Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

10 mar 2012, 22:15

i kosmetyki- bierzecie coś?? bo ponoć nie kąpią w szpitalu już, ale jakiś krem do pupy czy do ciała wziąć, tak?? a jakby kąpali dzieci to używają swoich ręczników czy trzeba dać swój??
Wiesz co, ja pytałam położnej jak to wygląda z kąpielą bo tak jak piszesz u nas w szpitalu też nie kąpią dzidzi ale..., można poprosić, żeby jednak pokazali Ci jak się to robi i że nie trzeba niczego do dziecka w czasie pobytu w szpitalu, tylko wiadomo oni wtedy używają jakiś tam kosmetyków jednej firmy, wiadomo że jak ja bym sobie powiedziała że np. chce żeby moje dzidzi było umyte w Nivei a inna matka w Johnsonie to tak się nie da, no i ręczników też nie i ciuszków też nie - tylko takie na wyjście dziecka już do domku.
kochanie obierz mi pomaranczko
Mój pomarańcza też obiera - nie zawsze z entuzjazmem ale obiera :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 mar 2012, 22:25

wisnia - kurde,to duza ta Twoja Zuza,moja od niedawna nosi 96 :ico_olaboga:

kapcie jej teraz kuplam i tenisowki w rozmiarze 22 :ico_sorki:

mama_zuzi1980, strzel se focha na uspokojenia :ico_sorki:

Obrazek

Asienka - a od kiedy nie kapia w szpitalu dzieci??? :ico_szoking: Nie wiedzialam,Zuzka byla codziennie kapana,Jedrus tez.

Co do ubranek,to mysle,ze moze spiochy lepsze,bo jak pepek sterczy,to polspiochy moga moze uciskac :ico_sorki: Ja wezme minimum 3 komplety spioszkow - takich pajacykow bawelnianych + 3 kopertowe body)

Recznika dla Zuzi nie mialam,bo oni myli,wycierali,potem kremowali i pytali czy mam swoej ciuchy czy maja ubrac w ich - ja mialam swoje,wiec ubieraly i taka pachnaca oddawaly :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 mar 2012, 22:29

a od kiedy nie kapia w szpitalu dzieci??? Nie wiedzialam,Zuzka byla codziennie kapana,Jedrus tez.
Jak bylam w szpitalu z mala tez codziennie ja kapali obowiazkowo :)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

10 mar 2012, 22:32

Jak bylam w szpitalu z mala tez codziennie ja kapali obowiazkowo :)
Bo to może co szpital to inne zasady. No u mnie w szpitalu nie kąpią normalnie tylko trzeba poprosić, no i nie ma mowy o swoich ciuchach dla dziecka.

[ Dodano: 10-03-2012, 21:35 ]
mama_zuzi1980, ja se kąpiel strzeliłam, depilację, kremowanie, maseczkę... i lepiej mi się zrobiło a K. sam sobie musiał kolację uszykować i nawet mi herbatę przyniósł na górę bo zawsze wieczorem sobie piję. Generalnie go ignoruję i tak mi dobrze :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 mar 2012, 22:41

Jak bylam w szpitalu z mala tez codziennie ja kapali obowiazkowo :)
- a to moze od szpitala zalezy :ico_sorki: :ico_sorki:
no i nie ma mowy o swoich ciuchach dla dziecka.
- lipa,bo moje wielkoludy w tych szpitalnych ubrankach w rozmiarze 56 pranych tyle razy,ze skurczyly sie do rozmiaru 50 - wygladaly jak takie biedne dzieci z sierocinca :ico_oczko:
Generalnie go ignoruję i tak mi dobrze :-D
- :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 mar 2012, 22:45

Ja znow mialam wybor. Jak chcialam by w moje ciuszki ubieraly to przywozilam je wraz z dzieckiem :-) na kapanko.
Te szpitalne raz ze kuse, dwa sprane, trzy sztywne jakies takies.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 mar 2012, 22:49

Jak chcialam by w moje ciuszki ubieraly to przywozilam je wraz z dzieckiem :-) na kapanko.
- u nas to samo :ico_sorki: :ico_sorki:

Kurcze a moja macica ostro trenuje,do tego moj synek napiera na szyjke tak,jak by sie juz w kanal chcial wstawic :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 10-03-2012, 21:49 ]
kurde ale to boli :ico_placzek:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

10 mar 2012, 23:36

Ja juz rano sie wymoczylam i rytualy kosmetyczne zrobilam to teraz juz sobie odpuszcze.... Ale juz ryczalam dzisiaj z 3-4 razy. Ale we mnie hormony szaleja az nie moge w to uwierzyc :ico_o :ico_sorki: laboga: wykancza mnie to :ico_olaboga:

U nas kazdy robi z wlasnym dzieckiem co chce... ale nie kapia bo ta maz plodowa powinna sie wchlonac w skore, Ma wiele ochronnych wlasciwosci przeciwbakteryjnych i innych.

[ Dodano: 10-03-2012, 22:37 ]
Rybko, mi maly tez dzis juz tyle bolu zafundowal ze glowa mala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

10 mar 2012, 23:49

Asienka - a od kiedy nie kapia w szpitalu dzieci??? :ico_szoking: Nie wiedzialam,Zuzka byla codziennie kapana,Jedrus tez.
u nas jest tak, że w 1 dobie nie kąpią, na drugą jak kto poprosi bo dziecko tą maź ma i oni nie chcą zmyć jej tak od razu.. tak mi znajoma położna tłumaczyła :ico_sorki: najwidoczniej co szpital to obyczaj :ico_noniewiem:
bo jak pepek sterczy,to polspiochy moga moze uciskac :ico_sorki:
a o tym to ja nawet nie pomyślałam :ico_wstydzioch:
Kurcze a moja macica ostro trenuje,do tego moj synek napiera na szyjke tak,jak by sie juz w kanal chcial wstawic :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
no, ja tak mam od paru dni, w czwartek nawet myślałam że już się powoli coś rozkręca, ale przeszło.. na szczęście bo nikomu w kolejkę wpychać się na siłę nie będę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 mar 2012, 00:32

w szpitalu w moim mieście nie ma mowy o swoich ubrankach i mi to akurat nie przeszkadzało
za to teraz tam gdzie bede rodzić to muszę tachać dla dzieciaka wszystko
łacznie z pieluchami
troszke mnie to irytuje bo musiałam się zapakować w walizke normalnie
będą się ze mnie śmiali no ale jak mam się zmieścic
nawet ciuszki mi na wyjscie sie nie zmieściły

ja wziełam i pajacyki i spioszki
i bluzeczki takie kaftanikowe też ale chyba wole body
zobaczymy jak będą narzekać to dam im koszulki
ja tam w domu zakładałam body i kikutowi nie przeszkadzało
a obie miały go baaaaaaaaardzo długo bo ponad miesiąc

no i ubrałam dzisiaj łóżeczko bo już nie wytrzymałam
przynajmniej mam pewnośc że bedzie tak jak chce
dziewczyny pobawiły się karuzelką zachwyocne
ja nie wiem jak ja tą trójkę dzieci zmieszcze w tym łóżeczku :-D bo to że będą się pakować to jestem pewna

aha i wiecie że mnie nawet to ubrane łóżeczko nie przekonało że za dwa dni rodze????
nadal to dla mnie abstrakcja

[ Dodano: 10-03-2012, 23:34 ]
dla mnie to też troszke dziwne że nie kąpią w szpitalu
jak rodziłam dziewczyny to owszem po porodzie nikt nie kąpie ale potem owszem
zawsze rano i pod kranem :-D
potem ubierali w te swoje szmatki
i one tak fajnie wyglądały
jak dzieci z ochronki :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość