Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

12 mar 2012, 22:50

hej :-)
Marcz, złozyłaś PIT?? Dopiero teraz doczytałam, że pytałaś o KRS dla Julka...nie wiem czy to jeszcze aktualne ale podaję, proszę nr KRS 0000037904 W rubryce inf. uzupelniajace poz.126 wpisac: 16802 Ledziński Juliusz, zakreslic pozycje 127 :ico_sorki: :ico_sorki:
"Oszukac przeznaczenie 5" dla mnie mega naciagane..z reszta wszystkie siqele typu "piła", "hostel", "oszukac.." "krzyk"..kazdy kolejny duzo slabszy :ico_noniewiem:
racja...ostatnio oglądałam własnie 5 część Oszukać przeznaczenie- fatalna.
Za to wczoraj sobie przypomniałam Edwarda Nożycorękiego...nawet się wzruszyłam na koniec...ale teraz zupełnie inaczej podeszłam do tego filmu, i rzeczywiście niesie takie przesłanie o jakim pisałaś Ellibel :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 mar 2012, 08:21

Ooo ja pierwsza dziś?

Nocka rewelacja.Mała jadła o 1 i potem obudziła się już ostatecznie o 7 tak że jestem bardzo wyspana. Teraz gaworzy sobie w moim łóżku a ja idę się doprowadzić do jakiegoś ładu.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

13 mar 2012, 09:31

Hej Dziewczyny :-)

Przepraszam, że Was zaniedbuję... jakoś nie mam ostatnio czasu. Piotruś to straszny marudziak, słodki i kochany, ale marudny. Nie wiem co chodzi... chyba taki typ, muszę mu poświęcać 100% uwagi, tylko jak śpi jest grzeczny :ico_noniewiem:

Ruchowo bez większych zmian, Wiki w jego wieku już całkiem fajnie siedziała, a on nie i jakoś nie zapowiada się, by coś miało się na dniach zmienić. Szczuplutki jest i długi (waży 8200g i mierzy 79). Wiki nic a nic się nie słucha, już mi ręce padają.

O mężu nawet wspominać nie będę. Źle się dzieje między nami.

Wszystkiego naj dla dzieciaczków za skończone m-ce :ico_prezent:

Postaram się częściej Was odwiedzać :ico_sorki:

Przyznam się tak szczerze, że doczytałam tak pobieżnie Was. Wszystkie dzieciaczki słodkie :ico_oczko: Agus, nie miej do siebie pretensji, to był wypadek, najważniejsze, że na strachu się skończyło :ico_sorki:

Też zaczęłam gotować Małemu, bo nie chciał jeść słoiczków. Ja mrożę, bo jakoś do wekowania nie mam zaufania :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 13-03-2012, 08:39 ]
aktualne foto Piotrunia:
Obrazek
Obrazek
z rozczochraną siostrą:
Obrazek

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 mar 2012, 10:35

Ruchowo bez większych zmian, Wiki w jego wieku już całkiem fajnie siedziała, a on nie i jakoś nie zapowiada się, by coś miało się na dniach zmienić. Szczuplutki jest i długi (waży 8200g i mierzy 79). Wiki nic a nic się nie słucha, już mi ręce padają.
Moja długo długo nawet główki nie dźwigała a dziewczyny pisały o swoich że już dawno i też nic się nie zapowiadało że coś się zmieni.A któregoś dnia ja patrze a ona w bujaku prawie sama się podniosła do siadu.Tak że poczekaj , każde dziecko jest inne i bardzo szybko się zmieniają .Dziś nie umie a jutro może mi szczęka opaść ile się nauczył za jedną noc.
No faktycznie masz dłuuugiego chłopca a że szczupły to znaczy że zgrabny.
O mężu nawet wspominać nie będę. Źle się dzieje między nami.
Ojej a co się dzieje ?

[ Dodano: 13-03-2012, 09:42 ]
I śliczny synuś z córcią. Takie pysie ma fajne ;)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 mar 2012, 10:49

witam
faktycznie słodziaszek z Piotrusia!! :ico_brawa_01:

u nas chorowania cd, na 11 lekarz, juz obie ida, bo starsza od niedz goraczkuje, gardlo czerwone, kaszel :ico_olaboga:
Kala chociaz wraca do swojego starego trybu spania i w nocy juz spokojnie spi od mleczka do mleczka :ico_sorki:
za to wczoraj jak wrocilam do domu to mialam z nia sajgon, no taki mamin cyc z niej ze szok..nerwy mnie ponosily, bo ilez mozna dziecko na rekach nosic, a gdzie sie ruszylam cos porobic to lament :ico_olaboga: nawet usnela mi dopiero na kolanach, na siedzaco, bo nie chciala lezec w lozeczku :ico_olaboga:
czyzby jakis skok wzrostowy?czy o co moze chodzic? :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 mar 2012, 10:55

czyzby jakis skok wzrostowy?czy o co moze chodzic? :ico_noniewiem:
Wiesz jak jest chora to dlatego tak za tobą chodzi.
Znajomą co wczoraj wiozłam do lekarza z synkiem, to syn ma 2 latka , ma jeszcze córkę 7 miesięcy i od d dni za nią krok w krok chodzi, ciągle na rękach i płacz marudzenie.Ale właśnie chory jest i to dlatego.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

13 mar 2012, 15:01

hej :-)
Marcz, złozyłaś PIT?? Dopiero teraz doczytałam, że pytałaś o KRS dla Julka...nie wiem czy to jeszcze aktualne ale podaję, proszę nr KRS 0000037904 W rubryce inf. uzupelniajace poz.126 wpisac: 16802 Ledziński Juliusz, zakreslic pozycje 127 :ico_sorki: :ico_sorki:
dzięki wpisałam i u siebie i u P :-)

My już po spacerku, co prawda słaba pogoda bo pochmurno i brzydko ale nie padało to się godzinkę przeszliśmy:)

Mała marudzi idę obiadek podać zaraz wpadnę;)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 mar 2012, 15:28

bry,

ja teraz bo od rana u lekarza byłam z Izunią i jest dużo lepiej krosty znikają do piątku mam Ją smarować i ponowna kontrola, lekarka zastanawiam się gdzie Ona mogła to chwycić bo tez od zwierząt a my nie mamy :ico_noniewiem: jak w piątek będzie oki to po niedzieli szczepimy :ico_sorki: nocka była nawet w miarę, mała miała pobudki tak co 2 godzinki ale dostawała smoka i zasypiała :ico_sorki:
Źle się dzieje między nami.
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

ja dziś ugotowałam zupkę ale same warzywa + kaszka + masełko, jak iza jadła to w szoku byłam tyle to Ona jeszcze nie zjadła nigdy :ico_oczko: wyszło mi 13 słoików ale takich od koncentratu, studzą się i do zamrażarki a właśnie - przykrywacie je? zakręcacie?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 mar 2012, 15:32

mam Ją smarować
A czym smarujesz?
ja dziś ugotowałam zupkę ale same warzywa + kaszka + masełko
A jaką kasze dajesz?

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 mar 2012, 15:47

kwiatunio napisał/a:
mam Ją smarować

A czym smarujesz?
mam specjalny krem robiony i maść na liszaje ze sterydami ale nie pamiętam nazwy a nie chce iść do sypialni bo Izunia śpi :ico_sorki:
wiatunio napisał/a:
ja dziś ugotowałam zupkę ale same warzywa + kaszka + masełko

A jaką kasze dajesz?
zwykłą mannę :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość