eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

12 mar 2012, 14:05

Hej, a ja ostatnio weny do pisania nie mam, ale co jakiś czas wpadam na czytanko żeby wiedzieć co i jak :ico_oczko: Pogoda taka nijaka i to chyba przez to humor do bani :ico_zly:
Dziewczynki cudne zdjęcia dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ha a jeszcze niedawno brzuchy wklejałyśmy :-D :-D

U nas ok. Zaliczylam w koncu poporodową wizyte u ginka i wszystko dobrze , w ramach antykoncepcji namówil mnie jednak żeby spróbować z tabletkami anty ("Azalia"), dzis jade wykupic pierwsze opakowanie ,zobaczymy jak sie po nich bede czula :ico_noniewiem:
Mój synuś dziś podczas wygłupów pierwszy raz się roześmiał ale tak z głosem wyszło mu takie słodkie hehehe :ico_haha_02: a mi aż łezki stanęły w oczach :ico_puknij: :ico_haha_02:

[ Dodano: 12-03-2012, 13:19 ]
kaja niech cie mąż jakąś mascią rozgrzewającą nasmaruje, moze troce cię pusci :ico_noniewiem:
Udalo mi sie ogarnac mieszkanie, puscic prania. Pomimo ze mala ciagle sie mnie domaga i cycusia..._
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to sie nazywa obrotna mamusia :-) u mnie pranie w pralce a mnie sie nawet wlaczyc nie chce :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 12-03-2012, 13:24 ]
Gabi zdrowka dla Emilki i trzymam kciuki zeby Lili sie nie zaraziła , znasz syrop rubital? bo mi kumpela go poleciła na początki infekcji, chce go olkow kupic

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

12 mar 2012, 18:16

dzwoneczek, kaja kochani sa wasi chlopcy :ico_brawa_01:

gabi zdrowka dla Emi cos chyba ci czesto choruje ostatnio :ico_sorki:

kaja dziewczyny dobrze pisza masaz dziala cuda

eska cudne uczucie jak dziecko sie tak cieszy, ja juz jestem szczesliwa jak wogole sie usmiecha a co dopiero jak zacznie jak Kubus

a u nas lato Obrazek pelna geba, w krotkim rekawku mozna chodzic, wiec dostalam energi na posprzatanie domu, zrobilam pranie, posiedzialam troszke na ogrodku Obrazek zyc nie umierac
bylam tez w panstwowej przychodni na 6 tygodni sprawdzenia i prawdopodobnie czeka mnie operacja podniesienia tej przedniej scianki pochwy ale to dopiero za 6 miesiecy, ale wazne ze cos mi z tym zrobia, duzo spokojniejsza jestem

aha nie moze byc tez tak kolorowo, bo jak, dzis dostalismy list z councilu tj tak jakby spoldzielnia mieszkaniowa, ze sasiad sie skarzy ze plot ktory jest miedzy nim a nami jest powalony i mamy go zrobic bo on nalezy do nas, ale nie napisal im dlaczego jest powalony, a mianowicie w zeszym roku zaczepil sobie sznur z praniem o nasz plot i to pod wplywec ciezaru zwalilo plot, wiec czyja to wina, :ico_zly: zepsol to niech naprawia, jutro M wybiera sie do sasiada

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 mar 2012, 19:55

Hejka

U nas też pogoda do bani ale spacerek zaliczylismy :-)
Mam nadzieję że tak jak zapowiadają zrobi się wkońcu ładnie bo w niedzielę mamy chrzciny :-D

Borys mi zaczyna mało spać w ciągu dnia. Jak pospi 1,5-2h w ciągu dnia to jest dobrze :ico_szoking:no ale Emilka też tak miała.
gabi zdrowka dla Emilki
eska rubital to na kaszel syropek :-)
beatka zazdroszcze pogody :-)
mad trzymam kciuki za jutrzejsze szczepienie

No i narazie tyle bo młody wzywa

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

12 mar 2012, 19:56

Gabi to moze mi sie tak zdawalo ze czesto choruje , bo czas tak leci, ze wydaje sie jak by to dopiero bylo

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 mar 2012, 21:37

Beatka78, zazdroszcze slonka i cieplutkiej pogody. Ale w Polsce tez cieple dni nadchodza - tak wskazuje prognoza dlugoterminowa :-) Takze Aga26 jest szansa na ladny weekend :-)

Gabi, zdroweczka dla Twoich dziewczyn !! i wytrwalosci dla Ciebie.
eSKa, ja musze miec wene na sprzatanko i dzisiaj mialam. Najlepiej jak wstaniemy o 7 wtedy mala jak poje to sobie lezy i zajmuje soba a ja moge dzialac :-)

Ciekawe jak Martyśka zniesie szczepienie jutro.
Zastanawiam sie bo na roczce brzydko jej sie goi ta ranka po gruzlicy i beda ja tez w ta sama raczke kluc ? :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 mar 2012, 21:56

te szczepienia w nóżkę są.
To tyle dobrze...
Zdecydowalismy sie na te 5w1 jednak.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 mar 2012, 22:38

Gabi, tyle przesypia za cały dzień łącznie. Z resztą Emilka robiła dokładnie tak samo a jak skończyła 1,5 roku nie spała już wogóle w ciągu dnia. Także coś mi się wydaje że z Borysiem będzie podobnie :-)
Mad., to i tak będziecie mieć jutro 2 kłócia bo jeszcze wzw. Ale oba są w nóżke. My też bedziemy szczepic tą szczepionką 5w1 bo póki co Borys miał tylko wzw. Reszta po kontroli neurologicznej.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

12 mar 2012, 23:31

Aga26 moj Patryś też mniej wiecej tyle sypia w ciągu dnia...a jak nie spi to je i czasem rozrabia;)

beatka78...alez zazdroszczę pogody...u nas jesiennie:(

mad
powodzenia na szczepieniu

eska
...super ze wszystko w porzadku...ja wybieram sie na taką wizyte w piątek...i też muszę o jakąś antykoncepcję poprosic...

u nas nocki juz sie porpawiły...i do pierwszej pobudki śpi okolo 5 godzin. :ico_sorki: ..i jestem z tego powodu heppy :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

13 mar 2012, 10:49

dzwoneczek82, no właśnie Borys ma podobnie. Jak nie śpi to najchętniej na cycku by wisiał non stop :ico_oczko:

To u nas pobudki standardowo o 1, 3 i 5. Potem spalismy do 8.30 :-)

Dzisiaj na 14.30 idę do gina na przegląd. Tak myślę że jak nie będzie padać to wyjdę wcześniej i od razu spacerek z dzieciakami zalicze :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

13 mar 2012, 10:51

hej

moja Lena w ciągu dnia robi sobie drzemki 15-30 minutowe a w miedzy czasie jak nie spi to na łapkach u mamusi wisi bo inaczej jest ryk :ico_olaboga: ale nocki już coraz lepsze :ico_sorki:

katarek juz coraz mniejszy ,wiec jest perspektywa,że niedługo wyjdziemy z tego ciągłego chorowania :ico_sorki: chociaż całą niedzielę nam przepłakała z resztą wczoraj nie było lepiej ale wydaje mi się że to brzuszek :ico_placzek:

coś Iki dawno nie było :ico_noniewiem: pewnie ma urwanie głowy z 4 dzieciaczków

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość