ale bardzo jej pomogl moze popytaj o to lub poczytaj na necie, napewno cos jest co w duzym stopniu je rozjasni


aha ginka mi jeszcze powiedziala ze kobiety ktore karmia szybciej im sie wszystko goi i obkurcza szczegolnie macica i krocze wiec u mnie lipa bo ja juz nie karmie i dlatego tak to wolna idzie

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 mar 2012, 20:11

witam

aga26
alez wielkolud z Boryska....;)...sporu chłopczyk:)

eska
my nie planujemy juz wiecej dzieci...choc jesteśmy cay czas w rozrodczym wieku wiec wszystko sie może zdarzyć;). a wy macie w planach córeczke;)?

kaja
super ze u okulisty ok...my w nastepnym tyg mamy wizyte u okulisty

nastromo...a co to za rózniaca czy cyc czy butla...??? Nic na siłę...!!!


a co do miekkich piersi to u nas tez musi minąc ponad 3 godzin aby stwardniały...a tak cały czas miękkie...ale słysze ze mały jak ssie to połyka mleczko...
bede zyc

to suuuuper!!!!

Macie w ogóle ochotę na przytulasy ?
ja zupełnie nie ma ochoty na to!...jak dla nie jeszcze za wcześnie :ico_oczko:

[ Dodano: 02-03-2012, 19:14 ]
my po wizycie u kardiologa...wszystko ok..tylko te szmery trzeba kontolowac...w maju jedziemy na echo serca...

[ Dodano: 02-03-2012, 19:30 ]
aaaaa....i moj młody przekonał sie do smoka... :ico_sorki: Ten mały przemiot to prawdziwy CUD techniki :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 02 mar 2012, 22:33 przez dzwoneczek82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 mar 2012, 23:08

Beatka78, cieszę się że u Ciebie wszystko ok :-) widzisz niepotrzebnie się tak denerwowałaś
nostromo nie Ty pierwsza i nie ostatnia karmisz butla. Najważniejsze jest to że Filip jest szczęśliwy jak jest pojedzony :-)
Mad., co do przytulasow to napewno jest lepiej niż jak urodziłam Emilke. Wtedy to nawet dotyk mnie denerwował. Teraz jest lepiej ale też jakoś strasznie napalona nie jestem :ico_oczko: co do rozstepow to mikrodermabrazja je rozjasnia czy kolagen ale niestety to wszystko to dość drogie produkty. Trzeba je zaakceptować i tyle :-)
margolcia mam nadzieję że to jednorazowy ból brzuszka u Amelki.
Gabi, zwykłe t-shirty sobie kupiłam i jeansy a'la alladynki co by brzuch nieco zamaskowac :-)

Borys zjadł bebilon pepti ale tylko 100ml bo chyba nie bardzo mu podchodzi :ico_oczko: no ale zawsze to coś :-) na buzię dostał masc ze sterydami więc mam nadzieję że szybko zadziała bo widać było że mu to dokucza strasznie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

03 mar 2012, 13:05

Aga a jaka on ma ta wysypke na buzi jak to wyglada bo Hanie tez zaczyna wysypywac a byla na bebiku a teraz jest na bebilonie i nie ma zmian na lepsze

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

04 mar 2012, 12:08

Witam :-)
Spodziewałam się sporej ilości postów do przeczytania, a tu tylko jedna stronka iw sumie dwa posty ;-)
Wczoraj korzystaliśmy z cudnej wiosennej pogody i ponad 2h byliśmy na spacerku. Aż się chciało spacerować.
Skoczyłam na chwilę na ciuchy i złowiłam kilka ciuszków dla małej... w tym jedną cudowną kurteczkę :-) no i nie mogłam pozostawić jej tam na wieszaku hehe
Za chwilę zbieramy się znów na spacerek do mojej mamy. Słonko zaczyna wychodzić. Ach super że ta wiosna już bliżej niż dalej :-)

Gabi, śliczne dziewczynki masz w podpisie :-) i mile widziany ten blask słonka !

Kupiłam wczoraj herbatkę na laktację i kurcze jest poprawa :-D więc karmimy się dalej bez zawahań. Z małej robi się coraz większy głodomorek.

Miłej niedzieli !

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

04 mar 2012, 22:23

witam wieczorowo
i weekend sie konczy a tu cisza jak makiem zasial :-) widac ze pogoda sie zmienia i wiekszosc smiga na spacery ile sie da

ja wczoraj pierwszy raz dalam Kubie butle na wieczor bo juz nie wiedzialam co z nim robic tak plakal i szukal cyca a jal mu podwalam to juz nie chcial ciagnac :( a jak dostal flache to wypil 50 ml i poszedl spac iod 22-ej do prawie 3-ej spal a teraz zjadl z cyca i spi

jutro musimy rano jechac do laboratorium zrobic morfologie Kubusiowi :(

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości