Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

16 mar 2012, 17:08

Kasiaa25, ale śliczne dzieciaczki :ico_brawa_01: a Wiktoria taki cukiereczek :-D


my po spacerku :ico_sorki: krótko byłyśmy bo sie zimny wiatr zerwał :/ kurde moja Lena po spacerkach wcale nie chce spac :ico_zly: tylko apetyt większy ma ,bo jak wracamy to z obu cycusiów zjada :ico_szoking: jakoś dziwnie na nia działa świeże powietrze :ico_oczko:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

16 mar 2012, 17:09

Witam popołudniowo!!!
Dzwonku- ja tez z Twoich okolic, ale u nas dzis piekna wiosna:)
Szkoda, ze musisz podawać małemu zelazao, ja wiem co to zatwardzenie po zelazie;(
Gabi- śliczne te Twoje córeczki, a Lili jaka dużo, wprost napatrzec sie nie mogę :-D
Kasia- świetne dzieciaczki!!!
Kaja- Twoja starsza córeczka poważnie wygląda na tym zdjęcieu, byłam pewna, ze jest starsza od mojej Sylwii. Pocieszyłas mnie, ze u Ciebie dziewczyny tez sie kłóca o opieke nad bratem, moi to wręcz sie biją, nawet o zafajdana pieluchę :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

16 mar 2012, 17:13

moi to wręcz sie biją, nawet o zafajdana pieluchę :-D
_________________
hehe u mnie to samo jest

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

16 mar 2012, 18:01

Cytat:
moi to wręcz sie biją, nawet o zafajdana pieluchę :-D
_________________
hehe u mnie to samo jest
haha no to jest najlepsze :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale wolę to niż miałyby mieć muchy w nosie i nie tolerować brata :ico_noniewiem:

agasio, no moja panna wogóle jest wyrośnięta i wygląda na 13-14 lat czasem ale zachowanie to czasem gorsze niż ta sześciolatka :ico_haha_01: :ico_haha_01:

u nas dziś prawdziwa ciepła wiosna ok 14 stopni na plusie słonko i grama wiatru :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak to mogę spacerować nawet cały dzień :ico_haha_01: tzn dziś po 2,5 godzinie spaceru nogi mi do tyłka chciały wleźć :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

16 mar 2012, 18:16

moja Julka też nie wygląda na te swoje 8 lat ,ale móżdżek niestety nie nadążna za ciałkiem ;) z resztą zaraz wam moje kozy pokażę ,dawno się nie chwaliłam :-D tylko nie wiem czy coś na tym kompie mam

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

16 mar 2012, 18:27

Obrazek

Obrazek

kurcze muszę coś zrzuci bo tu mało mam

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

16 mar 2012, 21:50

Hejka :-)
My dzisiejsze przedpoludnie spędziliśmy na gonieniu po lekarzach. Rano wizyta z dzieciakami u kardiologa. Oboje mieli zrobione echo i wszystko jest ok. Potem z Boryskiem byłam u neurologa. Stwierdził u małego asymetrie ulozeniowa i zalecił ćwiczenia. Za miesiąc mamy kontrolei jak nie będzie poprawy to bedziemy musieli chodzić na rehabilitację.
Na koncu zaliczylismy jeszcze wizytę u pediatry bo Borys ma lekką niedokrwistosc ale póki co nie dostał leków żadnych. Za miesiąc mam powtórzyć małemu morfologie i zobaczymy jakie beda wyniki. Lekarz podejrzewa że mały ma tą niedokwistosc spowodowaną tak znacznym wzrostem. Dzisiaj Borys znowu był wazony i waży ponad 6600 gram :ico_szoking: czyli w ciągu 10 dni przybrał ponad 400gram :ico_olaboga: mam mu też odstawic butle,
No a po wizytach poszliśmy na 3h spacerek. Było tak cudownie że do domu wracać się nie chciało :-
)
15 stopni i piękne słoneczko :ico_brawa_01: mam nadzieję ze weekend też będzie taki :-)
Jadzia, super masz dziewczyny, a Julka faktycznie wygląda na starszą :ico_oczko:
Kasiaa25, śliczne masz dzieciaczki :ico_brawa_01:
mad my już conajmniej od dwóch tygodni lecimy na dadowych 3 :-)
gabi super zdjecie w podpisie :ico_brawa_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

16 mar 2012, 22:38

agasio a skąd jestes dokładnie...bo ja z oklic Białegostoku :-D . U nas potem sie rozchmurzyło , wiec tez byliśmy na 3-godzinnym spacerze :-D . Podobno ma już być coraz cieplej :ico_brawa_01:

jadzia alez masz super córeczki. A najstarsza ma mega długie piekne włosy :ico_szoking: :-D
10 dni przybrał ponad 400gram :ico_olaboga: mam mu też odstawic butle,
:-D moj to w tydzień przybrał 500 :ico_haha_01: , byc moze i u nas z tego powodu niedokrwistośc...tyle ze my juz musielismy byc pod kontrolą hematologa.

po czopeczku była mega kupa...nawet na plecach :-D teraz malutki spi spokojnie :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

16 mar 2012, 23:07

Kupilam dzisiaj paczuche 3 i zalozylam malej. Duzo wieksze sa od 2. Rzepy nachodza mi na siebie. Zobaczymy czy wyleca jej siuski nogawka jak w 2 gdy spi na boczku ;-)

Strasznie szybko Wasze dzieci przybieraja :-) :ico_brawa_01:

Jadzia duze masz te swoje panny ! :-)
Kasiaa25 urocze masz dzieci !
Aga26 mowil lekarz czemu masz butle odstawic - bo za szybko przybiera ?

Jutro juz koniecznie na spacer wyjde z mala - dosyc kiszenia sie w domciu. Czapeczke cienka kupilam jeje dzisiaj to mozemy spacerowac i korzystac ze slonka.

Kasiaa25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:04

17 mar 2012, 11:23

witam weekendowo :)

u nas dzisiaj przepiękna pogoda, dzisiaj posiedzimy z wózeczkiem na balkonie koło pół godzinki a jak jutro bedzie tak samo to pojdziemy na chwile na dwór

dziewczyny jak długo Wasze skarby miały pępek? my psikamy octeniseptem i dopiero połowa sie odkleiła, jeszcze troche minie zanim odpadnie :ico_olaboga: Kacper pamiętam szybko pozbył się pępka a uzywalismy spirytusu

Wiki jest na bebiko i mamy jedną kupke dziennie, czasem w nocy


Mad mówisz że 3 są duzo większe.... to my jeszcze chyba długo bedziemy na 2

a uzywacie chusteczek dada?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość