Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

05 mar 2012, 10:09

Witam :ico_ciezarowka:
ile Wy napisałyście, a tylko przez weekend mnie nie było :ico_szoking: doczytam Was kiedyś :ico_sorki:
ja byłam z M na zakupach i kupiłam wszystkie kosmetyki dla małego, podkłady i takie drobiazgi.. ogólnie to został nam tylko wózek, o którego kłócimy się z M od dobrego tygodnia :ico_zly: M twierdzi że mamy czas, bo mamuśka go nastawiła że nie powinno się kupować nic przed urodzinami dziecka, a ja jemu tłumaczę że jeśli ten upatrzony wózek zwinie nam ktoś z przed nosa jak ja już urodzę to normalnie jego i jego mamę dam na :502: a mnie to denerwuje bo tak miałabym głowę spokojną że wsio jest w domku już i czeka aż się synuś zdecyduje wyjść a nie że najważniejsza rzecz w sklepie jest bo kurde coś się stanie :ico_zly:
a co do kosmetyków- używacie pudru?? bo była promocja w Rossmannie i kupiłam Niveę za 6,99 bodajże ale nie wiem czy przyda się.. mi się pudry zawsze z grudkami kojarzyły i jakoś wstręt mam do nich :ico_noniewiem:
no i mamy dziś wizytę, czyli wg ostatnich słów gina od jutra jest pozwolenie na rozpakowywanie się, ale coś się mojemu chyba odmyśliło wychodzić wcześniej :ico_haha_01:
biniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 39 tydzień :ico_szoking:
surtsey powodzenia u dentystki.. ja też muszę iść bo ząb ukruszył mi się ale kurczę zebrać się nie mogę :ico_olaboga:
Sylwia u nas od paru dni tak jest ślicznie- słoneczko, ptaszki ćwierkają :-D a co najlepsze, w dzień w nasłonecznionym i osłonionym od wiatru miejscu termometr pokazywał mi wczoraj 22.5 stopnia :ico_szoking:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

05 mar 2012, 10:10

Sylwia, ja go widzialam w tv nie wiem z jakiej okazji, taki nieco nieatrakcyjny dla mnie, włosy jakby zapuszczał...

[ Dodano: 05-03-2012, 09:12 ]
u nas od paru dni tak jest ślicznie- słoneczko, ptaszki ćwierkają
u nas niby tez i w słońcu temp. wysoka, ale z drugiej strony domu dziś rano było -5 i szron na samochodach :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

05 mar 2012, 10:15

jakiej firmy kosmetyki ?? i co najpotrzebniejsze??? bo ja juz zapomnialam :D co przy kubie mialam

[ Dodano: 05-03-2012, 09:16 ]
Asieńka86, przy Kubie uzywalam pudru dio pupinki ....

[ Dodano: 05-03-2012, 09:16 ]
surtsey, Nienawidze dentysty boje sie panicznie ..... gorzej niz porodu !!!!!!

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

05 mar 2012, 10:24

Nienawidze dentysty boje sie panicznie ..... gorzej niz porodu !!!!!!
a ja nawet wole mieć kanałówkę niż rodzić :-D

[ Dodano: 05-03-2012, 09:26 ]
Dla dziecka wybrałam z Rossmana - do kapieli babydream, do pupy bephanten (bo i na sutki) albo alatan (bo mam i Łuk używa ale do ust :ico_oczko: ) ew. sudocrem, ale to zawsze mozna dokupic. I oliwka Hipp. Paczkę pampersów, reszta Dada i jakieś bezzapachowe chusteczki, bo na razie zapachy mnie drażnią

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

05 mar 2012, 10:28

[ Dodano: 05-03-2012, 09:26 ]
Dla dziecka wybrałam z Rossmana - do kapieli babydream, do pupy bephanten (bo i na sutki) albo alatan (bo mam i Łuk używa ale do ust :ico_oczko: ) ew. sudocrem, ale to zawsze mozna dokupic. I oliwka Hipp. Paczkę pampersów, reszta Dada i jakieś bezzapachowe chusteczki, bo na razie zapachy mnie drażnią
i tylko to prawda?? oliwka, puder, bephanten pampersy chusteczki do kapieli ?? i chyba tyle co ?

[ Dodano: 05-03-2012, 09:36 ]
Mężulek poszedł do pracusi.. a ja kawka i gniazdko :) nalecialo mnie na slodkosci :D wczoraj zjadlam pod rzad snickersa i twixa :D :-D

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

05 mar 2012, 10:47

i tylko to prawda??
no ja tyle

[ Dodano: 05-03-2012, 09:48 ]
dobrze, ze mnie jeszcze na słodkie nie bierze :ico_haha_02: od czasu do czasu, ale to kostke czekolady zjem. Ciekawe co będzie potem :ico_olaboga:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

05 mar 2012, 11:05

hej...

nie mam kiedy was poczytać...Patryczek choruje :ico_placzek: wczoraj z stanem podgorączkowym wylądowaliśmy w szpitalnej izbie przyjec...zrobili nam wszystkie badania, mocz, usg jamy brzusznej, morfologię...
...dobre w tym wszystkiem ze sie okazało ze to przeziebienie...ale obserwowac trzeba aby sie z tego coś n ie wykluło :ico_sorki:
...ma bardzo złą morfologie, niedokrwistośc...i doszły nam dwie nastepne poradnie...hematologiczna i nefrologiczna -bo ma powiększona miedniczke nerki...normalnie szok...
...ze szpitala wrócilismy po 24....

..i jak na złośc sama chodze zaflukana...

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

05 mar 2012, 11:05

ja z kosmetyków kupuję mleczko do ciała, bo oliwka wg mnie wysusza, żel do mycia, płatki do mycia buzi (choc uzywam ich nadal przy Damianie, lepiej mi tak mu oczyska przecierac :ico_oczko: , to mam w domu zawsze coś), noi krem na odparzenia - wszytsko nivea baby, myślę, że zacznę od tej białej serii sensitive Obrazek niebieską używam nadal dla Dadka, chusteczki też mam z nivei kupiłam w rossmanie na promocji - ślicznie pachną, ale te
Obrazek
używałam ich przy Dadku,
muszę sobie kupic tylko jeszcze jakieś w opakowaniu, bo fajnie się używa chusteczek jak są w pudełku, nie wysychają tak i nie wkurza to ciągłe odklejanie

Obrazek

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

05 mar 2012, 11:08

dzwoneczek82, :ico_pocieszyciel: taki maluszek. Biedactwo, oby wszystko dobrze sie skończyło

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

05 mar 2012, 11:09

dobrze, ze mnie jeszcze na słodkie nie bierze :ico_haha_02: od czasu do czasu, ale to kostke czekolady zjem.
ja też za słodkim raczej nie przepada, zjadam kostkę dwie gorzkiej do kawy - na zdrowie :-D

a i co do kosmetyków obowiązkowo na spacery krem na każdą pogodę lub z filtrem przeciwsłonecznym :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość