_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

29 mar 2007, 13:52

poczekaj jeszcze pare dni jak się nicnie zmieni to spróbuj jeszcze raz postukać
czytałam gdzie ze zabki moga wychodzic nawet 3 tygodnie :ico_szoking: :ico_szoking:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

29 mar 2007, 15:32

Hej dziewczyny!!! Kasia242 moj Filip z 23 listopada wiec bardzo bliziutko z Twoja Agatka :-) Gratuluje drugiej dzidzi. ja teaz bym sie nawet teraz zdecydowała ale u mnie kiepsko finansowo wiec trzeba poczekac no chyba ze jakos sie przydazy... :-D U nas slinienie niemiłosierne, dosłownie kapie mu z buzi (jak widac na załaczonym zdjeciu :-D ) łapki tez ciagle ładuje i zdecydowanie je woli od smoczka. Nie wiem czy to moze poczatki zabkowania :ico_oczko: teraz mamy intenstwne przygotowania do chrzcin. Sprzatanie, zakupy itd Trzymajcie kciuki zeby gładko poszło!!!

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

29 mar 2007, 20:10

hej babeczki więcej napisze nocką a teraz tylko witam nową listopadówkE :) hej hej Kasiu ale tych Kaś tutaj ze hoho sama jestem Kasia hahaha;) mój Kornel z 29 też nie daleko;)
dziewczyny proszę o rade, wedźcie jak mozecie na niemowlaki i wynik usg bioderek wiem ze niektóre tu z Was miałay to robione a nie wiem jak odczytać wynik dzięki

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

29 mar 2007, 21:11

Dziś maluda wylądowała z łóżeczkiem w swoim pokoju - ona słodko śpi, a mi jest jakoś smutno.... cieszę się, że odzyskaliśmy swój pokój i nasz dzień nie będzie się kończył z godziną jej zaśnięcia, ale teraz już jej nie dosięgnę ręką w nocy :-(.
Na pocieszenie mój mąż kupił dzisiaj łóżeczko turystyczne (które przyda się nam na wyjazdy) i postawił je w naszym pokoju - żebym w razie kryzysu miała gdzie młodą przenieść :-D .

@ nadal ani śladu :ico_placzek: , nawet nie chcę myśleć co będzie jeśli się okaże, że to ciąża :ico_ciezarowka: .... więc chwilowo o tym nie myślę ;-)

nicolusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:43

29 mar 2007, 22:53

oj dziewczynki,ale sie rozpisalyscie,zawsze jak mnie nie ma dzien lub dwa to mam zaleglosci!!!!
moja Pysia spala od 1.00 do 8.00 rano,czym mnie bardzo mile zaskoczyla,no ale niestety dzien byl nieciekawy bo Malej chyba tuz tuz pojda zabki,bo ma cale sine dziaselka i goraczkuje i jst niesamowicie marudna :ico_placzek:

pogoda ni w zab,nie ma naszego hiszpanskiego sloneczka :ico_placzek:

a poza tym,my raczej nie planujemy powrotu,moj malzonek otworzyl wlasny biznesik tutaj i chyba narzei jestesmy troszke uziemieni,ale nie ukrywam teskno mi za Polska i wszystkim,co jest z nia zwiazane :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-03-29 ]
kasik,
co do naszego wesela,to przygotowania ida pelna para,tylko,ze ciezko nam organizowac wszystko tak na odleglosc,zwlaszcza,ze slub i chrzciny beda w Polsce,a my jestesmy tutaj w Madrycie,ale mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok,zostalo nam niecale 3 miesiace :-)

a i tez chcialam sie pochwalic,ze Nicolka przewraca sie z pleckow na brzuszek,tak sie jej to spodobalo,ze teraz tylko sie przewraca,przez co musimy bardzeij uwazac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

30 mar 2007, 07:52

Witajcie.

:ico_brawa_01: dla Nicolki, wygląda na to że n każdego malucha przychodzi czas. Absens_carens a karmisz piersią? Bo jesli tak to może to wszystko jest rozregulowane przez laktację? Mały był wczoraj strasznie marudny, tylko na rączkach albo spał.

[ Dodano: 2007-03-30 ]
No własnie, ja też musze się wybrać na badanie biodrek, koniecznie :ico_puknij: , jak jest u was? bo u nas najbliższy wolny termin jest na czerwiec więc musze iść prywatnie :ico_zly:

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

30 mar 2007, 09:38

Witam pieknego słonecznego dnia ( przynajmniej tak jest u nas :-D )
Ja byłam juz z małym dwa razy na bioderkach , ze wzgledu na to ze mały strasznie szybko rosnie ur 57 a teraz 75 ale jest wszytko wporządku.Pierwszy raz byłam prywatnie a juz po wizycie zapisałam sie na fundusz.Teraz znowu mam isc w maju , u małego wszytko wporzadku dlatego nie wiem po co mam isc ale pojde nic nie zaszkodzi a moze tylko pomoc.
Moj Piter tez powoli sie przekreca z plecków na brzucj ale jeszcze nie wie co z jedna noga zrobić i bardzo smiesznie wyglada jak się przekreca.
Gdzies widziałam w gazecie ta interpretacje wyników i jak znajde to ja wam napisze ale musze poszukać.
A jak u was z daniami.Ja planuje już podać jakieś mięsko niedługo.Zastanawiam sie od czego zacząć.Kurczak , indyk, cielęcina tyle jest wyboru.A podaje już któraś z was ????

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

30 mar 2007, 09:45

Pierwsza nocka bez małej w naszym pokoju minęła spokojnie :-). Olka zasnęła o 20 i spała do 7:30 :-D .

Maja - córka od zawsze jest na butelce, więc to nie laktacja :-(.

Jeśli chodzi o usg bioderek - Olka była na trzech wizytach. Za każdym razem lekarka twierdziła, że bioderka wyglądają lepiej po pieluchowaniu. Dziwnm trafem nigdy młodej nie pieluchowałam - gdyż tego nie lubiła, a w moim odczuciu lekarka wyznaczała kolejne wizyty z racji tego, że były płatne. Po trzeciej wizycie usłyszałam, że bioderka są już prawidłowe.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 mar 2007, 10:20

witam!
tutaj nie robia usg bioderek tylko badaja ze tak powiem recznie mam wrzaenie zew pl narodowy fundusz raczej marnuje pieniadze na to co nie potrzeba a szczepionki np platne :ico_olaboga: ja mam tuwszystkieszczepionki za darmo leki za darmo i dentyste usg moge zrobic jak mi sie zdaje ze cos jest nie tak ale nikt nas nie wysyla na takie badanie nie mowiac juz o prywatnych wizytach a pieluchowanie strasznie jest tu tepione :ico_olaboga: jak tak czasem patrze na te polskie metody to mi sie wlos na glowie jerzy :ico_olaboga: - moj natus tez strasznie szybko urosl hihiu chcialam wam sie pochwalic ze ubranka 76 nosimy juz hihi ale waga ladan tylko 400g utyl od zeszlego razu czyli sprzed 3 tyg i wazy 7800G bez 4 gram hihi
miesko jemy juz od 2 tyg gotowanego kurczaczka indyka lub wolowinke (ale ta ze sloiczka)i baaardzo natusiowi smakuje :ico_haha_02:

kasia242
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

30 mar 2007, 10:34

Witajcie dziewczyny :-D
kurcze wy macie sie fajnie moja malutka lubi strasznie jablko ze sloiczka ale ma po tym zatwardzenie :( i tylko moze pic mleko poczatkowe 1 bo po czym innym ma zatwardzenia :(
jestem z niej dumna bo spala od 19 do 7.30 :-D moja kruszynka
napiszcie prosze czy z poczatku wasze malenstwa tez mialy zatwardzenia? czy im to przeszło po czasie? czy mam sie nie spieszyc z podawaniem innym potraw tylko pozostac na mleku?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość