Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 mar 2012, 22:01

Kasiala, ciuszki boskie :)
Dziewczyny musialam wziac apap,takiego bolu glowy nie zycze nikomu,swiatlowstret,bol przy kazdym ruchu taki ze myslalam,ze zemdleje... do tego goraczka 39...
Teraz jest troche lepiej.mam nadzieje,ze ta 1 tabletka dzidzi nie zaszkodzi :ico_wstydzioch:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 mar 2012, 22:03

mój ulubiony sklep jak tam byłam :-D
też lubię :ico_brawa_01: ostatnio jak u koleżanki w Irlandii bylam to też się obkupiłam tam :ico_brawa_01:

Madleine odpoczywaj dużo :ico_sorki: :ico_sorki: a ap ap może weź? Mi lekarz powiedział jak byłam przeziębiona bym brała.

Kasiala, śliczne ubranka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja się muszę zabrać za porządki by zobaczyć co ja mam z ubranek i nie tylko a co nie. Tylko tak mi się nie chce do tego zabierać. Do tego muszę porządki u siebie w szafie zrobić by zrobić miejsce na ubranka dla dziecka.

[ Dodano: 13-03-2012, 21:04 ]
mam nadzieje,ze ta 1 tabletka dzidzi nie zaszkodzi :ico_wstydzioch:
na pewno nie :ico_sorki: mi właśnie lekarz kazał brać.

[ Dodano: 13-03-2012, 21:05 ]
tylko leków na ibuprofenie nie bierz. Na paracetamolu można.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 mar 2012, 22:07

na pewno nie mi właśnie lekarz kazał brać.

[ Dodano: 13-03-2012, 21:05 ]
tylko leków na ibuprofenie nie bierz. Na paracetamolu można.
No wlasnie mi lekarz zabronil brac jakichkolwiek przeciwbolowych ( chyba ze goraczka bedzie bardzo wysoka) ale widocznie co lekarz to inna opinia. Dobrze,ze jednak mozna bo bym chyba umarla z bolu bez tej tabletki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 mar 2012, 22:42

Marta leniuchuj sobie ile się da :ico_oczko: Fajnie że dobrze się czujesz!

Kasiala, słodkie te ubranka. Te bodziaki wyglądają na bardzo wygodne:)
do tego goraczka 39...
Teraz jest troche lepiej.mam nadzieje,ze ta 1 tabletka dzidzi nie zaszkodzi :ico_wstydzioch:
Wysoka temperatura może zaszkodzić o wiele bardziej niż ta tabletka apap'u :ico_sorki:
Dobrze że wzięłaś:)

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

14 mar 2012, 07:30

Marta26, super że się odezwałaś :-) wracaj do zdrowia :-)

Madleine, Ty się grzej w łóżeczku ile tylko możesz.. ja wczoraj położyłam się o 20 i tak przespałam całą noc i zapomniałam antybiotyku wziąć, jednego i drugiego :ico_placzek: a taka słaba byłam .. w dodatku tej choroby mi się opryszczka robi na ustach... jak zawsze jak mam osłabiony organizm :ico_olaboga:

Kasiala, no te ciuszki super, takie dziewczęce :ico_brawa_01:

ja dopiero w poniedziałek będę wiedziała co tam się w brzuszku kryje, to wezmę się za zakupy :-) bo jak narazie to mam wszystko w takich neutralnych kolorach:)

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dzisiaj stawiam mojego urodzinowego torcika:) ja to dopiero młoda mama będę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a znam taką dziewczynę, co jeszcze 18 lat nie skończyła i już w szóstym miesiącu jest z drugim dzieckiem :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

w ogólę cos w tej miejscowości co wcześniej mieszkałam to jakaś moda na 17-letnie matki wyskoczyłą :ico_olaboga:

[ Dodano: 14-03-2012, 06:32 ]
WSTAWAĆ MAMUSIE :ico_haha_01: SZKODA DNIA :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
to tylko ja ostatnio taki ranny ptaszek :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

14 mar 2012, 09:22

Marta, fajnie że dobrze się czujesz i że Syna masz wyrozumiałego! :-)

Madleine, zdróweczka dla Ciebie! nie przejmuj się tą tabletką - na pewno nie zaszkodzi - odpoczywaj, kuruj sie :ico_sorki:

Kasiala, ciuszki są przecudowne! :ico_brawa_01: Myślę że przyda Wam się ta przytulanka różowa. My właśnie planujemy taką zakupić dla drugiego dziecka. Dawiś upodobał sobie taki kocyk, bez którego ani rusz - no nie zaśnie i już. Jak byliśmy nad morzem i jechał w wózku, to niewiadomo kiedy zgubiliśmy ten kocyk :ico_olaboga: Jaka to była tragedia!!! Dziecko przez kilka dni miało problemy z zasypianiem bo nie było ulubionej miziałki. Ledwo znalazłam podobny, który na początku nie chciał zaakceptować. Dlatego teraz planuje zakup od razu kilku takich małych przytulasek :ico_oczko:

Malinowa, wszytskiego najlepszego dla Ciebie! Przede wszystkim dobrego samopoczucia w ciąży, łatwego rozwiązania i zdrowego Dzidziusia! :ico_prezent:

[ Dodano: 14-03-2012, 08:26 ]
U nas szaro-buro i deszczowo, więc dzisiaj zaserwowałam sobie kawkę od rana żeby uniknąć tego potwornego bólu głowy co miałam wczoraj, bo jak już rozboli, to kawa nie pomaga....

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 mar 2012, 10:26

hej dziewczyny
ja dopiero w poniedziałek będę wiedziała co tam się w brzuszku kryje
ja obstawiam chłopaka :ico_haha_01:

malinowa wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dużo zdrowia szczęścia, łatwego porodu i wszystkiego co sobie wymarzysz.

A ja zaraziłam się od kasiali :ico_placzek: teraz raczę się śliwkami suszonymi brzuch mnie boli no i spory czas się nie załatwiałam :ico_placzek: jak po śliwkach nie pójdzie to zrobię taki zestaw na noc jak ona zrobiła.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 mar 2012, 12:21

Witam:)

Ja dziś lekko skrępowana bo mi malarz ścianę w salonie maluje i nie mam gdzie się schować :ico_noniewiem:

Malinowapiękny wiek :-) Wszytskiego co najlepsze...szczęścia, zdrowia dla Ciebie i maluszka i samych radości ze zbliżającego się macierzyństwa :ico_prezent:
A ja zaraziłam się od kasiali :ico_placzek: teraz raczę się śliwkami suszonymi brzuch mnie boli no i spory czas się nie załatwiałam :ico_placzek: jak po śliwkach nie pójdzie to zrobię taki zestaw na noc jak ona zrobiła.
Mnie już dopadły te wstydliwe dolegliwości związane z zaparciami. A tu dopiero połowa ciąży...co dopiero będzie przy porodzie :ico_olaboga:

Ok, zwijamy się z Jolką na bilans dwulatków :-D

Do przeczytania później.

Awatar użytkownika
jolcia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2011, 14:56

14 mar 2012, 12:51

Malinowa żeyczę Ci tego wszystkiego czego tylko sobie zapragniesz. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

14 mar 2012, 12:53

ja obstawiam chłopaka :ico_haha_01:
ja bym wolała dziewczynkę, ale z drugiej strony na chłopczyka będę miała duuuuużo ciuszków itp :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość