Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 mar 2012, 10:41

Hej!

U nas też słonecznie :-) na spacer pójdziemy na pewno jak tylko ze sprzątaniem się ogarnę :ico_sorki:
A ta pani przyjedzie do Ciebie czy musiałabyś wozić Maksia do niej?
To jest sąsiadka moich rodziców, więc ja tam będę Maksia zawozić, a moja mam po pracy koło 14 będzie go odbierać. My się umawiałyśmy tak wstępnie na te 5zł, w skali miesiąca wyszło by jakieś 500zł max.
A szukasz w zawodzie czy cokolwiek?
Chciałabym w zawodzie, ale nie za 1200 :ico_noniewiem: bo jaki sens iść do pracy w takim razie, a takie u nas stawki dla fizjoterapeutów. W każdym razie szukam i w zawodzie i pokrewnych i na przedstawiciela medycznego, zobaczymy.
Jak jeździłam na zdrowy kręgosłup to zajęcia były fizjoterapeutą ale nie wiem czy nie trzeba wtedy mieć jakiegoś kursy by prowadzić zajęcia. Może też zapytaj u siebie?
Mogę takie zajęcoia prowadzić, ale wiadomo, że lepiej ukończyć kurs dodatkowo i na to patrzą. Już złożyłam cv we wszystkich klubach fitness.

Emilia, zdrówka dla Was :ico_sorki: nie przejmuj się, będzie dobrze :ico_sorki:

Mariola, współczuje nocki, u nas wszystko wróciło do normy :ico_sorki:

Na obiad robię dzisiaj buraczkową zupkę z ziemniaczkami gniecionymi z cebulką na życzenie męża :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 mar 2012, 10:48

Witam,
u mnie też słońce za oknem choć w nocy przymrozek był.

Dziewczyny współczuję nocy. :ico_pocieszyciel:

Emilia, zdrówka dla Was.

Na obiad pizza, dla młodego ryba.

[ Dodano: 05-03-2012, 10:39 ]
To jest sąsiadka moich rodziców, więc ja tam będę Maksia zawozić, a moja mam po pracy koło 14 będzie go odbierać.
No to co innego niż na 9h mieć nianię.
Chciałabym w zawodzie, ale nie za 1200 :ico_noniewiem:
Popieram w 100%. Trzymam kciuki. Z PM może być trudno jeśli nie masz doświadczenia lub znajomości, łatwiej jest na farmaceutycznego i nie opłaca się przez agencje pracy.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 mar 2012, 13:23

dzień dobry

u nas piękna pogoda to może później na spacerek pójdę z dziećmi,a raczej chyba zaraz jak obiadek im dam to sobie na podwórko pójdziemy :-)

w domu już porządeczek,pranie się kończy,potem kolejne wstawię :-)

wczoraj @ wieczorem przyszła :-D normalnie jak w zegarku :ico_haha_01:

NOWA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbek
Kiedyś widziałam jakieś 3 letnie dziecko jak podbiegło do mamy, cycka wyciągnęło z pod bluzki, żeby się napić.... starsznie mi się to nie podobało!
to już przesada :ico_noniewiem:
choć tu na wiosce była babka co dziecko do 9 lat karmiła :ico_szoking: :ico_olaboga: bo ono chciało się przytulać to ona nie odmawiała i tak potrafił dzieciak przy wszystkich podlecieć i "mama daj cycka" :ico_szoking:

emilia7895 :ico_pocieszyciel: zdrówka :ico_sorki:
Chciałabym w zawodzie, ale nie za 1200 :ico_noniewiem: bo jaki sens iść do pracy w takim razie, a takie u nas stawki dla fizjoterapeutów. W każdym razie szukam i w zawodzie i pokrewnych i na przedstawiciela medycznego, zobaczymy.
trzymam kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

05 mar 2012, 15:04

to już przesada :ico_noniewiem:
choć tu na wiosce była babka co dziecko do 9 lat karmiła :ico_szoking: :ico_olaboga: bo ono chciało się przytulać to ona nie odmawiała i tak potrafił dzieciak przy wszystkich podlecieć i "mama daj cycka" :ico_szoking:
o :ico_szoking: to już jest powiedziała bym nieprzyzwoite... nie wiem jak to ubrać w słowa
Ja byłam karmiona piersią do 3 roku życia prawie więc podziwiam moją Mamę

U nas tragedia... mały od rana kicha katar z nosa leci od 12 płakał jak by go ze skóry obdzierali... dopiero teraz padł... nie wiem co mu jest ale jestem wykończona już całkiem ale mama przyjdzie o 19 to trochę mnie odciąży :ico_sorki:
wczoraj @ wieczorem przyszła :-D normalnie jak w zegarku :ico_haha_01:
u mnie ostatnio coś nie za regularnie ale wahania o kilka dni tylko tak góra 3... to pewnie przez tą tarczycę
A jak już o @ mowa to Koroneczka przyszła do Ciebie w końcu czy nie??? bo nie zauważyłam żebyś pisała

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 mar 2012, 16:23

U nas tragedia... mały od rana kicha katar z nosa leci od 12 płakał jak by go ze skóry obdzierali... dopiero teraz padł... nie wiem co mu jest ale jestem wykończona już całkiem ale mama przyjdzie o 19 to trochę mnie odciąży :ico_sorki:
może to ząbek idzie???
A jak już o @ mowa to Koroneczka przyszła do Ciebie w końcu czy nie??? bo nie zauważyłam żebyś pisała
no właśnie :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 mar 2012, 17:19

choć tu na wiosce była babka co dziecko do 9 lat karmiła :ico_szoking: :ico_olaboga: bo ono chciało się przytulać to ona nie odmawiała i tak potrafił dzieciak przy wszystkich podlecieć i "mama daj cycka" :ico_szoking:
No to u mojej koleżanki było podobnie ale do 6 roku życia małej. Ta przed pracą i po pierwsze co robiła to wyciągała cycka bo mała chce się poprzytulać.
Kiedyś oglądałam taki program na TLC o babkach z Anglii co stosowały takie metody-karmienie cycem jak długo dziecko chce lub nie zakładanie pieluch od urodzenia. Jedna miała 3 dzieci-5lat, 3lata i kilkumiesięczne i wszystkie cycka ciągnęły a jej to nie przeszkadzało nawet jak dwoje równocześnie, te starsze to się czasami biły które pierwsze. Drugiej dzieci nie nosiły pieluch i ona twierdziła, że wiem kiedy dokładnie maluch chce siku i kupę-no to dziecko robiło kiedy i gdzie chciało. Mnie na wymioty zebrało jak 2-latek narobił na środku pokoju jak ta jadła obiad.
u mnie ostatnio coś nie za regularnie ale wahania o kilka dni tylko tak góra 3... to pewnie przez tą tarczycę
Przy niedoczynności wydłuży się ale dołóż jeszcze zmęczenie. Jutro do lekarza idziesz, tak?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 mar 2012, 17:52

Koroneczka przyszła do Ciebie w końcu czy nie???
Z opóźnieniem , ale jest :ico_oczko: Poczekam z ciążą aż znajdę pracę :ico_oczko:
Z PM może być trudno jeśli nie masz doświadczenia lub znajomości, łatwiej jest na farmaceutycznego i nie opłaca się przez agencje pracy.
Tak, chodzi mi farmaceutycznego, albo ze sprzętem rehabilitacyjnym :ico_oczko:

Mariola_Larose, współczuje, biedny Igorek. Pewnie go coś boli, podawałaś mu coś??

K jeszcze nie ma, bo szkolenia są nowych pracowników i będzie później. Maksio zalicza drugą drzemkę, znowu więcej śpi ostatnio. Coraz więcej się puszcza, potrafi już postać bez podpórki kilkanaście sekund :ico_oczko: no i potrafi już wstać bez podciągania ale natychmiast musi się czegoś złapać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

05 mar 2012, 19:20

podawałaś mu coś??
ibufen i dentinox to poszedł spać i spał 2 godzinki
Jutro do lekarza idziesz, tak?
Jeśli będę miała z kim zostawić małego to tak

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 mar 2012, 21:05

Kiedyś oglądałam taki program na TLC o babkach z Anglii co stosowały takie metody-karmienie cycem jak długo dziecko chce lub nie zakładanie pieluch od urodzenia. Jedna miała 3 dzieci-5lat, 3lata i kilkumiesięczne i wszystkie cycka ciągnęły a jej to nie przeszkadzało nawet jak dwoje równocześnie, te starsze to się czasami biły które pierwsze. Drugiej dzieci nie nosiły pieluch i ona twierdziła, że wiem kiedy dokładnie maluch chce siku i kupę-no to dziecko robiło kiedy i gdzie chciało. Mnie na wymioty zebrało jak 2-latek narobił na środku pokoju jak ta jadła obiad.
ja to oglądałam chyba na polsat cafe,jeśli o tym samym myślimy
to się nazywało chyba "wychowywanie towarzyszące" czy jakoś tak
dla mnie bez sensu totalnie :ico_noniewiem:
no i potrafi już wstać bez podciągania ale natychmiast musi się czegoś złapać :ico_sorki:
jeszcze trochę i sam zacznie chodzić :ico_brawa_01:
Miluś już zaczęła przy meblach się poruszać :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 mar 2012, 21:18

cześć :-)

mama mi się rozchorowała, ma ostre zapalenie oskrzeli i nie mam do końca tygodnia opieki dla Krzysia :ico_noniewiem: jutro rano zadzwonię do kierowniczki zgłosić urlop na żądanie, ale nie wiem czy podpisze mi urlop do końca tygodnia :ico_noniewiem: Michał ma pracę, zaczął się sezon. Musimy podjąć jakąś konkretną decyzję, bo chodzę do pracy w kratkę, ja się denerwuję tą sytuacją, w pracy się denerwują :ico_sorki: Opiekunki raczej bym nie chciała, na żłobek za wcześnie :ico_sorki:

Ania cieszę się, że samo przeczytani pozwu na męża podziałało i mam nadzieję, że dalsze kroki nie będą potrzebne :-D no i :ico_brawa_01: dla Milenki za postępy.

Mariola Krzysiu też dostał kataru, marudny jest, budzi się z krzykiem-zęby idą pełną parą :ico_sorki:

Murchinson dzisiaj właśnie 3 miarki już dostał młody i póki co ok :ico_sorki:

Koroneczka a nie możesz odwołać się od tej decyzji o dotacji?

Krzysiu nie chce już drugi dzień obiadu :ico_noniewiem: jak jadł po 1,5 porcji tak teraz ani grama. Wszystko inne wcina chętnie.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości