wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 mar 2012, 15:53

jestesmy z mezem 2.5roku po slubie a ja 1.5 roku chodze w ciazy. juz mam dosc.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 mar 2012, 16:06

Qanchita, GRATULUJE SYNKA!!!!!!Napisz mi jeszcze raz jakie imie bo gdzies sie pogubilam :ico_wstydzioch:

:ico_brawa_01: dla dziewczyn za skonczone tygodnie

U nas imprezka udana :ico_oczko: jak tylko zgram fotki od siostry to cos wstawie :ico_oczko:
No i juz nie pamietam co mialam jeszcze napisac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 mar 2012, 16:56

Aniula, jeśli lekarz ma racje to będzie Tymoteusz :-)
A już się tak przyzwyczaiłam, że często mówiąc o brzuszku używałam formy żeńskiej :ico_wstydzioch:
I czekam na te fotki!!!!
No, ja z perspektywy skończonych 3 urodzin prze córkę uważam, żę magiczna granica to 3 lata. Teraz jest super :)
To jeszcze tylko rok :ico_sorki: Bo teraz przechodzimy bunt 2-latka (trwa już kilka miesięcy). W ogóle Jolka jak w kalejdoskopie :ico_szoking: Potrafi 3/4 dnia być tak cudowna i kochana że aż płakać z radości się chce a za chwile tak mnie z równowagi wyprowadzi że sił brak :ico_olaboga:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

13 mar 2012, 17:18

Wiśnia, wierzę że masz dość :ico_pocieszyciel: ale z drugiej strony będziesz już miała z głowy - odchowasz swkje Królewny, a ona będą miały fajny kontakt ze sobą :-)

Quanchita, ja też się boję tego buntu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

13 mar 2012, 17:34

Witam :-)
Już po wizycie i jajeczka nam nie urosły :-D czyli już mogę świętowac córeczkę już 3 razy mówił dziewczynka :509: dzidzia waży 540g ma 22 cm długości i lekarz powiedział ze idealnie komponuje się w swoj wiek ciązowy :-D ja na plusie od ostatniej wizyty mam 1,6 kg :ico_szoking: więc chyba muszę przejść na jakąś cud diete bo inaczej to już nie bawem toczyć się będę :ico_olaboga: dzidzia narazie ułożona poprzecznie i lekarz stwierdził ze straszna z niej wiercipięta :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: mam nadzieję że to nie przekłada się na okres po za brzuszkowy :ico_nienie: szyjka długa ujście zamknięte dostałam nospę forte bo brzuch mi się stawia wieczorami i lekarz przepisał doraźnie... mocz idealny, glukoza też bardzo dobra więc ogólnie ok... :ico_brawa_01: kurde nie mam nic na obiad wiec musze coś wymyślić... ale jak zrobić coś z niczego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 13-03-2012, 16:37 ]
Aniula super ze imprezka się udała koniecznie wstaw zdjęcia :ico_sorki:

Qanchita a na czym polega bunt dwulatka?

wisnia3006, podziwiam Cię że zdecydowałaś się tak szybko na drugie dziecko ja myślę że napewno 3 lata odczekam...

Jolcia gratuluje kolejnego tygodnia teraz Nam z górki już powinno lecieć a przynajmniej taka mam nadzieję :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 mar 2012, 17:58

wisnia3006, głowa do góry. Może pociesz się tym że raz za razem wyjdziesz z pieluch i za kilka lat będziecie się mogli cieszyć sobą i wspominać jak dobrze że dzieci już odchowane :ico_sorki:
Qanchita a na czym polega bunt dwulatka?
Ło.... wszystko przed Tobą! Za wszelką cenę stara się postawić na swoim, jak nie da się to płacz no i ogólnie jak Ty powiedz TAK to ona na odwrót NIE.
Na szczęście są na to sposoby :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 mar 2012, 18:05

Ło.... wszystko przed Tobą! Za wszelką cenę stara się postawić na swoim, jak nie da się to płacz no i ogólnie jak Ty powiedz TAK to ona na odwrót NIE.
Na szczęście są na to sposoby
u nas tez bunt dzis na spacerze zaczela mi sie rzucac bo ona chce na ulice wejsc a samochodow pelno. ludzi sie na mnie patrzyli jak na jakas glupia i musialam ja wziasc na rece(16kg) bo juz nie mialam sily

[ Dodano: 13-03-2012, 17:07 ]
wisnia3006, podziwiam Cię że zdecydowałaś się tak szybko na drugie dziecko
hehhe to nie ja zdecydowalam tylko raczej zycie. moj blad bo niczym sie nie zabezpieczalismy. tez chcialam 2 dziecko za 3-4 lata ale wyszlo jak wyszlo. jestem mloda mamusia bo dopiero w czerwcu koncze 24 lata

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

13 mar 2012, 18:12

wisnia3006, no cóż to faktycznie zycie zdecydowało za Ciebie ja napewno jakieś tablety albo gumy bo nafarta to nie ma co liczyć... Jedyny plus u Ciebie to taki ze już będziesz mieć odchowane i tylko raz w pieluchach a dłużej...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 mar 2012, 18:13

jestem mloda mamusia bo dopiero w czerwcu koncze 24 lata
To tym bardziej...za kilka lat będziesz jeszcze młodą kobietką z odchowanymi dzieciakami. Drugą młodość zaczniesz :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 mar 2012, 18:27

Za wszelką cenę stara się postawić na swoim,
a najgorsze w tym wszystkim że dziecko samo nawet nie wie czego chce. Płacze bo chce pić z kubka, dostaje kubek i płacze bo jednak nie chce :-D
Tomek późno zaczął mówić dopiero w wieku 3 lat. Dlatego jego zachowanie dopiero jak miał 4 latka się poprawiło. Jako 3 latek ciągle chodziliśmy na skargi do przedszkola bo bił dzieci :ico_zly: Za to teraz jest kochany synek da się mu wytłumaczyć itp chociaż i tak wpada w szał u dentysty itp :ico_zly:
jestem mloda mamusia bo dopiero w czerwcu koncze 24 lata
potem za to będzie z górki :ico_sorki: Twoje koleżanki będą w pieluchach a Ty już odchowane dzieci będziesz miała :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość