margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

07 mar 2012, 10:42

Mad., super Martysia :ico_brawa_01: moja Amelka to leniuszek i jak leży na brzuszku na łóżku to nie chętnie głowę podnosi ale jak już położę na sobie to patrzy w oczy i też wysoko głowkę trzyma :ico_sorki:
i przy okazji z niunią do lekarza bo ten zielony katar coraz bardziej ją zakleja :ico_placzek: :ico_placzek:
napisz po wizycie jak z malutką :ico_sorki:


ja w poniedziałek byłam na kontrolej wizycie u ginka i jakaś babcia myślała zę ja jeszcze do szkoły chodzę i zaszłam w ciąże bo podobno nie wyglądam na swój wiek :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 mar 2012, 13:17

jakaś babcia myślała zę ja jeszcze do szkoły chodzę i zaszłam w ciąże bo podobno nie wyglądam na swój wiek
Takie babcie mają genialne pomysły :-D
Lila jak sie obudzi i zje to na spacer śmigamy
My tak samo :-) przy okazji podskoczymy do mojej mamy i odbiorę awizo z PIT'em by się móc rozliczyć jak najprędzej.
Juto jadę do tego głupiego gina spróbować załatwic ten wniosek na becikowe
Nie powinien Ci kurcze robić problemu ten doktor. Podobno ten przepis o zaświadczeniu i uwzględnieniu co najmniej 3 wizyt - po 1 w każdym trymestrze jest dopiero od stycznia 2012.

Kciuki za zdrówko Lenki trzymam :-)

Muszę się za karuzelką jakąś fajną rozejrzeć, bo mała zaczyna się interesować dyndającymi zabawkami. Możecie jakieś polecić ?

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

07 mar 2012, 13:34

ale u nas leje Obrazek

Mad bystra Martynka :ico_brawa_01:

Margolcia to tylko sie cieszyc

wrocilismy z wazenia i Hancia na 5,5 tygodnia wazy 4.600 i powiedzieli ze to za malo :ico_szoking:
wg wykresu powinna wiecej, a ja mam to w nosie bo dziecko ladnie je nie ulewa a to ze przybiera powoli to juz taka jej natura

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

07 mar 2012, 13:55

wrocilismy z wazenia i Hancia na 5,5 tygodnia wazy 4.600 i powiedzieli ze to za malo :ico_szoking:
wg wykresu powinna wiecej, a ja mam to w nosie bo dziecko ladnie je nie ulewa a to ze przybiera powoli to juz taka jej natura
dokładnie ,moja Maja też nie przybierała tak jak w tabelach i co . Teraz widac ,że po prostu taka jej natura jest drobniutka i chudziutka nie to co Julka :ico_oczko:
Nie powinien Ci kurcze robić problemu ten doktor. Podobno ten przepis o zaświadczeniu i uwzględnieniu co najmniej 3 wizyt - po 1 w każdym trymestrze jest dopiero od stycznia 2012.
no wiem ale to chamisko takie :ico_zly: po tej akcji z moim M nie wiem co może wymyślić :ico_puknij: jak będzie robił problemy to to zgłoszę gdzieś wyżej i już ,ale sama myśl ,ze muszę tam iść mnie wkurz.


muszę jakiś obiad zrobic a znów pomysłu nie mam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

07 mar 2012, 18:58

Mad., ślicznie Martysia się podnosi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jadzia, zdjęcie Lenki w podpisie boooskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a Mój Kubuś cały dzień spał a teraz wyje :ico_placzek:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

07 mar 2012, 20:06

Jadzia, zdjęcie Lenki w podpisie boooskie
zgadzam sie :ico_brawa_01:

Mad
Martynka cudna :ico_haha_02:

my dziś bylismy w poradni patlogii noworodka, jutro hematolog a w piątek okulista...nawet nie mam kiedy posiedzieć i poczytac...
...dziś był tez wazony , wazy 4520...a w pitek przeciez wazył 4250...przybiera w niesamowitym tempie.

pozdrawiam was serdecznie

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 mar 2012, 22:21

Jadzia, ale śliczna Żabciaw podpisie :-) Sama robiłaś te zdjątko ?
dzwoneczek82, synek super przybiera - niech rośnie. Byle mama z ciuszkami nadażyła hehe ;-)

My Martynkę ważyliśmy dziś domową wagą i wychodzi 4900g :-) różnica z wagą z przychodni ostatnio była 100g więc jeśli teraz też tak jest to ładnie przybiera.

Beatka78, mało ? To ile minimum powinna mieć ? Dzieci z większą wagą urodzeniową podobno wolniej przybierają na wadze.

Spacerek i dzisiaj zaliczyłyśmy. Strasznie mnie cieszy ten wspólny czas z córką :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

07 mar 2012, 22:38

Mad wg wykresu to 5kg minimum dla mnie to jakas paranoja zeby kierowac sie jakas srednia, mysle ze mozna sobie mniej wiecej porownac i tyle a jak jest wielki spadek lub przyrost to wtedy myslec
ale fakt przybiera powoli bo wazy mniej niz Martynka a urodzila sie 400g ciezsza wiec powinna o tyle wiecej wazyc

jadzia super zdjecie, ten fotograf co byl u mie probowal takie zdjecia na brzuszku spiacej Hani zrobic ale niestety sie nie udawalo bo ona sie zawsze budzila jak ja przekladalismy na brzuch a na brzuchu sama z siebie nie usnie

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 mar 2012, 22:51

Upatrzyłam sobie karuzelkę dla Martynki i jak kaska z becikowego wpłynie to zamówię :-)

Obrazek

Beatka78, ja bym się nie przejmowała gadaniną bo nie można każdego dziecka wg tabeli oceniać.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 mar 2012, 00:04

Beatka78, wazne,ze przybiera na wadze - moja pediatra ta od Zuzki mowila wlasnie,tak jak Mad napisala,ze te duze dzeci przybieraja wolniej,bo gdyby Zuzka moja potroiła wage urodzeniowa,to na roczek powinna wazyc 16 kg :ico_puknij: A Andrzejek 13,5 :ico_noniewiem: Daj spokoj,to by byly takie pulpety :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość