Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

16 mar 2012, 20:19

brodzikowa witaj i wstaw jeszcze jakies fotki Ziemka :ico_sorki: :ico_sorki:
jagodka super zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a laktatorem odciagasz??

jak patrze na nowordoki to sie zastanawiam dlaczego one sa takie czerwone :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 mar 2012, 20:45

kingoza, ja cipowiem prawdę której nikt nie mówi
Noworodki są brzydkie!!!! czerwone , pomarszczone i przesuszone często
rzadko zdarza się ładnie wyglądający noworodek
a czerwone są od wysiłku porodowego a na tych zdjęciach on już się wkurzał bo czekał na żarełko

ściagam laktatorem ale tylko po to żeby poczuć ulgę i pozbyć się mleka
nie daje mu juz tego

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 mar 2012, 20:54

jagodka24, super fotki,widac dziewczyny zadowolone :ico_brawa_01:

Co do cyckow,to dobrze,ze Ty jestes zadowlolna,bo ja to bym sie zalamala g:P Ale mi krew nigdy nie leciala :ico_szoking:

jagodka24, kup sobie jakies leki na zasuszenie,ten laktator cie wymeczy,nienawidze laktatora :ico_zly:

kingoza, noworodki sa czerwone tylko pierwsze dni :ico_oczko: I sa piekne nawet jak sa takie brzydkie :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

16 mar 2012, 21:03

a czerwone są od wysiłku porodowego
nawet nie wiedzialam :ico_noniewiem: ja sobie wyobrazalam takie rozowe bobaski jak w reklamach a tu takie czerwone brzdace :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 mar 2012, 21:12

bedzie rozowy jak z reklamy,bedzie :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

16 mar 2012, 21:22

hejka

jagodka24, Gratuluje jeszcze raz :ico_brawa_01: super fotki, Majka chyba musiala brata niezle obadac :ico_haha_01: :ico_oczko:


Mama Zuzi wyczytalam ze obywatelstwo dostaliscie :-D gratki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jakie sa plusy poza tym ze do Stanow mozesz jechac?? :ico_haha_01: latwo bylo dostac?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

16 mar 2012, 21:43

ściagam laktatorem ale tylko po to żeby poczuć ulgę i pozbyć się mleka
nie daje mu juz tego
Wiem, że napewno o tym wiesz..., ale może lepiej przejść się po receptę do lekarza na leki, bo laktatorem się umęczysz a niech jeszcze jakieś zapalenie Cie dopadnie to już wogóle będzie źle, tym bardziej że pisałaś, że masz sporo mleka.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

16 mar 2012, 22:30

jagódka super zdjęcia. dziewczyny widze zaciekawione bratem :ico_brawa_01: u nas Dawid to mogłby non stop sie przytulac do Patryczka :-D
...szczęśliwa mama=szcześliwe dziecko!!!

a u mnie coraz mniej mleka...mały wciąz ciąga i płacze...i sie denerwuje...musi minąć co najmniej z 5 godzin aby sie napełniły...ale Patryk domaga sie nawet co 20 minut...i ciągnie i ciągnie...
...pewnie też niedługo bedzie tylko sztuczne...dla mnie też to ma pozytywne strony , bo Dawidka prze te ciągłe karmienie zaniedbuję :ico_placzek: przez co mam wyrzuty sumienia.

kingoza
jak dla mnie nowordki sa słodkie...i śliczne :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

17 mar 2012, 09:30

Bry dziewczynki,
ja nie śpię od 6, bo oczywiście jak można by było pospać to mój syn ma inne plany i mimo iż mu tłumaczyłam, że jest wczas to on musi śpiewac i gadac jak nawiedzony, bo jak on nie śpi to wszyscy mają nie spac :ico_zly:

Jagoda zdjęcia super, co do karmienia, to tak jak piszę dzwoneczek
szczęśliwa mama=szcześliwe dziecko!!!
a reszta nie ważna :ico_oczko:
może tak jak Biniu wspomniała idź po tabletki na zatrzymanie laktacji, po co się męczyc
a u mnie coraz mniej mleka...mały wciąz ciąga i płacze...i sie denerwuje...musi minąć co najmniej z 5 godzin aby sie napełniły...ale Patryk domaga sie nawet co 20 minut...i ciągnie i ciągnie...
...pewnie też niedługo bedzie tylko sztuczne...dla mnie też to ma pozytywne strony , bo Dawidka prze te ciągłe karmienie zaniedbuję :ico_placzek: przez co mam wyrzuty sumienia
kurcze szkoda, ale z drugiej strony i Ty się męczysz i Patryk...
wszytsko ma swoje i dobre i złe strony, niestety, ale wg mnie nic na siłę i nie za wszelką cenę... :ico_noniewiem:

byłam wczoraj u gina, u nas wszystko ok, krążek trzyma, wyniki ok, nawet morfologia dobra :-D
Młody waży ok.2050, się obrócił na drugą stronę, wcześniej miał głowę po prawej teraz ma po lewej i nonono po prawej, tak że to co mnie tak wypycha to jego pupka i trochu tułowia :-D
Policytowałam się z nim o ściąganie krążka, proponował 14, ale ja nie chciałam, bo wolę urodzic po niż przed Damiana urodzinami poza tym ten remont... chciałam bym dotrwac do jego zakończenia...
noi umówiliśmy się, że na wizycie 20kwietnia mi ściągnie
ale co to będzie czas pokaże

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

17 mar 2012, 09:37

DZień dobry sobotnio.
Mi się sniło, ze urodziłam :ico_noniewiem: oczywiscie pporód był z komplikacjami, w trakcie zabrali mnie na cc, robił je ten sam lekarz, który był przy Łukaszku. Potem się okazało, ze mnie zszył byle jak, jakoś tyle tego brzucha mi zostało, jak u bardzo otyłych ludzi, którzy szybko zgubili za dużo kilogramów i musieli mnie rozpruc, wyciąć skóre i zszyć jeszcze raz :ico_olaboga:
A poza tym mój maż ma dziś szkołe, on nie moze przygotowac sie wczesniej i oczywiście tłukł się rano :ico_zly: ale za to przyniósł z piwnicy hulajnoge i chyba sobie z młodym walniemy spacerek do parku. Ja w nowych butach :ico_oczko:

Jagodka, zdjecia bardzo fajne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Myszka_, zazwyczaj mam tak, ze jak mam wolne, to Łuk od rana szaleje, a jak wolne ma małż, to śpią obaj do 9. Jakaś wspólnota plemników chyba :ico_oczko:

[ Dodano: 17-03-2012, 08:38 ]
Zaczynam 31 tc :-D żeby szybciej...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość