Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 mar 2012, 19:41

Aniula, super brzusio :ico_brawa_01:
To wiosenne spacerki masz już w czym odbywać :ico_oczko:
Ja żadnej kurtalki nie mam ale bratowa pożyczyła mi taki sweterek ciążowy grubszy i zapinany tylko na 2 guziczki pod szyją. Pod to jakaś cieplejsza bluzeczka i jakoś damy radę :ico_oczko: Oby ta wiosna szybko przyszła :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

09 mar 2012, 20:17

Dziewczyny a ja sie zastanawiam nad kupnem poncza na wiosne - wydaje mi sie ze to pozniej po ciazy tez mozna nosic.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 mar 2012, 20:19

wydaje mi sie ze to pozniej po ciazy tez mozna nosic.
a mozna mozna :) ja lubie nosic i mam 2 w domu ;) bardzo fajna sprawa :)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

09 mar 2012, 20:37

No to jak wszystko dobrze pojdzie to sobie kupie.
Wogole mam dzisiaj straszny dzien. Bolal mnie brzuch mialam dziwne skurcze zeslablam, nie moglam nic jesc. wzielam magnez i nospe i przeszlo po 3 godzinach ale balam sie najgorszego.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 mar 2012, 20:56

Mamusia28, ojej, uważaj na siebie :ico_nienie:
I koniecznie powiedz o tym lekarzowi.
A ponczo fajna sprawa i na pewno przyszłościowa :ico_oczko:
JA takiego typowego zakładanego przez głowę nie mam ale mam taki jakby szal wielki który zawija się jak ponczo... dobrze źe mi o nim przypomniałaś bo gdzieś jest zabunkrowany na strychu :ico_oczko:

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

09 mar 2012, 22:58

Sliczne brzuszki macie dziewczyny ,pstrykne jutro foto i tez wstawie swoj ....
mam 7 kg na plusie od poczatku ciazy ale juz mi ten brzuszek ciazy ,ciezko mi buty wlasnie zawiazac ,jak zaduzo sprzatam to tez twardnieje .Trzeba troche sie poszczedzac .
No i moja mala strasznie aktywna jest ,skacze do tego ulozona jest posladkowo ,moj biedny pecherz obolaly ze wszystkich stron :-)


Glukoze tez mialam ale troche inaczej poniewaz w 4 mies mialam cukier ciut podwyszony i bylo podejrzenie cukrzycy ciazowej na szczescie falszywy alarm .Ale musialam wypic tego soku 300ml niby w smaku dobre ale pozniej mnie mdlilo caaly dzien fujjjj

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 mar 2012, 23:12

ktosiek, a to Twoja pierwsza dzidzia?
Wyczytałam we wcześniejszym poście że idziesz do przedszkola.
Napisz coś więcej o sobie bo w porównaniu do reszty jakaś anonimowa jesteś :ico_haha_01:
No i moja mala strasznie aktywna jest ,skacze do tego ulozona jest posladkowo ,moj biedny pecherz obolaly ze wszystkich stron :-)
Jeszcze ma czas żeby fiknąć głową w dół :ico_oczko:
Chociaż Jolka była tak ruchliwa że kręciła się tak długo aż w końcu utknęła pupą w dole :ico_szoking:
Dzisiaj maleństwo też kopało mnie ostro po pęcherzu i co chwilę latałam siusiu :ico_ciezarowka:

Jutro jadę na pobranie krwi, zbadać hormony tarczycy i morfologie a w poniedziałek na USG połówkowe więc mam wielką nadzieję, że w końcu dowiem się kto się kryje w środku :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 mar 2012, 23:21

mamusia uwazaj na siebie :ico_sorki:

ktosiek, no to czekamy na fotki :ico_oczko:
300ml :ico_szoking: ja bym nie dala rady :ico_sorki: podziwiam :ico_oczko:


Qanchita, W takim razie czekam na poniedzialek i mam nadzieje ze tym razem dzidzia pokaze co tam ma :-D

Cos tu dzis cicho :ico_noniewiem: Marta sie nie odzywa mam nadzieje ze u niej wszystko dobrze :ico_sorki: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 mar 2012, 00:45

a jednak pojawił sie na piersi 3 małę rozstepy :ico_placzek: tyle,ze w dolnej cześci wiec tylko maz bedzie widzial ale i tak mi troche smutno. Piersi uwazalam zawsze ze swoj duzy atut,a tu... :(
No nic...krem zamowiony,moze uda sie uniknac wiekszej ilosci.
Jutro wraca moj brat i ja wracam do siebie..troche sie tego boje,tego zapachu,ze znowu bede sie zle czula... az mnei trzepie na mysl o tym,a z drugiej strony tesknie bardzo za mezem. Najchetniej bym sie gdzies z nim przeprowadzila - chyba nie lubie naszego mieszkania :(

[ Dodano: 09-03-2012, 23:46 ]
Aniula, Ty juz 28 tc? :ico_szoking: :ico_szoking: Wow,ale Ci fajnie :)

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

10 mar 2012, 08:31

....Dzien dobry

spac niemoge,plecy mnie bola .

Qanchita to moja druga ciaza mam synka 5 lat.
Ja mam taka nadzieje ze fiknie ale jak narazie siedzi pupa w dol .

Qanchita mam od lat niedoczynnosc tarczycy ,jak narazie biore 50 mg eutyroxu .Na ostatniej wizycie pobrali mi krew wiec zobaczymy.

Madleine smaruj sie najzwyklejsza oliwka ,ja po poprzedniej ciazy mam przy pepku troche rozstepow ale bez tragedi ,z mlodym przytylam 25 kg :-) wiec bylo nieuniknione .Teraz ani jednego a na plusie 7 .

ide cos zjesc bo niewyrobie zaraz.

Madleine moj syn i maz tez Marcinki :ico_haha_02:

Aniula niebylo tak zle ,glukoza byla sokiem z czarnej porzeczki wiec pilo sie dobrze tylko pozniej mdlilo fujjjj.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość