Kasiaa25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:04

15 mar 2012, 10:54

Witaj Kasiuu- miło, że do nas dołączyłas, a jeszcze fajniej bo nasze córki urodziły sie tego samego dnia- moja Ola tez z 28 lutego, tylko rodzona SN.
fajnie że jest rówieśnik z tego samego dnia bo widze że tutaj dośc duża rozbieżność :)

Aga26 no własnie tak sobie zaplanowałam bo na weekend mówią już o ok. 20 stopniach, byle tylko nie wiało

musze ogranąc troche nasz bałagan bo za godzine znajoma ma wpaść na chwile, szczerze powiedziawszy to nie mam ochoty na wizyty ale lubię ją a już dość długo zwlekam z tym spotkaniem

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

15 mar 2012, 11:05

hmm Kubulek chyba zasypia a ja poodkurzałam i nie mam weny co dalej a najgorsze jest to że nie mam pomysłu na obiad

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

15 mar 2012, 11:31

witam!
Kasiu- ta pediatra chyba przesadziła, przeciez teraz wiosna, ja moją OLę weranduję juz od poniedziałku, zaczełyśmy od 15 minut, wczoraj juz to trwało 30 minut, w sobotę planuję pierwszy spacerek. w końcu to wiosna a nie zima.

[ Dodano: 15-03-2012, 10:33 ]
Gabi- zajećia mam, doś długo plus jeszcze dojazd około 2 godzin w jedną stronę, wiec i tak bede musiał ściągąc pokarm, zeby sie jakiegoś zapalenia nie nabawic.
Co do moich dzieci to sylwia ma 12 lat a Damian 10. Mam z nich niezłych pomocników.

[ Dodano: 15-03-2012, 10:34 ]
My dizs czekamy z olą na nasza panią doktor , która miała sie dizs pojawic z wizyta patronażową, ciekawe o powie jak zobaczy malutką?
Którą s z Was pisała o skazie białkowej, mam pytanko- jak wyglądąły te krostki??

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

15 mar 2012, 11:40

agasio, to masz pomocników juz duzych ja mam jedną pomocnice 11-to letnią a drugą 6-cio letnią i czasami mam ubaw jak się kłóca która co ma robić :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Kasiaa25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:04

15 mar 2012, 12:11

agasio a jak ubrałaś małą? ie pierwszy raz jestem mamą ale Kacper urodził się w czerwcu zaraz przed upałami więc nie było nad czym się zastanawiać....

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 mar 2012, 12:30

Czesc dziewczyny

My po nocy ok. Przed spankiem wyczyscilam jej nosek i psiknelam sprayem to obudzila sie przed 2 w nocy a potem po 4.
Furczy jej w nosku dalej ale nie ma az tak zle chyba. Zobaczymy popoludniu.

Zamowilam wczoraj termometr bo takimelektronicznym w pupce zle mi sie mierzylo bo mala sie wierci i nie chce jej krzywdy zrobic ze za mocno wloze czy cos. Jutro powinien przyjsc, taki o:

Obrazek

U nas ladna wiosenna pogoda ale zostaniemy w domu.Nie chce malej doprawic by ja owialo czy cos. A teraz mega latwo o przeziebienie.

Kasiaa25 tak jak dziewczyny pisza.. az tak rygorystycznie nie trzeba podchodzic bo wiosna idzie. Po weranduj 2 dni i na spacer :-)
Gabi, to super ze dodatkowa kaska wpadnie :ico_brawa_01:
Aga26, i ja bym chetnie gdzies zalapala sie na obiad bo gotowac mi sie nie chce zreszta z czasem ciezko sie wyrobic bo mala nie zasnie na dluzej niz 20-30min za dnia.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

15 mar 2012, 14:01

Mad., w pupie jak się mierzy to pół stopnia trzeba zawsze odjąć, :ico_oczko: ale faktycznie lepiej już pod paszka mierzyć. A termometr fajny
agasio, mój ma skaze białkowa. Objawiła się u nas suchą bardzo skóra na twarzy i za uszami a dodatkowo na skórze pojawiły się krostki, czerwone i szorstkie.

My jesteśmy już u rodziców. Pogoda się skiepscila bo słońce zaszło i wiaterek chłodny wieje ale i Tak jest ok :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

15 mar 2012, 15:29

cześc

Kaja ślicznie ci w tych włoskach :ico_brawa_01: ,2 lata temu miałam taka fryzurke i bardzo dobrze sie w niej czułam tak lekko :ico_oczko:
i podziwiam za ta siłownie mi sie nie chce tyłka ruszyć do ćwiczeń :ico_wstydzioch:

Kasia witaj :-D

Aga mam nadzieje ze pochwalisz sie fotkami z chrzcin :ico_oczko: ,

ja mam problem z chrztem bo chrzestny nie może w tedy kiedy nam pasuje a innej opcji z chrzestnymi nie mam :ico_placzek:

co do krostek to Lenka ma juz jakis czas sporo malutkich czerwonych na buzi ,teraz też zaczynają sie na szyi i ramionkach :/ i tak myślę czy to nie jest jakies uczulenie, tylko na co :ico_noniewiem:

aaa Mad. mam nadzieje ze u Martynki to tylko reakcja poszczepienna :ico_sorki:
tak czy siak zdrówka :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 mar 2012, 15:48

Martynka na obu policzkach ma kropki takie szorstkawe. Myśle ze to potowki. Pani doktor powiedziala ze wyglada jej to jak tradzik niemowlecy. No buzke czyms z cynkiem smarowacmusimy nie nawilzac ani nie natluszczac.
ja mam problem z chrztem bo chrzestny nie może w tedy kiedy nam pasuje a innej opcji z chrzestnymi nie mam
No my tez mamy problem, nie mam kogo na chrzestna wziac... :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 mar 2012, 16:21

mam taki sam własnie termometr Tez niedawno kupowałam.
Mam nadzieje ze sie dobrze sprawuje :ico_haha_02:
My po spacerku, ponad 2 godz. chodziłysmy Jejku od razu sie lepiej czuje, jak sie troche rusze z domu.
Az wam zazdoszcze ! No ale my dzisiaj w domku jeszcze zostaniemy.

Powiedzcie mi jak w weekend bedzie te 17-20stopni to jak malucha ubrac jesli bedzie w gondoli ?

Zwykle ubieram mala w bodziaka. Spodnie i bluzeczke i calosc do kombinezonu od wewnatrz z polarkiem. Takado wozka daje... na to kocyk ioslonka z gondoli. A jak w cieplejsza pogode ? :ico_noniewiem:
Zauwazylam ze Martynka szybko grzeje sie od glowy zwlaszcza w czapce tak jak ja. Od dziecka tak mam...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości