Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 mar 2012, 23:04

a co se będę żałowac :ico_haha_01:
- no ba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie wolno nawet sobie odmawiac :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

14 mar 2012, 23:22

ja wiem laski ze w 40 tyg najlepiej ale po co nastawiali mnie najpierw na 38 tydzien, nie?

e, spoko, dam rade :-D

wlasnie pije herbatke z lisci malin plus jakies inne ziolka w tym, specjalna dla kobiet w ciazy i powiem Wam ze jest pyyyszna!

No i pochwale sie Wam a co, dzisiaj ja i moje dzieciaki dostalismy obywatelstwo szwedzkie! szkoda ze wypic nie moge bo lufa bylaby jak nic z tej okazji :ico_haha_01:

[ Dodano: 14-03-2012, 22:23 ]
co do zachcianek to masakrke mam z tymi malinami :ico_puknij: non stop kupuje mrozone i koktaile na maslance robie, takie mega zimne albo lody, albo same wpieprzam, no szok :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 mar 2012, 23:32

ale po co nastawiali mnie najpierw na 38 tydzien, nie?
- dokladnie,mi to samo zrobili w ciazy z Andrzejkiem,lezalam w szpitalu,36 TC skonczony,wystopily przeciwciala,bo konflikt mielismy i mowili,ze jutro beda wywolywac,maz wzial wolne z pracy,przyjechla z torbami,a tu na dyzur przyszedl lekarz i stwierdzil,ze jednak nie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: I sie bujalam do 42 TC do wywolania :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
dostalismy obywatelstwo szwedzkie!
- gratki :ico_oczko:
co do zachcianek to masakrke mam z tymi malinami
- a ja wcoaz wpierdzielam marchew surowa :ico_wstydzioch:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 mar 2012, 00:03

mama_zuzi1980 napisał/a:
dostalismy obywatelstwo szwedzkie!
- gratki :ico_oczko:
dzieki!
mama_zuzi1980 napisał/a:
co do zachcianek to masakrke mam z tymi malinami
- a ja wcoaz wpierdzielam marchew surowa :ico_wstydzioch:
haha musisz miec ladna cere!!!!
Ja ciagle wydlubuje te mini pesteczki z zebow haha

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 mar 2012, 00:46

haha musisz miec ladna cere!!!!
- ja pol biedy,ale to moje dziecko bedzie zolte!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

15 mar 2012, 01:07

pyszne ale ja wiecej niz 4 naraz nie dam rady :ico_oczko:
Ja też nie dałam rady więcej.
lody
Też pochłaniam lody w dużej ilości ale coś mnie ostatnio gardło rano pobolewa, ale się nie poddaje..., ale tylko śmietankowe, inne nie wchodzą w grę :-D

A co do zachcianek to dzisiaj stwierdziłam, że muszę korzystać póki mogę sobie pozwolić bo po porodzie niestety ale będzie trzeba troszeczkę sobie poodmawiać słodkości i takich tam :ico_noniewiem:
No i pochwale sie Wam a co, dzisiaj ja i moje dzieciaki dostalismy obywatelstwo szwedzkie! szkoda ze wypic nie moge bo lufa bylaby jak nic z tej okazji :ico_haha_01:
Ogromne gratulację, oblej to sokiem :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja wiem laski ze w 40 tyg najlepiej ale po co nastawiali mnie najpierw na 38 tydzien, nie?
dokladnie,mi to samo zrobili w ciazy z Andrzejkiem,lezalam w szpitalu,36 TC skonczony,wystopily przeciwciala,bo konflikt mielismy i mowili,ze jutro beda wywolywac,maz wzial wolne z pracy,przyjechla z torbami,a tu na dyzur przyszedl lekarz i stwierdzil,ze jednak nie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: I sie bujalam do 42 TC do wywolania :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
No właśnie, u mnie było tak, że w 35 TC mówił, że szyjka jest już miękka i narobił mi nadzieji i teraz w 40 TC się wkurzam, że nadal nic :ico_zly:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

15 mar 2012, 09:03

iw_rybka napisał/a:
mama_zuzi1980 napisał/a:
co do zachcianek to masakrke mam z tymi malinami
- a ja wcoaz wpierdzielam marchew surowa :ico_wstydzioch:

haha musisz miec ladna cere!!!!
no wiesz, moja koleżanka kilka lat zajadała się marchewkami i popijała Kubusiami to była cała żółta, a chciała być opalona :ico_puknij: wyglądała strasznie :ico_oczko:
No i pochwale sie Wam a co, dzisiaj ja i moje dzieciaki dostalismy obywatelstwo szwedzkie! szkoda ze wypic nie moge bo lufa bylaby jak nic z tej okazji :ico_haha_01:
ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No właśnie, u mnie było tak, że w 35 TC mówił, że szyjka jest już miękka i narobił mi nadzieji i teraz w 40 TC się wkurzam, że nadal nic :ico_zly:
no wiesz, mi w 32tc szyjka skróciła się bardzo, była miękka i w ogóle gin powiedziała że oby wytrzymała do 36tc, a tu niespodzianka, mamy 38 i nic się nie dzieje...

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

15 mar 2012, 09:48

No i pochwale sie Wam a co, dzisiaj ja i moje dzieciaki dostalismy obywatelstwo szwedzkie!
super :ico_brawa_01: gratulacje :ico_haha_02:

Ja Łukasza pzrenosiłam 3 dni praktycznie juz bez szyjki byłam, a miękła od 20 tc......

Ja kurcze nie mam zachcianek, moze to dziecko nie bedzie wybredne - tak sie łudzę :ico_haha_02:
Po śliwki też mam chęc isć, bo jak zachwalane, tzn, ze pyszne :ico_oczko:
A na moich chłopów od rana agresora miałam, aż sie mały popłakał, a stary odpyskował. Bo oni mają czas i wybierają sie jak sójki za morze.... a mnie to tak wnerwia :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

15 mar 2012, 10:47

Witam się pokłuta z rana, jem właśnie i czytam Was...

No i pochwale sie Wam a co, dzisiaj ja i moje dzieciaki dostalismy obywatelstwo szwedzkie! szkoda ze wypic nie moge bo lufa bylaby jak nic z tej okazji :ico_haha_01:
Gratulacje :ico_brawa_01: , to może jakimś sokiem lub jakimś dobrym bezalkoholem :ico_oczko: :-D
biniu_s napisał/a:
No właśnie, u mnie było tak, że w 35 TC mówił, że szyjka jest już miękka i narobił mi nadzieji i teraz w 40 TC się wkurzam, że nadal nic :ico_zly:

no wiesz, mi w 32tc szyjka skróciła się bardzo, była miękka i w ogóle gin powiedziała że oby wytrzymała do 36tc, a tu niespodzianka, mamy 38 i nic się nie dzieje...
ja w pierwszej ciąży miałam od 7 miesiąca ujście otwarte na 3 cm, nic mi nie wolno było robic, paniki tyle że hej, żebym nie rodziła jeszcze bo dziecko malutkie, a urodziłam równy tydz. po terminie - sama bez wsparcia medykamentami i żadnymi ziółkami...
dlatego teraz mimo krążka, też nastawiam się że przenoszę, a tak szczerze to mam nadzieję, że się młody za bardzo nie pośpieszy bo remont przed nami :ico_olaboga:

jaju ale wy smaki robicie tym wypisywaniem o waszych spełnonych zachciankach...
kupiłam śliwki, narazie jem śniadanie i zaraz spróbuję, co do zachcianek to jakoś nie mam, miałam tak że bardzo mnie na cytrusy ciągło, ale ja zawsze lubiłam, a ostatnio jednak mam zachciankę LODY, chodza za mną już od dłuższego czasu i chyba im ulegnę :-D
Ostatnio zmieniony 15 mar 2012, 10:53 przez Myszka_, łącznie zmieniany 1 raz.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 mar 2012, 10:48

Dzien dobry,
Jak po nocy?

Ja spalam tak sobie, bo po tej herbatce strasznie sikalam. Musze ja pic troche wczesniej :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość