Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 mar 2012, 11:31

a uzywacie chusteczek dada?
Nie uzywam poki co. Spasowaly najbardziej Nivea i Pampers Fresh :-)

U nas tez cudna wiosna, takze dzisiaj juz idziemy na spacerek.

Kasiaa25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:04

17 mar 2012, 13:30

Mad to Wasz pierwszy spacerek będzie?

my juz po werndowaniu, mała zasnęła jak kamień jak łyknęła świezego powietrza
Kacper bawi sie w piaskownicy, takze teraz ciężko bedzie go wgonić do domu....

sama nie wiem jak ubrac małą jutro na dwór, wystarczą body, sweterek, spodnie i polarowy kombinezon plus kocyk?

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

17 mar 2012, 17:29

sama nie wiem jak ubrac małą jutro na dwór, wystarczą body, sweterek, spodnie i polarowy kombinezon plus kocyk?
wydaje mi się ,że tak :ico_sorki:

my dzis ponad dwugodzinny spacerek zaliczyliśmy :-D mała pospała a ja w ogrodzie zgrabiłam liście :-D w ogóle sporo dziś zrobiłam ,jakoś mała w miarę spokojna była :ico_sorki:
Jadzia, super masz dziewczyny,
Jadzia duze masz te swoje panny ! :-)
jadzia alez masz super córeczki. A najstarsza ma mega długie piekne włosy :ico_szoking: :-D
Jadzia, cudne dziewczyny, jakie włosy długie ma Julka :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziękujemy :-D A Julcia narawdę jest duża ,kupuje jej już ubrania na 140-146 :ico_szoking: , włosy też jej tak rosną , z resztą ona obciąc nie pozwala i tak sobie je hoduje tylko z czesaniem kłopot i płacz :ico_olaboga:
po czopeczku była mega kupa...nawet na plecach :-D teraz malutki spi spokojnie :-D
_
a u nas nadal nic :ico_placzek: jutro znów jej czopka dam jak dziś nie zrobi


Mad.
ale Martynka jest śliczna normalnie nie mogę się na nią napatrzeć super minkę ma na fotce :ico_brawa_01:

Gabi boski avatarek :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

17 mar 2012, 18:34

hej
my dziś już od 8.30 byliśmy na podwórku wróciliśmy na dobre o 17
przychodziliśmy tylko na karmienie i zjeść obiad
młoda dotleniona na maxa
Amelka spacerowala dziś tak
Obrazek

[ Dodano: 17-03-2012, 18:35 ]
a uzywacie chusteczek dada?
ja ich używałam ale mi były za mokre i przerzuciłam się na te z rossmana
a pampersy nosimy jeszcze 2 mamy jeszcze ich paczkę i jak się skonczy to chyba włąśnie 3 kupimy :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 mar 2012, 21:00

Kasiaa25, nie to juz nasz ktorys z rzedu spacerek :-)
Gabi, u nas tez cieplo bylo i wnioskuje ze chyba za cieplo mala ubralam... bodyrajstopy spodnie i blizka z dlugim rekawem. Kombinezon cienszy i pokrowiec z gondolki.
Czapeczke troszke za duza kupilam ale grunt ze sie trzyma ;-)

My bylysmy rowiezna mega spacerze - sama przyjemnosc.
No i kupilam w aptece krem na powstale juz rozstepy -podobno bardzo dobry, a przystepna cena. Mam je naprawde koszmarne i musze zadbac o siebie :-)

Jakie macie te pasy czy gorsety poporodowe ?
Brzuch mi tak zwisa, ze jak mierzylam spodnie w sklepie bo chcialam sobie kupic to moj wlasny widok byl tak odrazajacy ze ze lzami w oczach wyszlam stamtad :ico_noniewiem:

Jutro same z Martynka bedziemy, bomoj jedzie z moim bratem pod Warszawe auto ogladac. Troszke glupio bo mielismy na zakupy jechac. Ale to sobie odbijemy jakos w najblizszym czasie, a przynajmniej jutro znow z wiosennej pogody skorzystamy.

Jadzia dzieki za mile slowa o Martysi :)

Kasiaa25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:04

17 mar 2012, 21:20

dziewczyny śliczne fotki :)

jest 20 a ja padam ze zmeczenia

Mad., pochwal sie jaki to krem? tez mam w planach coś sobie kupić ale sama nie wiem co mimo ze kosmetyczką jestem, tyle tego wszystkiego jest ze ciezko wybrać a niestety tez wiem jak producenci kosmetyków oszukują

oglądałam kiedyś pasy na allegro, myślałam zeby sobie kupić głównie pod kątem chrztu ale nie wiem czy to nie wyrzucanie pieniędzy, one naprawde cos dają??

ja się zastanawiam czy nie wziąc małej jutro do teściowej, mąż musi jechac na msze za teścia, napewno weżmie starszaka ze sobą a ja nie wiem czy wykorzystac to na spanie (o ile mała wtedy akurat zechce spac) czy wybrac sie z nimi, chciałabym sie ruszyć z domu ale nie wie czy nie za wczesnie brać tam Wiktorie :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 mar 2012, 21:26

Kasiaa25, taki:

Obrazek

W aptece kupowalam.
nie wiem czy to nie wyrzucanie pieniędzy, one naprawde cos dają??
Pewnie ze daja, skora tak nie wisi - podtrzymuja ja. Ale bez cwiczen to nic nie da ;-)

Kasiaa25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:04

17 mar 2012, 21:41

o firma bardzo dobra, miałam kremy rozjasniające i spisywały sie :-D
a drogi ten krem?

ja chyba jak bede na zakupach to rozglądnę sie za pasem, przydałby sie zeby jakos wyglądać bo z ćwiczeniami musze niestety troche poczekać a góra brzuszka juz łądnie wraca do normy ale na dole nadal zostaje sflaczały wałek :ico_wstydzioch: i pewnie bedzie chciał juz zostac

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 mar 2012, 22:17

a drogi ten krem?
39zl u mnie w Katowicachw aptece dzisiaj placilam
góra brzuszka juz łądnie wraca do normy ale na dole nadal zostaje sflaczały wałek i pewnie bedzie chciał juz zostac
Niestety zostaje :ico_placzek: dlatego trzeba sie wziac za siebie.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

18 mar 2012, 11:41

Czesc :ico_haha_02:
Ale cudna pogoda znow u nas. Spacerek obowiazkowo !
Po wczorajszym troszke mnie drapie gardlo ale dam rady ;-)

A wy jak tam - opowiadajcie :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość