Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 mar 2012, 16:30

Witam,
Aniu, :ico_brawa_01: dla Milenki. Super, że już jesteś.
i dostalam tlefon z niemiec ze z dziadkiem bardzo zle
Patrycja, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: wiem że ciężko ale tak jak kiedyś rozmawiałyśmy-dziadek nie będzie już cierpiał.

No i już ten czubek zbudził małego, do potem.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 mar 2012, 16:32

No i już ten czubek zbudził małego, do potem.
ten od remontu? :ico_olaboga:

moja mała w końcu zaczęła spać w dzień w łóżeczku,bo tak to ciągle w foteliku musiałam ją kołysać zanim zasnęła :ico_noniewiem:
to już 2 dzień
nie miała wyjścia,bo musiałam nakładkę od fotelika w końcu wyprać i nawet sama w kilka minutek zasypia :ico_sorki: tak więc spanie w foteliku mam z głowy :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 mar 2012, 16:42

emilia7895, a jak ząbki?szły 2 na raz i wyszły już?
wiesz co, nie wiem czy ostatnia orna dwojka wyszla, musze sprawdzic i to juz bedzie komplt jedynek i dwojek
tak więc spanie w foteliku mam z głowy :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 mar 2012, 17:02

wiesz co, nie wiem czy ostatnia orna dwojka wyszla, musze sprawdzic i to juz bedzie komplt jedynek i dwojek
to już 8 ząbek w takim razie :ico_brawa_01:
u nas dopiero 6 :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 mar 2012, 17:55

Dzieńdoberek!

Ja dziś miałam dzień na porządki i pranie- 4 pralki ciuchów się uzbierało :ico_sorki:
Pogoda taka sobie, byliśmy w sklepie i na poczcie i do domu, bo zimny wiatr, gdzie ta wiosna??? Coś nie chce przyjść :ico_sorki:

Maksio też spaceruje już za jedną rączkę, ale musi mieć do tego dzień i chęć. Puszcza się i bach na pupę i ma frajdę :-)

Murchinson, dzięki za zdjęcie fotelika, pogadam z mężem i zobaczymy :-)

ANiu, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za tak szybkie efekty w diecie :-) 4 kg to bardzo dużo, ale w pierwszej kolejności leci woda, potem tłuszczyk :-) Milenka też ładne postępy robi, szybko sama ruszy :-) a jak tam z mężem się układa??
A ten niekapek jest wykończony jak szklanka, ma okrągły brzeg przez które dziecko może pić. Wpisz na allegro lovi 360 to Ci wyskoczy, ja nie wiem jak wrzucić zdjęcie z allegro hihi :ico_wstydzioch:

Wiola, fajnie, że zajrzałaś, dobrze, że już wiesz na co Dawidek jest uczulony, będzie latwiej omijać to czego nie może :ico_sorki: a Tobie współczuję tej alergii :ico_sorki: ja chyba na nic nie jestem uczulona, nawet nie wiem jakie są objawy :ico_noniewiem:

Patrycja, strasznie mi przykro z powodu dziadka, ale tak jak pisze Mudchinson jemu będzie tam lepiej i nie będzie już cierpiał :ico_sorki: To straszne kiedy staje się przed takim wyborem, przed taką trudną decyzją :ico_sorki: A jak się babcia trzyma?

Emilia, Tosinka idzie jak burza z zębami :ico_brawa_01: my z bratem ospę mieliśmy razem, ale świnkę przechodziliśmy osobno z jakimś rokiem różnicy.

[ Dodano: 12-03-2012, 16:57 ]
u nas dopiero 6 :-D
Dopiero?? Mateuszek ma dopiero 2 :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 mar 2012, 19:30

gdzie ta wiosna??? Coś nie chce przyjść
idzie i dojdzie w końcu :ico_oczko:
a jak tam z mężem się układa??
póki co jest ok :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 mar 2012, 19:54

hej !!
wpadłam sie odmeldowac i podzielic info co u nas..........

maz niestety nadal bez pracy...

mamy wreszcie pierwszego ząbka.......młody odstawiony od piersi ....przesypia prawie całe noce .....odstawiłam go 1,5 tygodnia temu po tym jak cała noc wisiał na piersi...
no i wreszcie zaczął sam siadac i nie uwierzycie tego samego dnia zaczął tez wstawac .nie boi sie niczego puszcza sie .trzeba go bardzo pilnowac bo jest jeszcze mało stabilny.....no i drepta przy kanapie :-D :-D :-D

lece go kapac.......zajrze jutro :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 mar 2012, 20:14

cześć :-)

Byłam już dzisiaj w pracy i oczywiście od razu na sali :ico_noniewiem: Wczoraj pojechaliśmy sobie do parku połączonego z mini zoo, Krzysiu miał radochę, później jakieś fotki wrzucę :-D

Murchinson, Koroneczka to Wy chyba mało wody wlewacie do wanienki, że maluchy na brzuszku pływają?

Koroneczka nie wiem jeszcze na ile bebilon nam starczy, bo pierwsza puszka w większości była mieszana z pepti, dopiero wczoraj napoczęłam nową i jak się skończy, to napiszę. Bratowa może źle się czuje i dlatego nie chce odwiedzin.

Patrycja :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: zdrówka dla Was i jak najmniej cierpienia dziadka :ico_sorki:

Wiola ta wysypka na dłoniach może być od niklu, przynajmniej u mnie tak właśnie jest.

Ania to Milenka dogoniła Krzysia z ząbkami :ico_haha_01: Krzysiu pije z odkręconej butelki, z tzw. gwinta :ico_oczko: często też dmucha i robi w ten sposób bąbelki :-D

NOWA dzięki za kciuki :ico_oczko: zdrówka dla Was :ico_sorki: szkoda, że imprezka Was ominie.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 mar 2012, 21:02

No, mam chwilę by popisać. Byłam na fitessie, jutro joga jeśli mój D dotrze na cas z pracy (kolejny audyt) a w czwartek zumba :ico_brawa_01:
Młody już śpi.
ten od remontu? :ico_olaboga:
Oczywiście, tu nikt inny co byłby mądry inaczej nie mieszka-tym razem nie remont ale wyścigi po klatce z synem który szybciej zbiegnie na dół z 4.piętra Obrazek
gdzie ta wiosna??? Coś nie chce przyjść :ico_sorki:
Meteorologiczna jest o 1.03. A taka którą będzie czuć to, hmmmm :ico_noniewiem:
u nas dopiero 6 :-D
Dopiero?? Mateuszek ma dopiero 2 :-)
Obrazek oj tam, oj tam może jakiś się przebije z tych pozostałych 8 więc cicho sza, ciiiiii
Murchinson, Koroneczka to Wy chyba mało wody wlewacie do wanienki, że maluchy na brzuszku pływają?
No coś Ty!, wody to musi być po pachy. Jakby miał mniej wody to nie byłoby frajdy z chlapania, bryzgania i wylewania za wanienkę przy pomocy zabawek, i niedbały rady unosić się na wodzie bo szurałby po dnie wanienki brzuchem. To co on wyprawia w kąpieli to głowa mała.
Zoola fajnie że udało Ci się wejść tutaj i :ico_brawa_01: za ząbka i postępy.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

12 mar 2012, 21:31

ja nie wiem jak wrzucić zdjęcie z allegro hihi :ico_wstydzioch:
klikasz prawym przyciskiem myszki na obrazku i pojawia ci się tabelka wybierasz: pokaż informację o obrazku. Wtedy wyskakuje kolejna tabelka i tam masz już podświetlony jeden z linków i jego kopiujesz i wklejasz u nas na forum przez IMG i gotowe. Tak możesz zrobić z każdym zdjęciem z internetu

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość