Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

10 mar 2012, 19:08

Z tą pomocą starszaka nad maluchem to też różnie bywa. Jeśli sprawia mu to przyjemność to ok, ale u mojego brata ostatnio starszak się buntuje gdy mama prosi Go o pomoc - czy to podanie pieluszki czy jej odniesienie, podanie ręcznika czy nawet przypilnowanie na moment, albo przyniesienie czystych ciuszków - słyszy odpowiedz "to moje dziecko czy twoje?" :ico_oczko: Byłam posikana jak to usłyszałam, ale później sobie pomyślałam, że w sumie miał rację :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 mar 2012, 19:12

ja mialam szczęście bo jagoda praktycznie nie okazywała zazdrości o majke
z chęcią szła spać do babci i pomagała jak sie dało
ale ja jakoś specjalnie też jej nie angażowałam
uczestniczyła w tym co się działo
zobaczymy teraz bo o majke się straszliwei boje bo to mały buntownik

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

10 mar 2012, 19:36

Was też tak faceci wkurzają, że macie ochotę wystawić ich za drzwi???
Nic idę się wykąpać, może trochę mi minie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

10 mar 2012, 19:38

Was też tak faceci wkurzają, że macie ochotę wystawić ich za drzwi???
tak :one:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 mar 2012, 20:51

Byłam posikana jak to usłyszałam, ale później sobie pomyślałam, że w sumie miał rację :ico_noniewiem:
- hehe troche tak :ico_oczko:

Moj sam sie garnie do pomocy,dzis nawet Zuzke rozebral do kapieli :ico_szoking: :ico_brawa_01:
zobaczymy teraz bo o majke się straszliwei boje bo to mały buntownik
- ja cie doskonale rozumiem,bo nasze mlodsze sa w tym samym wieku :ico_olaboga:

[ Dodano: 10-03-2012, 19:54 ]
Moj przyszedl z pracy,po drodze zrobil zakupy,liste zakupow dostal sms-em,wiec nie mogl sie wymigac :ico_oczko: Mowie do niego - kochanie obierz mi pomaranczko,bo caly dzien mam ochote a nie chcialo mi sie obierac :ico_wstydzioch: Na to maz obral pomarancze i mowi - Ty ale nie powinnas jesc pomaranczy,pamietasz,w szkole rodzenia polozna mowila,zeby cytrusow unikac :ico_szoking: Ja na to - ale nie w ciazy,tylko jak sie piersia karmi,bo moga uczulac maluszka :ico_puknij: Na to maz - aha,no tak czulem,ze jakas glupote mowie :-D :-D :-D :-D
Nie moge z niego czasami :ico_haha_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 mar 2012, 20:59

witam!!!
no i goscie pojechali. a bylam dzis na zakupach dla zuzi kupilam jej ogrodniczki i t-shiert dla zuzi. i spodnie wzielam 98 i co sa za male i jutro musze jechac i wyminiec na wieksze albo na cos innego
Nic idę się wykąpać, może trochę mi minie
ja tez zaraz ide. i tez sie z mezem poklucilam. przez weekend bylo tylko podaj mi to zrob mi to. a nie dawno wybuchlam

[ Dodano: 10-03-2012, 20:00 ]
iw_rybka, pozazdroscic ze maz Ci tak dogadza

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 mar 2012, 21:09

no ja od rana ryczałam na mojego ale mialam powody
potem wyjechałam połazić po sklepach i po dziewczyny

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

10 mar 2012, 21:37

Was też tak faceci wkurzają, że macie ochotę wystawić ich za drzwi???
no ja wczoraj miałam ochotę mojego w kosmos wystrzelić :ico_zly: tak mnie zdenerwował że naprawdę myślałam że go :502:
a dziś za to mam aniołka a nie męża.. wysłałam go na zakupy, kupił żonce czekoladkę i banany a nawet nie wspomniałam o tym :ico_haha_01:
i spodnie wzielam 98 i co sa za male
no to wczoraj szwagierka kupiła swojemu rocznemu synkowi spodnie na 92cm no i do kostek są :ico_sorki: ale on to wyrośnięty strasznie jest :ico_sorki:

i pytanie za sto punktów: co spakować dla dziecka do szpitala tak na początek?? śpiochy+kaftanik czy body+śpiochy?? brać półśpiochy?? bo chciałam spakować i to i to ale po 1 komplecie na 56 i 62.. i kosmetyki- bierzecie coś?? bo ponoć nie kąpią w szpitalu już, ale jakiś krem do pupy czy do ciała wziąć, tak?? a jakby kąpali dzieci to używają swoich ręczników czy trzeba dać swój??

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

10 mar 2012, 22:02

co spakować dla dziecka do szpitala tak na początek??
ja dostalam w szpitalu w ktorym rodze liste co bedzie mi potrzebne dla malej i dla mnie na okres porodu i nastepne dni :-)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

10 mar 2012, 22:10

Koorwa ja mojego zaraz zabije, help :ico_sorki: :ico_zly: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość