Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

14 mar 2012, 12:00

Obrazek Obrazek

Mad moj M taki sam uparty, i tez czekam kiedy przyjdzie zadzumiony

Gabi zdrowka dla Emilki :ico_sorki:

Kaja widzisz juz jakies efekty po silowni, waga ci leci?

Hania dalej cudna i daje mamusi wypoczac w nocy, choc dzis sie obudzila o 4.00 pierwsza pobudka od 21.00 i spi do teraz a u nas juz 10.00 :ico_szoking: czyli juz 6h spi, kurde moze cos jej jest, bo w dzien tez mi ladnie spi :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 mar 2012, 12:03

Beatka78, jak dzieci slabo przybieraja na wadze to nie powinno sie w dzien pozwalac niby tak duzo spac :ico_noniewiem:

Oho... moja sie obudzila lecimy na cycusia ;-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 mar 2012, 12:15

Beatka78, hehe nie śpi źle, za dużo śpi też niedobrze :-) nam matkom nigdy się niedogodzi :-) nic jej nie jest. Może skok rozwojowy jej się zbliża.
Gabi zdrówka dla Emilki
Mad mój też taki uparciuch, od tygodnia w samej bluzie goni.
Maka Hehe mnie lekarz powiedział że Borys ma kilogramowy nadwage :-)

U nas w nocy Borys dał do wiwatu. Od 2 nie spal. Myślałam na początku że to kolka ale jak dostawilam go do cyca to od razu łapał i jadł po czym wszystko zwracał. Myślę że albo byl przejedzony albo to był jakiś błąd zywieniowy.

[ Dodano: 14-03-2012, 11:17 ]
No i jeszcze stawiam :ico_tort: za 2 miesiące Borysia :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 mar 2012, 13:00

Puscilam Martynce karuzelke taka plastikowa zwykla i normalnie dziecka nie ma :-D :-D :-D
Dostalam wreszcie zasilek macierzynski ! Co sie naczekac trzeba bylo to moje, ale jest :-)
mój też taki uparciuch, od tygodnia w samej bluzie goni.
Postrasz go za wczasu ;-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

14 mar 2012, 13:01

Kaja widzisz juz jakies efekty po silowni, waga ci leci?
Beatka na wadze nie widać specjalnie efektów ale uda biodra i talia to i owszem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a w sumie to mnie najbardziej cieszy bo waga pomału też będzie znikać :ico_haha_02:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Boryska za 2 miesiące :ico_haha_02:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

14 mar 2012, 13:51

No i jeszcze stawiam za 2 miesiące Borysia
Bravo!!!! Tylko smutne że ten czas aż tak szybko leci!!!
Beatka- faktycznie dzieci mi pomagają, Sylwia już czyta siostrze, a Damian miał z nia juz dobry kontakt jak była w brzuszku, teraz też potrafi ją wspaniale uspokoic, ale przy okazji to niezle ja równiez dręczą, bo o noszenie na rękach to sie prawie biją;)
Co do wagi to moja Ola urodzona z waga 3760, tez bardzo dużo straciła, bo najniższa waga to 3410, jak wychodziłyśmy ze szpitala, tez niewiele przybrała, bo miała 3570, teraz mi sie wydaje że powinno byc w normie , ale jutro zobaczymy, bo mamy wizytę u rodzinnego lekarza.
czy jak dajecie dzieciom sztuczne melako, to potem chętnie pija z piersi, bo trochę sie tego boję. Za 2 tygodnie mam zjazd na studach na któy sie wybieram i nie wiem co zrobić, ściagać i mrozić czy tez kupić mleczko i dawać sztuczne???

[ Dodano: 14-03-2012, 12:52 ]
A i dziękuję za komplementy co do zjęcia:)

[ Dodano: 14-03-2012, 12:53 ]
Puscilam Martynce karuzelke taka plastikowa zwykla i normalnie dziecka nie ma
Dostalam wreszcie zasilek macierzynski ! Co sie naczekac trzeba bylo to moje, ale jest
fajnie, ze Martynkaumie sie już czymś zająć:)
Mi jeszcze Zus nie wypłacił za zwolnienie:(

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 mar 2012, 13:59

Za 2 tygodnie mam zjazd na studach na któy sie wybieram i nie wiem co zrobić, ściagać i mrozić czy tez kupić mleczko i dawać sztuczne???
Jasne że ściągac jeśli masz tyle pokarmu :-) Wiadomo MM wygodniejsze ale jesli mleczko masz to szkoda podawac sztuczne.

Kasiaa25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:04

14 mar 2012, 14:10

Cześć dziewczyny, można do Was dołączyć??
Jestem mamą 3,5-latka i 2 tygodniowej Wiktorii

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

14 mar 2012, 14:13

witam

Beatka78, ja tez słyszałam ze jak mało dzieci przybywaja na wadze to częściej trzeba je budzić...do karmienia...moze warto zapytac sie pediatry...
No i jeszcze stawiam :ico_tort: za 2 miesiące Borysia :-D
brawo, brawo, brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czy jak dajecie dzieciom sztuczne melako, to potem chętnie pija z piersi, bo trochę sie tego boję.
mojemu to nie robi róznicy...ciągnie i cyca i butlę :ico_oczko: Dawid tak samo...choc wiem ze sa też takie dzieci, ktore do butli w mig sie przyzwyczajają.

Patryk w szpitalu spadł do wagi 2600...a wychodzilismy ze szpitala z wagą 2820

a my wróciliśmy z poradni rechabilitacyjnej...bedziemy jeździć na ćwiczenia..bo jak to pani doktor powiedziała "jest taki wcześniakowaty" :-)

bylismy również u naszej pediatry...mały waży już 5100 (a tydzień temu przeciez 4520) :ico_szoking: :ico_olaboga: powiedziałam jej ze non stop by jadł i ze wieczorem to mam takie cycy flakowate ze ssąc Patryk sie wścieka , płacze i ciąga cycę... :ico_zly: ze musze dac butle po kąpieli bo by mi nie zasnął...poparła ten pomysł...ech...i Dawid taki był i teraz Patryk wiecznie głodny... :ico_olaboga: .

[ Dodano: 14-03-2012, 13:17 ]
zrobić, ściagać i mrozić czy tez kupić mleczko i dawać sztuczne???
jak masz duzo...to ściągac i mrozić :-D tak robiłam gdy był mniejszy...teraz to już nie ściągam bo wszystko co wyssysa jak wampir :ico_olaboga: :-D

Kasiaa25, pewnie ze tak..zapraszamy...mnie dziewczyny tez przygarnęły...bo ja powinnam rodzić dopiero w marcu :-D

[ Dodano: 14-03-2012, 13:21 ]
Beatka78, a jak chłopcy ci spali??? bo ja sie często zastanawiam czy dziewczynki nie sa spokojniejsze o wiele od chłopców...bo moje chłopaki to nigdy dobrze mi nie spali w nocy... :ico_szoking: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 mar 2012, 14:31

Kasiaa25, witaj wśród nas :ico_brawa_01:
agasio, jak masz pokarmu na tyle to jasne że odciagaj. Co do jedzenia to u nas tak jak u dzwoneczka, nieważne z czego je, ważne żeby lecialo :-)
Mad., fajnie że Martynka się zainteresowała karuzela :ico_brawa_01: teraz to coraz więcej zacznie nasze dzieciaczki interesować :-) Borys np. bardzo lubi oglądać z Emilka bajki :-)
kaja zazdroszcze Ci tej siłowni :ico_oczko:


Zaliczylismy przed chwilka pierwszą kupkę "po pachy" normalnie niewiedzialam jak się zabrać za czyszczenie :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości