Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

14 mar 2012, 12:07

Witajcie :-) ostatnio nie miałam czasu ani chęci na nic... przeziębienie mnie dopadło ale chyba już powoli mija
Koroneczka napisał/a:
rtvce

nie moge rozszyfrowac, :-D ale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maksia za chodzenie :-D
chyba chodzi o coś w stylu szafki pod telewizor :-D tak mi się wydaje

Wybaczcie że mało piszę ale muszę ogarnąć dopiero co mnie tu omija ciekawego więc do później

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 mar 2012, 12:14

Udanych zakupów. My tez jedziemy ale wymienić na większe, a 24 jadę na kiermasz bucików memo w Łodzi.
dzieki
mlodemu zakladasz normane buciki? my narazie nosimy takie szmacianki, miekkie, a bardzo czesto skarpety grubsze, bo Tosia gubi buty
fajnie z tym kiermaszem :ico_brawa_01: a skad Ty sie dowiadujesz o tkich kiermaszach? bo moze u nas tez sa a ja nic nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 mar 2012, 13:07

witam

coś mi internet dzisiaj szaleje :ico_noniewiem:

mała po 7 wstała dzisiaj to nawet jest ok,już po pierwszej drzemce,teraz siedzi i się bawi :-) wczoraj od chrzestnego dostała cymbałki,2 sukieneczki i 2 opaski :-D :ico_brawa_01: Hania przy okazji też opaskę i pantofelki,ale kurcze za małe,źle babka zmierzyła w sklepie i mają je wymienić :ico_sorki:

na obiad dzisiaj ogórkowa już ugotowana :-D

mój z moim bratem do lasu poszli drzewo robić,wrócą koło 15 :-)

emilia7895, udanych zakupów :-) Milena nosi buciki na dwór,mam pierwsze adidaski po Hani jakie jej moja mama kupiła i jak idziemy na dwór to zakładam,są niecały 1 cm większe,chyba 7 mm,to jest ok,przynajmniej jak na dwór idziemy to może podreptać :-)
no i brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny ząbek

Mariola_Larose, pisz co u ciebie :-)

Murchinson ja też :ico_kawa: poproszę :-)

Milena uczy się w końcu siadać z pozycji stojącej,już dawno upadku nie było na głowę i całe szczęście :ico_sorki: tak fajnie wygląda jakby przysiady robiła i dopiero po którymś razie siada :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 mar 2012, 13:49

mlodemu zakladasz normane buciki? my narazie nosimy takie szmacianki, miekkie, a bardzo czesto skarpety grubsze, bo Tosia gubi buty
Nie, po mieszkaniu chodzi w takich grubszych skarpetkach z abs-em (cała stopa zasilikowana). Buciki z myślą o cieplejszych dniach jak już kombinezonu nie będziemy zakładać.
a skad Ty sie dowiadujesz o tkich kiermaszach?
Z ich strony, już wysyłam Ci adres.
są niecały 1 cm większe,chyba 7 mm,to jest ok,przynajmniej jak na dwór idziemy to może podreptać :-)
Ja właśnie kupiłam chyba ciut za małe i chcę sprawdzić rozmiar większy.

[ Dodano: 14-03-2012, 12:52 ]
Zmykam bo młody już wstał-spał od 9 :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 mar 2012, 14:00

Buciki z myślą o cieplejszych dniach jak już kombinezonu nie będziemy zakładać.
to wy jeszcze w kombinezonie?
u nas to Milena całą zimę kombinezonu na sobie nie miała,nie dość że oba za duże były...to jak mrozy było to nie wychodziłam na dwór :-D
spał od 9
wow :ico_szoking: ładnie sobie pospał :ico_brawa_01:

my właśnie obiadek jemy i chyba zaraz na spacer pójdziemy :-)

internet już mnie kwurza,jak go rzucę o ścianę to nie będzie co zbierać :ico_zly: :ico_zly: zrezygnuję z tego orange bo za dużo nerwów tracę,najwyżej na 2 miechy zniknę z życia internetowego :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 mar 2012, 17:55

hej

u nas Filip kombinezon w grudniu nosil bo szczyt jego rozrostu nastapil w styczniu i przestal w niego wchodzic a ze mam 3 komplty kurtek ze spodniami drugiego kombinezonu juz nie zakladalam. Butki tez mu kupilismy i jak wychodzil na swoje nieliczne spacery to mogl dreptac.

My dzis na pogrzebi rano bylismy a jutro jedziemy do ambasady we Wroclawiu bo im jakiegos papierka brakuje i dopiero ruszy sprawa aktualizacji naszego obywatelstwa.

Babcia zdecydowala ze zabiera dziadka do domu. Dzis ma komisje czy mieszkanie sie nadaje i jesli sie zgodza to juz niedlugo dziadek wraz z cala swoja aparatura bedzie u siebie. Stwierdzili ze skoro i tak umiera to nich to bedzie w domu a nie w hospicjum, ktore wycenili sobie na 6500 E za miesiac :ico_szoking:

[ Dodano: 14-03-2012, 16:56 ]
emilia7895, :ico_brawa_01: za zebulka

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 mar 2012, 19:57

to wy jeszcze w kombinezonie?
Tak. Przynajmniej wiem, że nigdzie małego nie podwieje, nie jest zimno i nie meczy się w butach w czasie snu (on właściwie każdy spacer przesypia). Największy mróz przy jakim my wychodziliśmy to -8, w śpiworku miał cieplutko jak w ulu, za gorąco też nie bo inaczej wrzask byłby na maksa.
u nas Filip kombinezon w grudniu nosil bo szczyt jego rozrostu nastapil w styczniu i przestal w niego wchodzic a ze mam 3 komplty kurtek ze spodniami drugiego kombinezonu juz nie zakladalam.Butki tez mu kupilismy i jak wychodzil na swoje nieliczne spacery to mogl dreptac.
Mateusz miał 2 kombinezony-jeden nosił do grudnia, drugi do teraz. Nie chodził więc nie było sensu kupować buty.
Stwierdzili ze skoro i tak umiera to nich to bedzie w domu a nie w hospicjum,
:ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 mar 2012, 20:29

jutro jedziemy do ambasady we Wroclawiu bo im jakiegos papierka brakuje i dopiero ruszy sprawa aktualizacji naszego obywatelstwa.
tzn jakiego obywatelstwa?polskiego? :ico_wstydzioch:
Babcia zdecydowala ze zabiera dziadka do domu. Dzis ma komisje czy mieszkanie sie nadaje i jesli sie zgodza to juz niedlugo dziadek wraz z cala swoja aparatura bedzie u siebie. Stwierdzili ze skoro i tak umiera to nich to bedzie w domu a nie w hospicjum, ktore wycenili sobie na 6500 E za miesiac :ico_szoking:
cena za hospicjum :ico_szoking:
współczuję całej sytuacji :ico_pocieszyciel: i jeszcze babcia będzie patrzała jak dziadek umiera w domu,chociaż lepiej w domu niż szpitalu :ico_sorki:
on właściwie każdy spacer przesypia
u nas za to już na spacerze nie ma mowy o spaniu :ico_noniewiem: jak zaśnie to najwyżej na pół godziny
dlatego teraz wychodzę już jak nie ma pory drzemki

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 mar 2012, 20:40

u nas praktycznie w dzien nie ma mowy o spaniu, max 2 godz przez caly dzien i to wlasciwie ten rekord padl dzis ale tez na raty. Ostatnio jak go polozylam o 10 to wstal 12.20 i nie widzialam co sie dzieje budzic go chcialam ale wstal zaraz pozniej sam. Ale takie drzemki to rzadkosc u Filipa. To jest dziecko z serii tych nie spiacych.

aniawlkp86, niemieckiego, a cena naprawde jakas kolosalna. Komisja sie zgodzila, dziadek wroci do domu, w nocy bedzie przy nim pielegniarka i za to bedzie placic odpowiednik naszego NFZtu, nic nie beda placic sami, a tak babcia by zostala bez pieniedzy na zycie bo zabraliby wszystko co ma dziadek, ich ksiazeczki oszczednosciowe i jeszcze by doplacali ok 5 tys

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 mar 2012, 21:05

Komisja sie zgodzila, dziadek wroci do domu, w nocy bedzie przy nim pielegniarka
To dobrze, że dziadek wraca do domu, a babcia będzie miała w nocy kogoś do pomocy.
dlatego teraz wychodzę już jak nie ma pory drzemki
U nas nie ma to znaczenia.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość