@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

05 mar 2012, 21:47

Powiem Wam w skrócie -wycieliśmy dyskiem mały kanał i wszystko wypływa na ulicę całe to nonono no i teraz najlepsze przyjechała policja bo ktoś zadzwonił ....A ja im całą kawę na ławę ,że mam ich gdzieś ,że skoro ja to wąchałam tyle czasu i nikt nie zareagował to teraz niech robią co chcą mogą mnie nawet zamknąć ...Opisałam wszystko...
Dziś rano telewizja zadzwoniła ,że przyjadą kręcić reportaż jutro rano :ico_szoking: szybciutko.Zadzwonili do burmistrza i do pomocy społecznej ,że to nie humanitarne i wogóle więc pół godz póżniej dzwoni burmistrz ,że mają nam dom do wynajęcia 3 pokojowy ale musimy odwołać telewizję :ico_szoking: TYYYYYYLE miesięcy biegałam i nic a dziennikarka dzwoni i mam co chciałam w 30 min :ico_olaboga: Ale jest małe ale ten dom tymczasowy na 6 miesięcy potem mam inny sobie znależć więc ja mu mówię ,że może mnie w tyłek pocałować ,albo mi dadzą na stałe ,albo jutro reporterzy będą mieli co opowiadać......powiedział ,że da się może załatwić jutro mamy pogadać .

PIERWSZY RAZ JESTEM DUMNA ,ŻE ROZDARŁAM PYSK I NIE DAŁAM SOBIE W KASZĘ DMUCHAĆ!

Przecież to dla moich dzieci walczę jak lwica no nie?To one dają mi siłę by się podnieść .W niedzielę uparłam się ,że poruszę niebo i ziemię by dopiąć swego i mam nadzieję ,że jutro podpiszę umowę o wynajęcie domu na stałe :-D Trzymajcie kciuki!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 mar 2012, 21:54

agniecha bardzo mocno kciukasy zaciśnięte&&& :ico_sorki: , i powiem Ci tak, że Twój mężunio powinien być dumny z tak dzielnej i zaradnej żonki, nie mówiąc już o dzieciach, bo te to dopiero mają mamusię z pazurem :ico_brawa_01: . Trzeba walczyć o swoje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 mar 2012, 22:24

Urodziny sobotnie przy samym cieście się udały i było fajnie, torcik się gościom podobał.
A oto kilka fotek, na początek, trochę Was zarzucę, bo dawno nie zamieszczałam żadnych, a też kilka z sesji naszej mam :-)

Torcik:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Staś urodzinowy
Obrazek
latające maluchy:
Obrazek
Obrazek
Staś w hełmie:
Obrazek
trochę fotek ze studia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

U nas dzisiaj piękne słonko było, tylko zimno bardzo. Stasiu zasypia już rewelacyjnie w łóżeczku, dzisiaj zasnął w ciągu 4 minut. Noce też już wyglądają lepiej, budzi się, ale wystarczy że go pogłaskam po rączce, dam pić i zasypia zaraz, nawet nie je w nocy od paru dni.
@gniecha, ale macie rprzeboje z tym mieszkaniem, mam nadzieję, ze Wam ktoś pomoże, albo że uda się Wam znaleźć coś lepszego.
Hehe, a ja przy Oliwce o tym nie wiedzialam, chyba od Ciebie pierwszy raz usłyszałam, ale dobrze zapamiętałam :-D :-D :-D
:-D :-D :-D wszystko możliwe :-D :-D
więc jest refundowany i to sporo :ico_szoking:
to super :-) chociaż tyle ;-)
PIERWSZY RAZ JESTEM DUMNA ,ŻE ROZDARŁAM PYSK I NIE DAŁAM SOBIE W KASZĘ DMUCHAĆ!
bardzo dumna jestem z Ciebie, dobrze im powiedziałaś!!! A co, niech coś z tym zrobią.
Trzymajcie kciuki!
będe zaciskać najmocniej jak się da! Powodzenia, tylko daj nam znać jutro!

Moja kuzynka nam jutro zabukuje bilety lotnicze do Londynu i bedziemy 27.04 lecieć do niej, ja z dzieciakami. Moze prace uda się znaleźć to bysmy mogli tam zostać.... Podnieciłam się tym wyjazdem i nie mogę się doczekać ;-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 mar 2012, 22:42

Pinko torcik super zdolniacha jesteś :ico_brawa_01:
A fotki co jedna to ładniejsza :ico_brawa_01: , hehe i latające maluchy - świetne ujęcie :ico_brawa_01: . A ile daliście za fotki studyjne? I Ula jaka do Ciebie podobna ten sam wyraz twarzy macie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 mar 2012, 23:21

Pinko torcik super zdolniacha jesteś :ico_brawa_01:
dziękuję, uwielbiam dzieciakom robić torta, sama przyjemność dla mnie, zwłaszcza jak widzę zachwyt ul, upewniam się zę warto :-)
A ile daliście za fotki studyjne?
Dałam tylko 45 zł, bo to z okazika, ale sesja nie była na wysokim poziomie, facet palił papierochy, studio w domu, śmierdziało papierosami i nie było żanego zaangażowania ze strony fotografa, tylko siedział i cykał. Ale trochę fotek ładnych wyszło :-) Więc za tą cenę...
I Ula jaka do Ciebie podobna ten sam wyraz twarzy macie :ico_sorki:
dzięki :-D a wszyscy mówią, że Ula to cały mój mąż, zresztą jak patrzę na jego zdjęcia z dzieciństwa, to Ula bardzo go przypomina :-)

Uciekam spać...

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 mar 2012, 23:26

Więc za tą cenę...
a pewnie za takie pieniądze to i papierochy można wytrzymać :-D zdjęcia świetne :ico_brawa_01:
Ja do tortów jestem leniuch i zawsze robi mi moja ciocia albo taka kobitka, ale one to robią torty na codzień po kilka szt i na tym zarabiają :ico_sorki:
ja też zmykam lulu, bo rano do pracy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 mar 2012, 09:31

Dzień Dobry ;-) :ico_kawa:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 mar 2012, 11:48

Dzień Dobry ;-) :ico_kawa:
hej :-D :ico_kawa:

@gniecha, jesteś MEGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA odważna za to wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja nie wiem czy bym się odważyła :ico_noniewiem:
dla mnie to co robisz jest WIELKIE :-D
i trzymam bardzo mocno kciuki by wszytko poszło po twojej myśli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

pinko, no torcik rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kupowałaś aż tak dużo mas cukrowych kolorowych? czy barwinków? :ico_szoking:
sesja super , zawsze to pamiątka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jakie Ula ma piękne włosy, geste i długie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Staś to niezły przystojniaczek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 06-03-2012, 10:55 ]
widzę , że temat alergii był poruszony
te alergie to koszmarne są :ico_olaboga:
u mnie Mike nabawił się ich jak rok skończył, a Nell na razie odpukać nie ma :ico_sorki:
ja kicham na wszytko prawie co pyli :ico_olaboga:

w sobotę w końcu udało się nam zrobić przyjęcie urodzinowe dla Nell , dokładnie miesiąc po urodzinach , ale w końcu udało się i było super, zapraszam na bloga tam są fotki :-D

parę dni temu dałam dla Nell banana w rękę , jakie to fajne jak dziecko tak samo je, że jak weźmie za dużo to się nie dusi ,że muszę palcem w gardle wygrzebywać, jak połknie coś co jej przez gardło nie przechodzi, tylko jak weźmie za duży kawałek to ma odruch wymiotny i wypluwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ależ to piękne :-D
i w końcu problem ulewaniem nosem się skończył :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
normalnie niby takie proste sprawy a cieszą mnie bardzo :-D

Blanka a dziękuję synowa ma się bardzo dobrze :-D
a jak tam mój zięciunio :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 mar 2012, 12:19

kupowałaś aż tak dużo mas cukrowych kolorowych? czy barwinków? :ico_szoking:
masę z pianek marshmallow robiłam białą i dodawałam barwników, mam kilka podstawowych kolorów, a w zależności ile się doda barwnika taką mamy intensywność koloru :-)
Jakie Ula ma piękne włosy, geste i długie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Staś to niezły przystojniaczek :ico_brawa_01:
dziękuję bardzo w imieniu maluchów :ico_haha_01:
normalnie niby takie proste sprawy a cieszą mnie bardzo :-D
po roku problemów, to się nie dziwię, że cieszą :-) Super, że wszystko wraca do normy.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 mar 2012, 12:31

masę z pianek marshmallow robiłam białą i dodawałam barwników, mam kilka podstawowych kolorów, a w zależności ile się doda barwnika taką mamy intensywność koloru :-)
no właśnie tak myślałam, że tą masę masz robić i myślę spoko 1 kolor , spoko 2 , ale aż tyle :ico_haha_01: :-D

[ Dodano: 06-03-2012, 11:33 ]
dostaliśmy parę dni temu list od genetyków i chcą nas znowu zobaczyć by Nell badania porobić i koniecznie chcą by mąż mój by by jego mogli obejrzeć bo mnie już oglądali
powiedzieli, żebyśmy do nich zadzwonili by wyznaczyć termin spotkania lub oni sami wyślą kiedy jak nie zadzwonimy
nie zadzwonię bo sama nie wiem kiedy by nam pasowało, a jak oni wyślą datę to sie przystosujemy i już :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości