wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 mar 2012, 18:44

potem za to będzie z górki Twoje koleżanki będą w pieluchach
mam nadzieje bo w tym roku bronie swoja prace mgr i mam nadzieje isc do pracy. bo juz swira dostaje w tym domu

[ Dodano: 13-03-2012, 17:45 ]
ale powiem wam ze moj maz ma 4 rodzenstwa najstarsza siostra ma 43 lata i fajnie jest jechac i spotkac sie z rodzina. a ja mam tylko jednego brata ale dziekuje mamie ze nie jestem jedynaczka

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 mar 2012, 19:11

no wiec u nas tak : no zapalenie oskrzeli dostalam antybiotyk i nakaz lezenia. Czuje sie tak zle,ze szkoda gadac. Caly czas gorączka,bol glowy,bol klatki piersiowej i straaaszne dusznosci...a nic przeciwbolowego wziac nie moge. Lekarz zabronil Tylko antybiotyk plus domowe syropy...
I tak razem z mezem lezymy w lozku chorzy jak nie wiem i nie ma sie kto nami zaopiekowac :ico_chory: :ico_placzek:
Doczytam Was potem - wracam do lozka...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 mar 2012, 19:14

wisnia3006, to widzę że na dwójce nie masz zamiaru kończyć :ico_haha_01:
chociaż i tak wpada w szał u dentysty itp :ico_zly:
To wybaczalne w każdym wieku :ico_wstydzioch:
Jako 3 latek ciągle chodziliśmy na skargi do przedszkola bo bił dzieci :ico_zly:
No moja tez takie numery odstawia :ico_zly: Ale nie dla wszystkich jest taka...szczególnie jedną kuzynkę sobie upatrzyła i ja terroryzuje a ta jak tylko ją dotknie to skarży i ryczy. Może jakby jej raz oddała to byłby spokój :ico_noniewiem:
Gadać zaczęła bardzo szybko bo od 1,5 roku. Teraz już można się z nią dogadać bo opowiada całymi zdaniami ale co ma za uszami to ma!

[ Dodano: 13-03-2012, 18:16 ]
Madleine, zdrówka :ico_sorki:
Wiem że jak facet chory to prawie kaplica w domu ale niech się koleś bierze w garść bo przecież głową rodziny za chwilkę zostanie :ico_nienie:
Wstawać i dbać o ciężarną żonkę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 mar 2012, 19:56

Qanchita, dobrze widzę że synek u Ciebie :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wita was największy leniuch świata :-D dostaję jobla od leżenia ale ciągle sobie wmawiam że już nigdy nie będę miała tyle czasu na leniuchowanie to musze sobie odbić za to co mnie czeka. za 2 tyg wizyta i zobaczymy jak tam moje podwozie

Madleine, zdrówka życzę! :ico_sorki:

nic więcej nie wyłapałam, wybaczcie :ico_sorki:

ogólnie czuję sie dobrze tylko wszystko z leżenia boli :ico_chory:

a, co do buntu dwulatka- ponoć czasem trwa do 18tki :ico_haha_01: u nas tak sie zapowiada :ico_oczko:

wczoraj łóżeczko przyszło i moi faceci już poskręcali, pacanki dwa. stoi i się kurzy :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 mar 2012, 20:02

Wiem że jak facet chory to prawie kaplica w domu ale niech się koleś bierze w garść bo przecież głową rodziny za chwilkę zostanie
Wstawać i dbać o ciężarną żonkę
na szczescie pomimo ,ze on tak samo mocno chory to opiekuje się ( a przynajmniej sie stara) przynosi oklady i herbatki :) tylko najgorszy jest ten potworny bol glowy,ani spac ani funkcjonowac :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

13 mar 2012, 20:11

Madleine, zdróweczka! :ico_sorki:

Marta, dobrze, że łóżeczko już skręcone - wywietrzeje z nowości zanim dziedzia sie urodzi :ico_oczko: A Ty wypoczywaj jeśli masz jak - wypoczywaj!!! :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 mar 2012, 20:17

julchik22, oj, przy juniorze łatwonie jest, dziś mnie ładnie parę razy wkurzył ale ogólnie ma powiedziane że ja wstawać nie mogę i jakos chłopak sobie radzi zazwyczaj :ico_oczko:
pisałyście coś o tym że ciąża nie jest dla was fajnym stanem. ja tak czułam w Iszej, uważałam że to koszmar jakiś, najpierw wymioty, potem czułam sie jak hipopotam. Tą ciążę znoszę ic\naczej, może dlatego że to moja ostatnia (planowana :ico_oczko: ). jestem bardziej wyciszona i poza okresami kiedy wkręcam sobie różne choróbska (ale u mnie to norma :ico_oczko: ) to po prostu żyję w tym moim legowisku, gadam do brzuchola i czekam do maja. skonczę 37tcto lece na porodówke :-D i tego planu się trzymam. przysmyku wydawało mi się że jak urodze to będzie raj i idylla a wtedy dopiero zaczęły się rózne problemy i trwały mniej wiecej rok. Tak więc teraz marzy mi się jedno- zdrówko.
No ,poklikałam i już wracam do legowiska :ico_haha_02:

mazinho
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 13 mar 2012, 20:10

Brak popędu

13 mar 2012, 20:30

reklama na forum bez zgody administratora jest niezgodna z regulaminem!!
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 11:11 przez mazinho, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

13 mar 2012, 20:39

Marta super ze się dobrze czujesz i znajdujesz chwilkę na zajerzenie do Nas. Te Twoje chłopaki to spieszą się z przygotowaniami :ico_szoking:

Madleine kochana kuruj się dla siebie i bąbla a mąż niech pomaga od czegoś jest :-)

dziewczyny dostałam nospę forte na stawianie się brzucha i na lekkie skurczyki oczywiscie doraźnie ale juz czuję ze dzisiaj musze zarzyć bo znowu brzuch jak balon a twardy jak piłka... i o połowę większy

wklejam kilka foteczek ciuszkami księżniczkowymi które dostałam od brata i bratowej
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i mały hit sukienka w arbuziki i truskaweczki w kompleciku z majtusiami :-D
Obrazek

[ Dodano: 13-03-2012, 19:40 ]
to wszystko z Primarku z Anglii

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 mar 2012, 20:57

to wszystko z Primarku z Anglii
mój ulubiony sklep jak tam byłam :-D
dobranoc kochane, zjadłam kolację i leżakuję

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość