Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 mar 2012, 21:54

witam wieczorkiem

napisałam wreszcie wypowiedzenie umowy z netem z orange i cyfrowym polsatem :ico_sorki:
jutro jedziemy Hani buciki na wiosnę kupić to od razu zawieziemy rozwiązania umów i niech mnie cmokną :ico_sorki: najwyżej może mnie parę dni nie być,choć rozłączenie neta pewnie od razu nie nastąpi bo jest miesiąc wypowiedzenia,ale zacznę szukać lepszego i tańszego :ico_sorki:

dzieciaki śpią od jakiś 20 minut :ico_sorki:

u nas był brat A z żoną i tak zeszło przy kawce :ico_oczko:
Jak będzie wiosna, już wcale nie będzie tu nikt zaglądał :ico_noniewiem:
zwykle tak jest :ico_noniewiem:
chyba,że będzie padać to ruch się zwiększy :ico_haha_01:
Wczoraj leciał na tvn "Szept"
że ja nic nie wiedziałam to bym obejrzała :ico_noniewiem:
Maksio chodzi z samochodzikiem w ręku, jeździ nim po narożniku, chodzi z jednego końca na drugi i robi brrrrrrr aż mu ślina do pasa cieknie :ico_oczko: :ico_oczko:
:-D :-D
musi śmiesznie tak wyglądać :ico_haha_02:
Kiedyś coś oglądaliśmy (jakiś kryminalny film), po filmie ja poszłam spać, D coś jeszcze robił i jak kład się do łóżka to ja taki wrzask podniosłam jakby mnie chciał zabić bo wydawało mi się że ktoś z nożem nad mną stoi :ico_puknij:
masz wyobraźnię :-D
Aaaa, Koroneczka dziś u mnie były bociany i pełno zielonych pąków na drzewach więc chyba ta wisona już jest :ico_brawa_01:
ale super :ico_brawa_01:
u nas jeszcze boćka nie widać,a pąkom się nie przyglądałam :ico_sorki: czuć jednak wiosnę w powietrzu :-D
Jak się rozkwilą można tylko słuchać :-) :-)
uwielbiam ćwierkanie ptaszków :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 mar 2012, 22:16

Masz karnet czy chodzisz kiedy masz czas? Jakie są u Was ceny
Mam karnet ale mogę wchodzić kiedy i na co chcę bo ważna jest ilość wejść a nie rodzaj zajęć (poza stepem bo tam to dzikie tłumy ale to zajęcia nie dla mnie). Cenowo to 1wejście-14zł, 4 wejścia 45zł, 8-70zł, 12-100zł, 16-120zł, open-150zł, indywidualne zajęcia 60min/50zł. Karnety ważne są miesiąc.
Jak się rozkwilą można tylko słuchać :-) :-)
uwielbiam ćwierkanie ptaszków :ico_brawa_01:
Ja też ale nie cierpię jak kruki siedzą na drzewie na wprost okna od kuchni-zawsze w zimie, im większy mróz tym ich więcej-trochę jak scena z horroru.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 mar 2012, 23:24

hej

wpadłam na chwilę

Weny jakos nie mam ostatnio, poza tym sil brak i czasu :ico_sorki:

Od wtoku jestem sama, maż wraca dopiero w niedzielę.

Pola od tamtego piątku chora, zapalenie gardła, a właściwie początki anginy, juz jest ok, ale jeszcze w domu do końca tyg, zostaje, ja nie brałam zwolnienia.

Liwia na szczęście zdrowa, przebila się jej prawie cała jedynka gorna i dziś już zgrzyty były :ico_chory: :-)

Jutro mija tydzień mojej diety, spadek prawie 2 kg także jest ok. oby tak dalej, póki co jestem trochę słaba z powodu spadku cukru, ale powoli sie normuje, jeszcze tydzien i wprowadzam owoce :-)

Karnet na fitness mam podobny do murchinson mix 8 -80 zł (8 wejśc w miesiacu na dowolne zajęcia w dowolne dni :-) )

Co do książek to uwielbiam Kinga :ico_brawa_01: , teraz czytam ksiazkę Danuty Wałęsy , ale ciężko zasiąść-bo ja tak jednym tchem lubię czytać :-)

Sory, że tylko tyle i o sobie

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 mar 2012, 10:39

hejka

u nas grzeje słonko,ponoć ma być 15 stopni dzisiaj :ico_brawa_01:
Miluś niedługo położę spać,to spokoju trochę będzie
w domu już posprzątane,mięsko na pulpeciki doprawione
Hania może dzisiaj u Zosi będzie spała,ale to jeszcze potem niech dzwoni i pyta cioci czy dalej aktualne :ico_oczko:
Pola od tamtego piątku chora, zapalenie gardła, a właściwie początki anginy, juz jest ok, ale jeszcze w domu do końca tyg, zostaje, ja nie brałam zwolnienia.
zdrówka dla Poli :ico_sorki:
Jutro mija tydzień mojej diety, spadek prawie 2 kg także jest ok. oby tak dalej, póki co jestem trochę słaba z powodu spadku cukru, ale powoli sie normuje, jeszcze tydzien i wprowadzam owoce :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zgubione 2 kg
to na jakiej diecie jesteś że owoce będziesz wprowadzać? to co jesz?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 mar 2012, 11:07

Cześć!
U nas też słoneczko i ciepło, Maksio drzemkę zalicza, jak się obudzi jedziemy do Ostrowa do mojej babci i na zakupy.

Murchinson, no to u nas ceny podobne. Jak jeszcze byłam studentką to za karnet max na wszystko płaciłam tylko 99zł.

Nowa, Zdrówka dla Poli :ico_sorki: ja też uwielbiam czytać jednym tchem, takie książki są najlepsze :-) Super, że efekty diety tak szybko są widoczne, nie wiem czy ja umiałabym żyć bez słodyczy :ico_noniewiem:

Aniu, pulpeciki dziś robisz, ja jeszcze nie mam pomysłu. Myślę, że chyba coś na szybko zrobię.

Właśnie nasz listonosz podjechał, śmiga po wsi pomarańczowym maluchem i rozwozi listy. hehe

Miłego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 mar 2012, 11:15

Hej,
u nas też słonecznie aż miło się robi człowiekowi.
Młody szaleje i piłeczki rzuca, a ja mam mu je donosić jak się skończą :ico_haha_01:
Na obiad rybka-flądra.
Koroneczka, no studenckie życie ma właśnie jedną z wielu zaletę, że dużo zniżek się dostaje :ico_oczko:
Nowa, zdrówka dla Poli.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 mar 2012, 16:09

czesc ja na moment, mlody od wczoraj znowu goraczkuje, bylismy dzis zrobic duzo badan, ma jakis stan zapalny - wyniki o tym swiadcza i antybiotyk dostal, takze tydzien siedzenia w domu, mimo ze wiosna za oknem piekna
najpewniej pojedziemy na ten czas do mamy
sorki nie odpisze Wam, bo czytalam na raty
w wolnej chwili zajrze, P pojechal na 2 zmiane do pracy
milego weekendu

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 mar 2012, 22:28

cześć :-)

ostatnio mało czasu, wiadomo-praca, obowiązki domowe i jeszcze sezon paznokciowy się zaczął, styczeń i luty są zawsze martwe, a od marca już więcej kobitek się pojawia, umawiam co drugi dzień, bo chcę też czas z Krzysiem spędzić. Młody nauczyć się nowych słów - tata, dada, dziadzia, dzidzia-te dwa ostatnie sporadycznie, ciągle gada tata :ico_oczko:

Emilia zdrówka dla Marcela :ico_sorki:
NOWA zdrówka dla Poli :ico_sorki: wyobrażam sobie jak Ci ciężko samej-dzieci, w tym jedno, chore, praca, obowiązki domowe i brak męża :ico_sorki: i jeszcze siłę na dietę masz-podziwiam :-D
Murchinson już nie pamiętam kiedy Krzysiu spał 3h, teraz najwyżej 2h i to też rzadko, raczej śpi częściej a krócej, a rano standardowo 5:30, a już tak ładnie spał do 7 albo i 8
Koroneczka ale z Maksia artysta :ico_haha_01: a jak tam Twoi bratankowie i bratowa? Ja też bardzo lubię Kinga, ogólnie horrory lubię :ico_oczko:
Ania a może internet radiowy? bo te z sieci komórkowych nie są najlepsze. My mamy z kablówki stałe łącze i bezprzewodowo w całym mieszkaniu, razem z kablówką-najwyższy pakiet, płacimy 130zł.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 mar 2012, 10:34

witam

mała dzisiaj zrobiła pobudkę o 5.55! wstała 5 min przed budzikiem A :-D ale przynajmniej cała nocka przespana
wczoraj kupiliśmy Hani adidaski na razie do latania na co dzień,nam się inne podobały i jej inne więc sama sobie wybrała jakie chciała :-) została oczywiście na noc u Zosi i od razu pytała cioci czy może 2 noce spać :-D zobaczymy jak dzisiaj,bo przyjadą później :-)
obiadek jeszcze z wczoraj jest,znaczy kotleciki mielone i pulpeciki w sosiku to obiorę tylko ziemniaczki później i mizerię zrobię
pranie już się robi,zakupki też gotowe,pościel wywiesiłam na podwórku niech się wietrzy i nawet godzinny spacer już zaliczony :ico_brawa_01:

emilia7895, zdrówka dla Marcelka :ico_sorki:
Ania a może internet radiowy?
no właśnie będę pytać jak pojadę w czwartek po rodzinne,bo parę metrów od nas jest akurat antena od radiowego bo kilka osób tu ma i właśnie ten chcę wziąć,ponoć tylko 30 zł :ico_oczko:
z orange już wczoraj zrezygnowaliśmy,z polsatu też :ico_sorki:

Miluś już śpi to idę brać się za robotę,a później pewnie znowu spacerek :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 mar 2012, 13:16

Piękna pogoda, a na forum pustki :-)
Cudnie jest, my wczoraj robiliśmy porządki na podwórku, trzeba będzie trawę zasiać niedługo, a dziś leniuchujemy :ico_haha_01:

Dzieciaki brata i bratowa już są w domku od wczoraj, podobno grzeczne :-) dzisiaj pojedziemy ich odwiedzić :-)

Miłego dnia, spacerujcie i korzystajcie ze słoneczka, bo podobno ma być tak jeszcze tylko dziś.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość